Erkek Bebekler İçin En İyi Oyuncaklar

Oyuncaklar tüm bebekler için en uygun olanıdır, ancak kafa karışıklığı erkek çocuklar için en uygun bebek oyuncaklarını seçmede yatmaktadır. İster hediye olarak, ister kendi bebeğiniz için, İşte küçük bebeğiniz için en yeni oyuncaklar.

1. Rakamlar:

Bebek-Erkek-Figürleri için Top-9-Oyuncaklar.

Erkek bebekler, çeşitli insan aksiyon figürleriyle oynamaktan zevk alırlar. Aksiyon figürleri, erkek bebek için bebeğe eşdeğer oyuncaklardır. Bebekler figürlerle oynamaya ve bilişsel gelişimin ilk birkaç belirtisinden biri olan hayallere dalmaya eğilimlidirler. Ancak figür satın alırken dikkat edilmesi gereken tek şey figürlerin yutulabilecek küçük parçalara sahip olmamasıdır..

2. Bir Uzun Yüzer:

Erkek Bebekler İçin En İyi 9 Oyuncak - Float a Longs

Tüm banyo sürecini daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek için yüzer oyuncaklar en iyi erkek bebek oyuncaklarıdır. Bebeğe temizlik sürecinden zevk alması için bir teşvik sağlarlar ve aynı zamanda bir hijyen duygusu aşılarlar. Şamandıralar arasında şişirilmiş toplar, ördekler, balıklar ve diğer gıcırtılı hayvan formları bulunur.

3. Müzikli Oyuncaklar:

Erkek Bebekler İçin En İyi 9 Oyuncak - Müzikli Oyuncaklar

Erkek bebeklerin yapmaktan hoşlandığı gürültü miktarı göz önüne alındığında, müzikli oyuncaklar erkek bebekler için en iyi oyuncaklardır. Bunlar bir dizi çıngırak, davul, küçük piyano ve müzik tuşları içerebilir. Ses uyarımı, bebeği farklı tuşlara basmaya ve çeşitli müzikler üretmeye teşvik eder..

4. Dişlikler:

Erkek Bebekler İçin En İyi 9 Oyuncak-Dişlikler

Araba şekilli, ördek şekilli ve halka şekilli diş kaşıyıcıları erkek bebek için en popüler oyuncaklar arasındadır. Yeni dişler çıkmaya başladığında, bebek bir şeyleri ısırmaya meyillidir. Bu nedenle diş kaşıyıcıları bu dürtüyü azaltmak ve sağlıklı gelişim sağlamak için oldukça güvenli ve düzenli bir seçenek sunar..

5. Emzikler:

Erkek Bebekler İçin En İyi 9 Oyuncak -Emzik

Erkek bebekler aşırı aktif olma eğilimindedir ve herhangi bir aktivitede başarısız olduklarında huysuzlaşır ve baş etmesi zorlaşır. Böyle bir durumdan kaçınmak için emzikler, erkek bebek oyuncakları arasında mükemmel bir seçenek sunar. Emzik emmek bebeği sakinleştirir ve aktivitelerini ağlamak ve gürültü yapmak yerine ilginç bir şeye yönlendirmesine izin verir..

6. Spor Salonları Oynayın:

Erkek Bebekler İçin En İyi 9 Oyuncak - Oyun Salonları

Erkek bebeklerin fiziksel aktiviteye can attığı ancak henüz emekleyemediği veya oturamadığı bir yaşta, oyun salonları bebekler için mükemmel bir eğlence işlevi görür. Kemerinden sarkık çeşitli oyuncaklar bırakılabilir ve bebeğin eğlenmesi için bebek minderlerinin üzerine yumuşak oyuncaklar konulabilir..

7. İstifleme Halkaları:

Erkek Bebekler İçin En İyi 9 Oyuncak - İstifleme Yüzükleri

İstifleme halkaları, bebek için organize ve koordineli motor aktivitenin ilk adımıdır. Farklı boyutlarda bir dizi renkli halka ve bunların boyutlarına göre istifleneceği tek bir çubuktan oluşurlar. Görev sadece zorlayıcı değil, aynı zamanda zihinsel olarak uyarıcıdır..

8. Manuel Push Ride Ons:

Erkek Bebekler İçin En İyi 9 Oyuncak - Manuel İtmeli Sürüş Ons

Erkek bebekler yüksek düzeyde kas aktivitesine eğilimlidir ve bu nedenle, itme bindirmeleri erkek bebekler için en iyi oyuncaklardır. Pedalsız, döngülerin temel versiyonları gibidirler. Bebek biniciye oturur ve kendini ileri iterek ilerler. Bu oyuncak aynı zamanda erkek çocuklar için hızlı ve yeterli motor gelişimini destekler. Bu oyuncak bebeğinizin bacaklarını daha fazla çalıştırmasına ve daha hızlı büyümesine yardımcı olacaktır..

9. Renkli Toplar Seti:

Erkek Bebekler İçin En İyi 9 Oyuncak - Renkli Top Seti

Fırlatma, yakalama, kavrama ve tekmeleme, bir bebeğin geliştirdiği ilk birkaç kassal dürtü ve reflekstir. Çevreyi keşfetme deneyinde, bir erkek bebek, bunun koruyucuda uyandırdığı tepkiyi görmek için genellikle oyuncaklarını fırlatır. Bu nedenle, bir dizi yumuşak, renkli top, erkek çocuklar için çeşitli bebek oyuncakları arasından mükemmel bir seçimdir. Bunlar en iyi erkek bebek oyuncaklarından bazıları.

10. Araç Seti:

Oğlanlar oyuncaklarla oynamayı severler ve bu ahşap araba, kamyon ve uçak seti onlara ihtiyaç duydukları deneyimi sağlar. Oyuncaklar sağlamdır ve tekerlekler ve pervaneler küçük oğlunuz için eğlenceli hale getirir. Bu oyuncakların boyutları mükemmel ve kesinlikle güvenlidir, hiçbir küçük parçası yoktur..

11. Kıvrımlı Oyuncak:

Erkekler sadece kendi başlarına inşa etmek için bükmeyi ve sökmeyi severler. Bu dört ayaklı oyuncak, küçük çocuklara mutlak bir zevk verir ve kesinlikle taşınabilir. Bebekle birlikte arabada, bebek arabasında veya beşikte taşıyabilirsiniz. Bebekler duyuları keşfeder ve bu dokunsal oyuncak, erkek bebekler için mükemmeldir..

Buraya kadar erkek bebeklere uygun oyuncaklardan bahsettik; Şimdi küçük çocuğunuzla yapabileceğiniz birkaç aktiviteye göz atalım..

1. Erkek bebeğinizle araba yuvarlayın:

Yürümeye başlayan çocuğunuz oturacak kadar büyüdüğünde, tutabileceği kadar büyük oyuncaklar verebilirsiniz. Erkeklerin erkek olması arabaları sevecek. Arabaları onlara yuvarlayabilir ve onları size geri döndürmeleri için teşvik edebilirsiniz. Bu, büyürken nasıl sıra almaları gerektiğini anlamalarına yardımcı olur..

2. Bebeğinizi eşyaları toplaması için eğitin:

Bu, yürümeye başlayan çocuğunuza bir şeyleri düzenlemeyi öğretmek için harika bir oyundur. Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun eşyalarını sistematik bir şekilde istiflemesine yardımcı olmak için plastik kutularınızı veya mutfak gereçlerinizi kullanabilirsiniz. Bu onların hassasiyet, şekiller ve boyutlar hakkında bilgi edinmelerine yardımcı olacaktır..

3. Çalkalayın, çalkalayın ve döndürün:

Yürümeye başlayan çocuğunuzun etrafta yatan gizemli renkli şişeler hakkında daha meraklı olmasını ister misiniz? O zaman bu sizin için doğru oyun küçük çocuklar. Boş şişeleri kum, boncuklar, su, düğmeler, pirinç vb. gibi renkli şeylerle doldurun ve yürümeye başlayan çocuğunuzun renkli nesneleri kapmak için emeklemesini izleyin..

Ancak, kapakların uygun şekilde kapatıldığından emin olun..

4. Engel kursu:

Küçük çocuklar engelleri sever. Yaralanmaya neden olmayan yastıklar ve küçük kutular kullanarak güvenli bir engel parkuru oluşturun. Bu, yürümeye başlayan çocuklar için harika bir aktivite.

5. Yapabiliyorsanız beni yakalayın:

Başlamadan önce bebeğinizi emekleyebileceği bir pozisyona getirin ve ardından “Seni yakalayacağım” deyin ve bir öpücük için bebeğinize sürün. Bu, sevgiyi ve eğlenceyi gösteren harika bir aktivitedir..

Her zaman, oyuncakların kullanımı için üreticinin tavsiyesini okuyun. Ne satın alacağınız konusunda endişeleniyorsanız, aramanız burada sona eriyor. Bu makale size küçük erkek çocuklar için en iyi hediye seçeneklerini sunar ve en iyi erkek bebek oyuncaklarını listeler.

Oyuncaklar, herhangi bir bebeğin maddi çocukluğunun büyük bir bölümünü oluşturur. Bu nedenle erkek bebeğiniz için doğru türde ve kaliteli oyuncakları seçmek önemlidir! Sağlık endişeleri, oyuncakların malzemesi, satın alma kaynağı ve oyuncakları üreten şirketin güvenilirliği gerçekten önemli hususlardır..