„Saree“ yra tiesiog vientisas drabužis, strategiškai apvyniotas aplink kūną, kad susidarytų vientisas kostiumas. Šiuo metu dažnai keičiant šį vientisą kostiumą, jis gali būti pagamintas iš dviejų skirtingų dalių, tačiau vienas dalykas, kuris išliko nepakitęs amžinai ir daugiau, buvo palaidinių naudojimas įprastą dieną, norint susieti savo saree. Palaidinė yra ta vidurio rifo dalis, kurią dėvime po saree, kad palaikytume saree, ir kaip ir įvairūs saree modeliai bei dizainai, jūs taip pat galite lengvai pasidaryti palaidinės dizainą ir modelius..

Gražūs palaidinių dizainai Pattu Sarees su nuotraukomis:

Čia yra keletas geriausių palaidinių dizaino, kurie puikiai derėtų su „Pattu sarees“ su vaizdais, kurie tikrai jus įkvepia.

1. Puošti kvadratai:

Pagražintos aikštės

Visa palaidinė pagaminta iš geriausių puoštų modelių. Pagrindinė palaidinės spalva yra ryškiai rožinė rožinė spalva, tačiau šou pavergia nugaros dizainas, pagamintas iš jausmingiausių puošmenų. Akmuo ant kvadratų sudaro palaidinės akinimo faktorių, kuris tęsiasi iki palaidinės rankos. Minkštus kvadratus toliau supa švelniai rožiniai audiniai. Tai yra viena iš puikių palaidinių dizaino pattu sarees, kuri tinka jūsų vestuvėms.

2. Kasdienis anarkalis:

Kasdienis Anarkalis

Tai šiek tiek kasdienė išvaizda be išankstinių pagražinimų, sudarančių palaidinės kūną. Net ir be jokio akmens ar brangakmenio, kasdieninei palaidinei tai yra gana gražu. Palaidinės spalva susimaišo su vermilijono raudona ir smaragdo žalia nugara. Jo viduje yra platus aukso siūlų raštas. Šio tipo „pattu saree“ palaidinės yra tiesiog nuostabios jūsų dieną su ryškumu.

3. Siuvinėta išvaizda:

Siuvinėta išvaizda

Palaidinė ant nugaros demonstruoja sunkų siuvinėjimo raštą. Nugaros išpjova pagaminta iš kreivių, o jos vidurinė dalis yra gražaus šventyklos dizaino. Šviesus siūlas pritvirtina du pečius, o graži balta spalva išryškina smaragdo atspalvį. Taip pat yra minkštas auksinis dizainas, kurio gale yra graži gėlė.

4. Radžastano langas:

Radžastano langas

Kiekviena kultūra turi savo dizainą ir savo modelius, o čia yra klasikinis pavyzdys, kaip Radžastano dizainas gali būti pakeistas į gražią spalvingą actekų išvaizdą. Palaidinės gale yra atidarytas langas, ant kurio pritvirtinamas vandens lašas. Palaidinėje gale yra gražus veidrodinis meno kūrinys, į kurį įtrauktos geriausios spalvos. Tai yra vienas iš populiariausių dizainerių palaidinių, skirtų pattu sarees, su naujausiais nuostabiais siūlais ir akmenimis.

5. Šonkaulių narvo sąranka:

Šonkaulių narvo sąranka

Tai puikus palaidinės nugaros kirpimo modelis, kai palaidinės nugarėlė baigiasi šonkauliu. Pjūvio kampuose yra sunkus mūrijimas ir sekos raštas. Išilgai pjūvio linijų ir net išilgai šonkaulių juostelių yra minkšti raštai, pagaminti iš apvalaus akmens.

6. Gėlėta palaidinė:

Gėlėta palaidinė

Ši palaidinė turi mažiausiai modelio kirpimų, tačiau vis dėlto tai yra viena iš gražiausių palaidinių, skirtų pattu sarees. Palaidinės korpusas aplink krūtinę yra pagamintas iš satino, bet reiškia juodą, o likusieji aplink kraštinę ir rankovę pasižymi nuostabiu raudonos ir rožinės spalvos gėlių raštu.

7. Žuvies skalės brangakmeniai:

Žuvies svarstyklių brangakmeniai

Palaidinės gale taip pat yra gražios žuvies svarstyklės su būdingu zari ir georgette darbu. Palaidinė yra gražiai marginta vandens lašų akmeniniais darbais, kurie smaragde atrodo tiesiog užburiantys. Visos svarstyklės ar žuvų svarstyklės yra pagamintos iš zari darbo. Tai yra vienas iš naujausių pattu saree palaidinių dizaino šiais metais 2018 m.

8. Gėlių ekstravagancija:

Gėlių ekstravagancija

Palaidinė iš pradžių gali atrodyti paprasta ir kukli, tačiau žiūrėdami į nugarą pastebėsite gražų gėlių raštą, pritvirtintą prie likusios palaidinės juostelės. Raštas prasideda nuo pakaušio ir tęsiasi iki ekstravagantiškos gėlės, kol nusileidžia iki galo.

9. Palaidinė „Collar One Guaring“:

Palaidinė su apykakle

Šių gražių pattu palaidinių dizaino serijos fantastika yra ši palaidinė be kaulų apykaklės. Palaidinė visą kelią iš nugaros ir priekio yra labai papuošta akmenimis ir perlais su gražiu langu gale, kad būtų nuogi nugara.

10. Juodoji magija:

Juodoji magija

Tiesiog gerai pažvelkite į viliojimą, kurį suteikia ši palaidinė. Tai neabejotinai yra vienas geriausių pattu palaidinių dizaino, kurį galite dėvėti su pattu saree. Ant jo padarytas modelis yra lygus nuliui. Teisingai! Tai paprasta palaidinė, tačiau vis dėlto, turėdama neutralią spalvą, ji atrodo gana nuostabiai ir gali būti labai gerai sportuojama su žalios spalvos pattu saree. Jei ieškote kažko patrauklaus, dėl kurio atrodytumėte ne kaip visiškas demonstravimas, tai bus viena geriausių palaidinių, skirtų pattu sarees. Jis gali būti sportuojamas įvairiuose renginiuose, tokiuose kaip vestuvės ir šventinės progos.

11. Auksinė palaidinė:

Auksinė palaidinė vilioja

Tai yra vienas iš geriausių auksinės spalvos paprastų palaidinių, skirtų pattu sarees, kuriuos galite nešioti. Tai šventiškai atrodanti palaidinė ir tiks gero ūgio moterims. Patrauklus žvilgsnis į saree kraštinę dera su apatine rankovių dalimi, ir taip galima sakyti, kad ši palaidinė puikiai tiks sarees su šiais piešiniais. Visa palaidinės spalva yra tokia viliojanti, kad beveik visi įsimylės šią spalvą. Darbas, atliekamas su palaidine, rodo meilę ir meilę, ir tai yra viena iš geriausių pattu saree palaidinių, kokią tik galite gauti.

12. „Low Cut Blouse Fantasy“:

„Low Cut Blouse Fantasy“

Ši žemo kirpimo paprasta atrodanti juoda palaidinė yra dar viena gera palaidinė raudonoms pattu sarees. Ši palaidinė puikiai atrodo ir vidutinio amžiaus moterims, ir jaunoms moterims. Jis gali būti naudojamas kaip vakarėlio dėvima palaidinė ir tiks moterims, kurios dėl mados mėgsta atidengti viršutinę nugaros dalį. Galima sakyti, kad tai yra viena iš geriausiai atrodančių dizainerių palaidinių, skirtų pattu sarees, kuri derės prie stilingos išvaizdos. Jei ieškote kažko naujo ir patrauklaus šioje kategorijoje, ši palaidinė tikrai atliks savo darbą.

13. Pilno kaklo raudona atrakcija:

Viso kaklo raudona atrakcija

Ši palaidinė su kaklu puikiai puošia raudoną spalvą, o viliojantis ir unikalus dizainas padarytas viršutinėje kaklo dalyje. Jis tiks kreminės spalvos arba auksinės spalvos pattu saree. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip vestuvinė palaidinė ir taip pat bus gera nuotakos. Vėlgi, jei ketinate dalyvauti vakarėlyje, tai bus viena geriausių palaidinių.

14. Spalvingas dizainas:

Spalvotas dizainas

Šis palaidinės dizainas skirtas pattu saree sportui daugiau nei viena spalva ir, galima sakyti, yra viena iš patraukliausių dizainerių palaidinių, skirtų pattu sarees, kurias kada nors matysite šį sezoną. Šios Indijos moterų drabužių spalvos yra taip tiksliai pavaizduotos, kad kiekviena moteris norės ją dėvėti.

15. Nuotakos spindesys:

Nuotakos spindesys

Čia mes turime vieną iš gražiausių visų laikų pattu sarees vestuvinių palaidinių su darbo dizainu. Tai buvo padaryta naudojant rožinę spalvą, kuri yra pagrindinė spalva. Dėl to buvo padaryta daug mažų viliojančių auksinių raštų, kurie yra tarsi glajus ant torto.

Tai yra geriausiai išrinkti tie, kuriuose yra pattu saree palaidinių dizainas. Jūs žinosite dizainą, kurį galite pasirinkti, jei tikrai norite išsiskirti iš minios.