Pastaruoju metu populiarėja palaidinių be rankovių dizainas. Šios palaidinės yra vieni patogiausių Indijos moterų drabužių pasirinkimų ir prie jų sportuoja beveik kiekviena Bhartiya Nari. Šioje palaidinėje yra daug dizaino modelių, o kai kurie iš geriausių bus pateikti šiame straipsnyje, kaip tik jums.

Patrauklios palaidinės be rankovių dizainas „Sarees“ su nuotraukomis:

Šiais laikais palaidinės be rankovių yra vienas populiariausių ir madingiausių dizainų. Šiame straipsnyje pateikiami skirtingi sarees palaidinės be rankovių modeliai su atvaizdais, tinkantys bet kokiai progai.

1. Oficialus palaidinės be rankovių dizainas:

Palaidinių dizainas be rankovių

Ar anksčiau matėte būtent šią dizainerio palaidinę? Tikriausiai ne. Tai vienas iš geriausiai atrodančių drabužių, patenkančių į palaidinių be rankovių dizainą. Ši palaidinė yra tikrai gero dizaino link kaklo, o visa palaidinė yra labai gerai dekoruota mažais įmantriais dizainais. Palaidinė turi oficialią atmosferą ir gali būti dėvima įmonių vakarėliuose ir renginiuose.

2. Dizainerio palaidinės be rankovių dizainas:

Palaidinės be rankovių dizainas-dizaineris be rankovių 2

Kas žinojo, kad palaidinė be rankovių gali būti tokia graži? Ši palaidinė turi tikrai nuostabų modelį ant nugaros ir tikriausiai yra viena iš geriausiai atrodančių dizainerių pasaulyje. Palaidinės be rankovių modelis yra patogus dėvėti, o maži įmantrūs dizainai, padaryti nugaroje, taip pat yra nuostabūs. Palaidinė taip pat yra palaidinė su žemu kaklu, todėl ją galima sportuoti karštą vasarą.

3. Celebrity palaidinės be rankovių dizainas:

Palaidinės be rankovių dizainas-įžymybių palaidinė be rankovių 3

Jei norite suteikti sau įžymybių išvaizdą, ši palaidinė tikriausiai yra geriausias dalykas. Palaidinės priekyje yra seksualiai žvilgantis raštas, o atraminiai dirželiai atrodo deimantiniai. Palaidinė blizga iš kairės į dešinę, ir, be jokios abejonės, šios palaidinės dizainas yra vienas iš geriausių palaidinių be rankovių. Tai puiki vakarėlio palaidinė ir gali būti sportuojama ir kitomis progomis. Be to, kad jis yra stilingas, jis yra gana patogus tuo pačiu metu. Tai yra viena iš puikių dizainerių palaidinių gražiai dizainerei saree.

4. Metalo dizaino palaidinė be rankovių:

Palaidinės be rankovių dizainas-metalinė dizainerio palaidinė 4

Tai dar viena išvaizdi dizainerio palaidinė be rankovių, pasipuošusi metaline spalva. Palaidinė labai gražiai atrodo iš viršaus į apačią ir eina koja kojon su saree. Tai viena iš tų palaidinių, kuriomis galima efektyviai sportuoti su saree. Palaidinė puikiai tiks dėvėti vakarėlyje, o jei turite liekną ir tinkamą kūno sudėjimą, pavyzdžiui, „Shilpa“ ar kur nors šalia jos, tai tobula palaidinė tokiai moteriai kaip jūs.

5. Dizainerio palaidinė be kaklo be rankovių:

Palaidinės be rankovių dizainas-raudona dizainerių palaidinė be rankovių 5

Ši gražiai atrodanti dizainerio palaidinė yra turbūt vienas geriausių dalykų, kai kalbama apie palaidines be rankovių. Palaidinė turi mielą ir žavingą raštą dešinėje pusėje, ir tai yra pagrindinė šios palaidinės atrakcija. Jei jums reikia geros palaidinės, kurią galima pasipuošti vakarėlyje, tai bus viena geriausių palaidinių. Tai derės prie raudono šilko saree, o jei esate aukštas, galėsite išryškinti geriausius šio tradicinio Indijos moterų drabužių elementus.

6. Paprasta paprasta palaidinė be rankovių:

Palaidinės be rankovių dizainas-žalia palaidinė be rankovių 6

Ruošiatės gražiai atrodyti religine proga? Tai bus geriausias stiliaus palydovas tą dieną. Ši graži palaidinė turi nuostabų raštą šonuose su rožiniu kraštu. Visa palaidinė atrodo gana patogiai ir, be jokios abejonės, yra viena iš geriausiai atrodančių Indijos moterų drabužių, kuriuos kada nors turėsite. Šis gražus palaidinės be rankovių dizainas puikiai tinka bet kokio tipo saree.

7. Gėlių palaidinės be rankovių dizainas:

Palaidinės be rankovių dizainas-gėlių palaidinė be rankovių 7

Tai labai išvaizdus gėlių palaidinės dizainas be rankovių, kuriame yra tikrai šaunus raštas; dėl gėlių rašto ši palaidinė tampa daug patrauklesnė nei visos spalvingos palaidinės be rankovių, kurias matysite visą savo gyvenimą. Jis tiks visoms šventinėms progoms. Šis dizainas yra vienas iš geriausių ir naujausių palaidinių be rankovių dizaino visiems šilko sarees.

8. Atgal atvirų karoliukų dizainas be rankovių palaidinukėms:

Palaidinės be rankovių dizainas-karoliukai Palaidinės be rankovių 8

Ieškote madingos palaidinės be rankovių sportui šį vasaros sezoną? Tai tikriausiai vienas iš madingiausių, kuriuos rasite. Užpakalinėje dalyje yra nėrinius ir karoliukus primenantis dizainas, o būdama stilinga šios palaidinės medžiaga daro ją gana patogią.

9. Pietų Indijos dizainerių palaidinė be rankovių:

Palaidinės be rankovių dizainas-Pietų Indijos dizainerio palaidinė 9

Ši ypatinga auksinės spalvos palaidinė yra su putojančiais priedais, todėl tai yra viena geriausių palaidinių šiuo metu rinkoje. Palaidinė puošia gražius auksinius raštus, padarytus ant saree, todėl ši išvaizda tinka šiai konkrečiai saree.

10. Blizgi raudona viliojanti dizainerių palaidinė be rankovių:

Blizgi raudona viliojanti dizainerių palaidinė be rankovių 10

Ši ypatingai raudona dizainerio palaidinė pasižymi blizgiu raštu, o maži ir įmantrūs saree piešiniai kažkaip dera su palaidine ir daro tai puikiu deriniu, kuriuo sportuos Indijos moterys savo mėgstamiausiuose renginiuose.

11. Palaidinė be rankovių su spalvingais priedais:

Palaidinė be rankovių su spalvingais priedais 11

Tai tikriausiai yra vienas iš žavingų palaidinių modelių, kuriuos kada nors išbandysite. Jame yra spalvingi maži priedai priekyje ir gale. Šie subtilūs priedai tikriausiai yra patraukliausia šios palaidinės savybė.

12. Auksinė palaidinė be rankovių:

Palaidinės be rankovių dizainas-auksinė palaidinė be rankovių 12

Šis ypatingas dizaineris palaidinės dizainas be rankovių bus tinkamas šilko sarees. Tai labai gražus, su patraukliu švytėjimu. Palaidinė kažkaip eina koja kojon su saree. Rudas subtilus dizainas, pagamintas ant saree, yra dar labiau pagražintas dėl auksinės palaidinės.

13. Dizainerio raudona palaidinė be rankovių vestuvėms:

Palaidinės be rankovių dizainas-dizainerio raudona palaidinė be rankovių vestuvėms 13

Ši nuotakos palaidinė be rankovių tikriausiai yra viena iš visų laikų geriausiai atrodančių palaidinių. Ant jo padarytas modelis yra labai gražus. Maži įmantrūs dizainai, atlikti ant jo, tikriausiai yra geriausi, kuriuos matysite šį sezoną.

14. Ekscentriškos palaidinės be rankovių dizainas:

Palaidinės be rankovių dizainas-„Celebrity“ palaidinė be rankovių, skirta lieknoms moterims 14

Šiai palaidinei reikalingas kūno tipas, nes platesnė versija nebus tokia viliojanti kaip ši. Dėl sudėtingo modelio jis atrodo labai gražiai. Joks kitas palaidinės dizainas negali įveikti šios spalvingos ir patrauklios palaidinės be rankovių.

15. Sidabrinė palaidinė be rankovių:

Palaidinė be rankovių-dizainas-sidabro-berankovė-palaidinė-15

Ši palaidinė tiks nuplautoms ar išblukusioms sarees. Jis pasižymi putojančiu prisilietimu ir yra viena iš tų dizainerių palaidinių, kurias reikėtų dėvėti su paprastomis sarees.

Daugelis moterų mėgsta prie savo sarees dėvėti palaidines be rankovių. Tai dažniau pastebima moterims iš rytų. Tačiau šalyje yra įvairių dalių; tokio tipo palaidinė be rankovių pataiko ten, kur moterims tai labiau patinka.