Pakabukai jūsų papuošalų kolekcijai suteikia žavesio. Auksinė grandinėlė kartu su gražiu pakabučiu yra viskas, ko jums reikia norint pagerinti kaklo grožį. Moterys turi didelę nuostabių auksinių pakabukų kolekciją. Juvelyrai gamina įspūdingus auksinių pakabukų dizainus, kuriuos netgi galite suskirstyti pagal vyrus, moteris, vaikus, vyresnio amžiaus žmones, draugus, jūsų meilę, savo augintinius ir net progomis.

auksinių pakabukų dizainas

Taip pat galite gauti pakabukus su savo vardo inicialais ir net visą auksu išraižytą vardą. Yra auksinio pakabuko dizaino, kuriame taip pat rasite brangakmenių ir perlų, pasakiškai nusagstytų aukso raštais.

Įvairių tipų auksiniai pakabukai vyrams ir moterims:

Auksinis pakabukas tampa patrauklesnis, net paskutiniam kūriniui suteikiant dviejų ar trijų spalvų tonus. Čia pristatome 25 populiarius aukso spalvos pakabukų dizainus vyrams ir moterims.

1. Rožių ir širdies pakabukų dizainas auksu:

Aukso spalvos rožių ir širdies pakabukų dizainas

Širdies aukso pakabukų dizainas yra vienas geriausių pakabukų, kuriuos labai pasirenka moteriška apranga. Mes gauname daugybę pasirinkimų, susijusių su papuošaluose esančia širdies forma. Rožės, antros pagal mėgstamumą moterų, taip pat yra jų silpnumas. Kai padovanosite jai auksinį pakabuką su širdimi ir gražią rožę, neabejotina, kad ji bus jūsų.

2. Dvynių širdies auksinis pakabukas su deimantais:

Auksinis pakabukas „Twin Heart“ su deimantais

Dviejų širdies auksinių pakabukų dizainas yra širdies plakimas mylinčioms poroms. Dvynių širdis, kurios lyginamos su abiejų meilužių širdimis, nešioja kaip pažadą dėvėtojai. Poros mėgsta dvynių širdžių dizainą. Kai deimantai yra inkrustuoti auksinėmis širdimis, sukuriamas dvigubas kibirkšties efektas.

3. Deimantiniai auksiniai pakabukai moterims:

Deimantiniai auksiniai pakabukai moterims

Deimantinio aukso pakabukų dizainas yra beveik visų moterų noras. Auksinio pakabučio ar bet kurio metalinio pakabuko efektas atrodo įspūdingai su deimantais. Kai aukso monetos formos pakabukas yra apskrito formos deimantų, jis atrodo nuostabiai. Auksiniai pakabukai atrodo nuostabiai ir yra panašūs į Džinio monetą. Klojantys deimantai, padedantys monetos kraštą, daro jį žavingesnį.

4. Mėlynas safyro auksinis pakabukas su deimantais:

Auksinis pakabukas „Blue Sapphire“ su deimantais

Safyro deimantai atrodo nuostabiai, kai įrėminti auksu ir deimantais. Didelio safyro deimanto išvaizda kitų plytelių deimantų centre atrodo žavingai kabanti ant kaklo. Mėlynas žalias safyro deimanto efektas atsispindi, kai tarp blizgančio aukso baltos spalvos deimantai atrodo nuostabiai bet kuriuo atveju ir net atrodo nuostabiai įprastomis dienomis.

5. Aukso monetos pakabuko dizainas:

Aukso monetos pakabuko dizainas

Auksinių monetų pakabukai taip pat yra vienas iš geriausių dizainų, kurie atrodo turtingi ir brangūs tarp senų moterų. Net vidutinio amžiaus ponios mėgsta tokius pakabukus, nes monetos išvaizda primena senovėje pagamintus gryno aukso papuošalus. Monetos pakabukas taip pat yra vienas iš turtingai atrodančių modelių.

6. „Vintage Gold“ pakabukų dizainas mergaitėms:

Vintage aukso pakabukai mergaitėms

Šiandien labai populiarus auksinių pakabukų dizaino stilius yra senovinis efektas, suteikiamas aukso papuošalams. Ant aukso pakabuko uždedamas surūdijusio lydinio sluoksnis ir galutiniam produktui suteikiama vintažinė išvaizda. Jaunystę labiau traukia antikvariniai papuošalai ir pakabučiai. Jūs galite dėvėti senovinius pakabučius net ir prie kasdienio drabužių, tokių kaip džinsai ir sijonai ar net šortai. Bendra efektyvi senovinių papuošalų išvaizda leidžia jaustis kitaip ir madingai.

7. Pradiniai auksiniai pakabukai vaikams:

Pradiniai auksiniai pakabukai vaikams

Žmonės taip pat labai žavisi auksiniais pakabukais su vardų inicialais. Tėvai nusprendžia gaminti tokius pakabukus savo vaikams. Pradinis auksinis pakabukas gražiai atrodo ant mielų mažų vaikų kaklo. Taip pat galite rasti raidžių inicialus, išraižytus kursyviu rašysena ir tarp figūrų, tokių kaip apskritimai, širdis ar net sujungti deimantais..

8. Auksinis filigraninis pakabukas:

Auksinis filigraninis pakabukas

Filigranas yra aukso lydinio sukimo ir nuostabių raižinių iš aukso kūrimo menas. Sukimo menas aukso papuošalams suteikia visiškai kitokią išvaizdą. Auksinis pakabukas su filigranišku darbu tikrai atneš daug įvertinimų į jūsų auksinių papuošalų kolekciją. Pakabukai su filigranišku darbu dažnai būna simbolinio dizaino. Pakabukas su riešo forma atrodo kitaip ir nepakartojamai. Jaunimas taip pat gali dėvėti tokį pakabuką su spalvingais siūlais, kad gautų madingą išvaizdą.

9. Stalking Tiger Gold pakabukai vyrams:

Stalking Tiger Gold pakabukai vyrams

Pakabukai, pagaminti iš gyvūnų, yra specialiai pasirinkti vyrų. Tigras ypač skirtas vyrams. Tokie auksiniai pakabukų dizainai negali būti paruošti juvelyrinių dirbinių parduotuvėse. Tokį nuostabų dizainą tikrai galima gauti, tiksliai nurodžius aukso kalviui. Gyvūnų aukso pakabukų dizainas puikiai atrodo su storomis grandinėmis, kurios pakabukui suteikia panašų vyrišką efektą.

10. Dizainerio auksinis pakabukas su paprastu perlu:

Dizainerio auksinis pakabukas su paprastu perlu

Perlai yra grynumo ir ramybės simbolis. Žmonės renkasi nešioti perlus, kad būtų ramus protas ir aplinka. Sakoma, kad perlai aukso rėmuose suteikia taikų poveikį gyvenimui. Šiandien aukso dirbiniai daro perlų ornamentus nuostabius ir patrauklius. Aukso šydas, uždengiantis perlų lapų efektą su deimantais, yra puikus pakabukas, kurį galite dėvėti gražiame pasimatyme.

11. „Petite Circle“ auksinis pakabukas:

„Petite Circle“ auksinis pakabukas

Smulkus apskritas auksinis pakabukas yra vienas iš mieliausių paprastų ir blaiviai atrodančių pakabukų. Pakabukas, kurio gamybai reikia labai mažai aukso, taip pat yra vienas mėgstamiausių tarp jaunimo. Smulkų dizainą gali dėvėti tiek mergaitės, tiek berniukai. Smulkūs pakabučiai yra tuščiaviduriai iš vidaus. Vienintelė priežastis, dėl kurios jie atrodo tokie menki, yra patraukli dizaino dalis. Taip pat galite rasti širdžių ir žiedų dizaino smulkių auksinių pakabukų pavidalu.

12. Airijos monetų aukso pakabukų dizainas:

Airijos monetų aukso pakabukų dizainas

Airijos papuošalai turi savo modelius, todėl jie atrodo kitaip. Auksinis pakabukas su išraižytais airiškais simboliais yra nuolatinė jaunimo mada. Airijos papuošalų dizainas suteikia savo patrauklumą. Muzikos instrumentų taip pat galite rasti airių sukurtuose pakabukuose. Airijos papuošalai turi nuostabią žinią, atspindinčią keltų simboliką ir airių tradicijas savo neįtikėtinu dizainu ir unikaliu stiliumi. Sudėtingas keltų mazgo darbas, tradicinės airių palaimos, apmušalų žiedai, trejybės mazgai, keltų kryžiai ir šarvai – Airijos simbolis.

13. Dviejų tonų kryžminis auksinis pakabukas vyrams ir moterims:

Dviejų tonų kryžminis auksinis pakabukas vyrams ir moterims

Auksiniai pakabukai suprojektuoti dviejų tonų spalvų. Tokio pakabuko išvaizda suteikia nuostabią jūsų papuošalų kolekcijos išvaizdą. Geltono aukso kryžiaus pakabukas ir ant jo išraižytas valdovas Jėzus puošia daugybę žmonių. Panašūs modeliai taip pat randami su kitais emaliais ir net naudojant trijų spalvų lydinius. Auksakaliai naudoja sidabrą, varį ar net platinos ar rodžio lydinius, kad pakabukas įgautų kitokią spalvą.

14. Gražus stiklo stiklainio emalio pakabukas auksu:

Gražus aukso spalvos stiklo stiklainio emalio pakabukas

Vienas iš kūrybiškiausių menų buvo objektų įrėminimas auksu. Naujausias tokio pakabuko dizainas yra su mažu stikliniu indeliu, kurio viduje yra nedideli periodiniai akmenys, gražiai įrėmintas auksine viela ir nešiojamas su auksine grandine. Berniukams su uolėta prigimtimi patiks tokie pakabukai. Mini daiktų išvaizda, įrėminta auksu ar sidabru, įnešė visiškai naują mados papuošalų tendenciją.

15. Auksinis pakabukas su gėlių širdimis:

Auksinis pakabukas su gėlių širdimis

Gėlių aukso pakabukų dizainas yra labai paplitęs tarp pakabukų, kuriuos dėvi moterys ir jaunos merginos. Gėlių dizaino pakabučiai turi daug dizaino. Gėlių pakabukas pagamintas iš kelių sujungtų širdžių, todėl gėlių raštas atrodo patrauklus net iš toli. Žali ir balti deimantai viduryje daro jį žavingesnį. Auksiniai gėlių pakabučiai atrodo žaviai su suporuotais auskarais, panašiai kaip gėlių dizainas. Paprastos gėlės taip pat atrodo žavingai.

16. „Green Jade“ auksinis pakabukas:

Auksinis pakabukas „Green Jade“

Auksinis pakabukas su žaliu nefritu centre yra visų laikų mėgstamiausias žmonėms, kurie mėgsta nešioti brangakmeniais dekoruotus papuošalus. Pakabuko kraštas taip pat yra išraižytas gražiu raštu, kuris yra patrauklus. Žmonės, tikintys astrologija ir brangakmenių efektais, gamina pakabukus su brangakmeniais. Taip pat galite pamatyti tokius pakabukus, gražiai įrėmintus aukso plokštelėmis, meniškai suprojektuotomis kaip šydai ir gėlės.

17. Tradicinis auksinis geometrinis gėlių pakabukas:

Tradicinis auksinis geometrinis gėlių pakabukas

Auksiniai pakabukai taip pat išraižyti geometriniu dizainu. Amatininkai turi blokus, kuriančius tokius geometrinius modelius, ir tada sujungia kiekvieną dizainą, sukurdami gražų pakabuką. Čia galite pamatyti darbą, atliktą su mažais auksiniais rutuliais, susukta grandine ir deimantų formomis, sukuriančiomis gražų pakabuką. Tokius pakabukus moterys dėvi progomis, suporuotomis su to paties dizaino derančiais auskarais.

18. „Ganesha“ auksiniai pakabukai vaikams:

„Ganesha“ auksiniai pakabukai vaikams

Lordo Ganešos auksinis pakabukas paprastai perkamas naujagimiui. Nors naujagimiams pageidautina nusipirkti auksinį pakabuką su Om ar Lord Krišna ir net svastikos simbolį. Tokių auksinių pakabukų dovanojimas kūdikiams laikomas palaiminimu. Ir palinkėjimas, kad viešpats visada liktų su naujagimiu. Galite rasti pakabučius, pagamintus ant dievo ir deivių stabų, įspaustų ant auksinių metalinių paviršių. Yra mažų dydžių tuščiavidurių aukso formos skulptūrų, skirtų pakabučiams gaminti.

19. Amerikos deimantų pakabukas auksu:

Amerikos deimantų pakabukas auksu

Taip pat aptinkami pakabukai, visiškai padengti deimantais. Dažniausiai tokiems įspūdingiems dizainams pirmenybė teikiama amerikietiškiems deimantams. Pakabukui suteikta forma yra visiškai padengta baltu Amerikos deimantu. Tokio pakabuko spindesys ryškiai atsispindi net naktį. Amerikietiški deimantai atrodo akinantys, kai naktį atsispindi saulės šviesoje ar stiprioje šviesoje. Auksinio pakabuko deimantais spindesys tikrai nuostabus ir traukiantis akį.

20. Gražus auksinis povo pakabukas:

Gražus auksinis povo pakabukas

Povo grožis yra įspūdingas, kai yra įspaustas ant papuošalo. Čia pakabukas išraižytas gražiame povoje. Povo plunksnos pagamintos iš plono auksinio tinklo, o nurodytos spalvos – su meenakari darbu. Povo pakabukas yra visų laikų mėgstamiausias bet kokia proga. Galite pamatyti įvairius kitus dizainus, kurių pagrindinis dizainas yra povas. Pakabukai su povu, kaip motyvas, yra šiek tiek sunkūs, o jo kaina padidėja, nes naudojamas daugiau aukso ir aksesuarų. Žmonės taip pat pasirenka spalvingus deimantus, išmargintus vietoj meenakari, kad parodytų povo spalvas.

21. Šventyklos dizaino auksinis pakabukas:

Šventyklos dizaino auksinis pakabukas

Šventyklos dizainas juvelyriniuose dirbiniuose yra vienas seniausių. Pakabukai taip pat pagaminti iš šventyklos dizaino. Toks dizainas dažniausiai matomas su auskarais. Pakabukų komplektas dažniausiai dėvimas vedybų ar tradicinių progų metu. Šventyklos dizaino pakabukai paprastai matomi su šventu raštu, kuris mums primena šventyklą ir induistų dievą bei deives. Jis atlieka labai smulkų darbą visame kūrinyje. Tokie pakabučiai ir papuošalai pagaminti užtrunka, nes modeliui sukurti reikia mažų raižinių.

22. Aukso vardo pakabukas:

Aukso vardo pakabukas

Pakabukas su auksu išraižytu pavadinimu yra vienas iš pakabukų, kuriuos seniai mylėjo žmonės. Įspūdingą pavadinimų pakabukų dalyką puošia bet kokio amžiaus žmonės iš viso pasaulio. Vardo pakabukas taip pat gali būti puiki dovana jūsų vaikams. Taip pat galite padovanoti tokį pakabuką savo sutuoktiniui ir sukurti glaudų meilės ryšį vienas su kitu.

23. Tradicinis aukso pakabukų rinkinys:

Tradicinis aukso pakabukų rinkinys

Geriausias papuošalas, kurį galėtų dėvėti moterys, yra auksinio pakabučio ir auskaro, atitinkančio jį, rinkinys. Tradicinis dizainas su žalios ir raudonos spalvos efektu iš rubinų ir smaragdų, išraižytų lapuotame rašte, atrodo žavingai bet kokia proga. Graži lapų forma ir spalvos, atspindinčios gamtą, atrodo nuostabiai kabančios ant kaklo. Toks pakabukų rinkinys atrodo nuostabiai su indišku drabužiu, pavyzdžiui, sarees ar choli ar salwar kostiumais.

24. Didelis auksinis pakabukas moterims:

Didelis auksinis pakabukas moterims

Saulės emblema mums primena galią, energiją ir ugnį. Vyrai, mėgstantys saulės dizainą, taip pat yra vienas iš naujausių auksinių pakabukų dizaino. Saulė yra patraukliai išraižyta ir nusėta deimantais. Dideli pakabukai taip pat matomi su povų ar gyvūnų dizainu ir netgi naujausiais šių dienų ereliu.

25. Meninis aukso perlų pakabukas:

Meninis aukso perlų pakabukas

Auksas šiandien yra išraižytas daug meniškai, todėl jūs negalite atsispirti grožėtis papuošalo grožiu. Perlas, taip gražiai padengtas aukso lydiniu, atrodo kaip aukso šydas, išlaikantis perlų grynumą. Meninis karolių grandinės įterpimo būdas taip pat skiriasi.

Taigi, jei norite nustebinti savo žmoną, mamą ar dukrą, turėsite geriausią aukso pakabuko dovaną, kuri jos veide sukels didelio dydžio šypseną. Auksinis pakabukas, nusagstytas deimantu, yra amžinai žalia dovana bet kuriai mergaitei, kuri ją gauna. Kalbant apie papuošalą, skirtą jūsų išpuoselėto kaklo grožiui, jam neužtenka auksinės grandinėlės. Auksinis pakabukas viską padarys už jus. Paprasta grandinėlė su pakabuku gali būti net įprastas dėvėjimas.

Šiandien vyrai taip pat turi papuošalų pasirinkimą. Auksiniai pakabukai, sukurti su vyrišku efektu, šiais laikais yra mėgstamiausi tarp vyrų. Pakabukai su gyvūnų ir erelių emaliais labai žavisi vyrais. Nors mažiems kūdikiams visada dovanojamas pakabukas, sukurtas iš lordo Ganešos arba ant jo išraižyto. Mieli širdies, drugelio ar muzikinių emalių pakabukai – jaunų merginų noras.