Nesvarbu, kieno vestuvės, kiekvieną kartą, kai esate pakviestas į vieną, atsiduriate kovoje su idėja, ką apsirengti. Dar blogiau, jei savo dienos aprangą renkatės nuotaka, jums reikia viską sutvarkyti iš anksto. Jei esate užsiėmęs ir negalite tvarkyti viso parduotuvės šokinėjimo ir apsipirkimo per langą, čia yra geriausi mūsų pasirinkimai, kad galėtumėte pasirinkti geriausią vestuvių siuvinėjimo palaidinės dizainą.

Graži vestuvinių palaidinių siuvinėjimo dizaino kolekcija su nuotraukomis:

Ar ieškote vestuvinių palaidinių siuvinėjimo dizaino? Čia yra geriausi vestuvių siuvinėjimo palaidinių dizainai nuotakoms su vaizdais.

1. Palaidinė su „Zari Work“:

Palaidinė su „Zari Work“

Kai galų gale ieškosite palaidinės siuvinėjimo dizaino, ši jums padės. Pažvelkite į auksinį zari aplink kabliukus ir rankoves. Ši palaidinė yra geras pasirinkimas, ypač jei norite sutelkti dėmesį į savo palaidinės grožį, o pati saree neturi daug ką pasiūlyti.

2. Palaidinė su rankovių siuvinėjimu:

Vestuvinių palaidinių siuvinėjimo dizainas-palaidinė su siuvinėjimu rankovėmis 2

Siuvinėjimo palaidinių dizainui, skirtam neto sarees, ši yra nuostabi išvaizda, kai visas siuvinėjimo akmens darbas vyksta rankovėje. Pati palaidinė šiuo atveju turėtų būti tokia pat elegantiška kaip ir saree, todėl dažniausiai šias palaidines turėtumėte rinktis vestuvių renginiams..

3. Vieniša palaidinė su gėlių raštu:

Skaidri palaidinė su gėlių raštu

Jei jūsų saree puikuojasi tobulai blizgančia gėlių išvaizda, kodėl ji turėtų linksmintis savaime? Pažiūrėkite ir į palaidinę su auksine medžiaga, tačiau mėlynos gėlės ant jos akivaizdžiai vagia šou.

4. Striukės stiliaus palaidinė:

Striukės stiliaus palaidinė

Oi, palaidinės kaklo dizainas net saree iš tikrųjų atrodo gerai su beveik visais dizainerių sarees, o stilius, kurį jis gali jums suteikti, yra neįtikėtinas. Ji yra unikali visais atžvilgiais ir skiriasi nuo palaidinių, kurias paprastai matote aplinkui.

5. Asimetriška palaidinė su Zari rankovėmis:

Vestuvių palaidinių siuvinėjimo dizainas-asimetriška palaidinė su Zari rankovėmis 5

Geras papuošalų pasirinkimas leis jums akimirksniu išsiskirti šiuo dizainu. Idealiai tinka kvietimams į santuoką, ši palaidinė yra viena geriausių sąraše.

6. Mėlyna palaidinė su siuvinėjimu:

Mėlyna palaidinė su siuvinėjimu

Jei jūsų saree turi zari rinkinį, ši palaidinė jums turėtų būti puikus pasirinkimas. Ši palaidinė idealiai tinka situacijoms, kai dėvite paprastą saree ir galite leisti palaidinei pavogti pasirodymą.

7. Mėlyna apynasrio palaidinė:

Mėlyna palaidinė su kaklu

Saree savaime yra vienodai puošni, tačiau mes turime pabrėžti tik palaidinę. Palaidinė, kaip matote, yra auksinės spalvos ir turi mėlyną kraštą, kuriuo galima pasigirti. Juk negalima paneigti, kad Katrina taip gerai traukia žvilgsnį.

8. Raudona siuvinėjimo vestuvinė palaidinė:

Raudona siuvinėjimo vestuvinė palaidinė

Palaidinės siuvinėjimo dizainas čia yra raudonas ir idealiai tinka nuotakai. Iki šiol tai, ką mes pristatėme, daugiausia skirti žmonėms, mėgstantiems mažo rakto dizainą, tačiau šis yra toks tobulas ir aukščiausias akmens ir zari. Jei norite moteriškesnio prisilietimo prie pasirinktos palaidinės, ji negali būti geresnė nei jūsų nuotakos išvaizda.

9. Auksinės rudos palaidinės nugaros kaklo dizainas su Zari:

Vestuvių palaidinių siuvinėjimo dizainas-palaidinės nugaros kaklo dizainas su „Zari 9“

Palaidinė rudomis rankovėmis, kurią matote čia, yra kita vestuvinių palaidinių siuvinėjimo dizaino sąraše. Dėl netolygaus veidrodžio dizaino ir akmeninių dirbinių aplink jį palaidinė skiriasi nuo tų, kurias paprastai matote. Nepaisant to, jis vis tiek sugeba palikti gerą įspūdį akiai ir yra geras pasirinkimas.

10. Juodos aksominės siuvinėjimo palaidinė:

Vestuvių palaidinės siuvinėjimo dizainas-juoda aksominė siuvinėjimo palaidinė 10

Jei jūsų meilė aksomui yra nenumaldoma, kodėl gi nepasigirti kuo puikiausiai naudojant šį palaidinės dizainą? Juoda spalva išryškina didžiąją dalį sidabrinių ir auksinių zari darbų ant aukšto kaklo. Idealiai tinka ir neto sarees, įsitikinkite, kad dėvite dizainerio saree, kuri neužgožia palaidinės grožio.

11. Mėlyna povo siuvinėjimo palaidinė:

Vestuvių palaidinės siuvinėjimo dizainas-mėlyna povo siuvinėjimo palaidinė 11

Povas sumaniai uždėtas ant nugaros, o karališkos mėlynos spalvos palaidinė palengvina jos išlyginimą. Jis išsiuvinėtas palaidinėje ir idealiai tinka nuotakai jos priėmimo dieną. Ant rankovių yra povo plunksnų rinkinys ir jos gali pridėti palaidinės žavesio.

12. Raudonų gėlių siuvinėjimo palaidinė:

Vestuvių palaidinės siuvinėjimo dizainas-raudonų gėlių siuvinėjimo palaidinė 12

Auksinės rožės ant raudonos palaidinės yra savotiškas išsamus kontrastas, kuris nuotakai labiausiai tiks prie jos tradicinės aprangos. Jei pasirenkate šilkinę saree, nieko neužteks kaip palaidinės, nei šios čia.

13. Kutch siuvinėjimo palaidinė:

Vestuvių palaidinių siuvinėjimo dizainas-„Kutch“ siuvinėjimo palaidinė 13

Įvairiaspalvė palaidinė, kurią matote čia, labiau primena įmantrų siūlų ir siuvinėjimų tinklą. Kiekvienas palaidinės kampelis ir kampas pažodžiui yra padengti zari darbu, ir nereikia sakyti, kad jis puikiai tinka visai išvaizdai.

14. Aksominė siuvinėjimo palaidinė mėlyna:

Vestuvių palaidinių siuvinėjimo dizainas-aksominė siuvinėjimo palaidinė mėlyna 14

Aksominė palaidinė, kurią matote čia, šį kartą yra mėlynos spalvos ir pasižymi gėlių raštu, dailiai išsiuvinėtu palaidine. Ant virvelės yra latkų, o palaidinės kirpimas yra labai paprastas ir kvadratinis, tačiau vis tiek atrodo patraukliai.

15. Priekinis kaklas Zari darbas:

Vestuvių palaidinių siuvinėjimo dizainas-priekinis kaklas Zari Work 15

Nėriniai turi „zari“ funkciją, todėl visa rankovė atrodo geriau. Pati saree, kurią reikėtų dėvėti, bus labai moteriška, todėl šiais laikais palaidinė yra mados pramonės šurmulyje ir dėl visų svarbių priežasčių.

Tuo baigiasi mūsų ilgas 15 geriausių siuvinėjimo vestuvinių palaidinių dizaino sąrašas. Nesvarbu, kaip jums tai patinka, nepaprastai paprastas ar labai įmantrus, čia pateikiamas siuvinėjimas užtikrins, kad kiekvienose vestuvėse, kuriose lankotės, visi jūsų akys atrodys aplink jus, net nesistengiant per daug.