Jei mėgstate žiūrėti aštuntojo ir devintojo dešimtmečių Holivudo filmus, tikriausiai pastebėjote, kad daugelis moterų aplink juosmenį dėvi aptemptą drabužį. Tai vadinama korsetu! Ji sukurta taip, kad moters juosmens linijai suteiktų kreivą formą. Šis ikoniškas korsetas dabar yra Indijos etninių drabužių segmento dalis, siekiant sukurti sensacingą mišrūną, pavadintą „Corset Saree“ palaidinė! Šios palaidinės imituoja korseto stilių, tačiau yra lengvesnio jausmo nei originalios. Daugelis garsenybių, tokių kaip Kareena Kapoor, Priyanka Chopra, sukrėtė jas ant raudonojo kilimo. Atėjo laikas pasisemti mados įkvėpus šių naujausių „Corset saree“ palaidinių dizaino.

Korseto stiliaus „Saree“ palaidinės ypatybės:

Taigi, kas tiksliai yra korseto stiliaus „Saree“ palaidinė? Šie punktai gali padėti jums juos išsamiai suprasti:

 • Korseto palaidinė yra indiška saree palaidinė, susiūta korseto pavidalu.
 • Tai atvira palaidinė iš nugaros, dažniausiai su užtrauktuku, sagutėmis ir raišteliais viršuje.
 • Korsetinė palaidinė yra liemens ilgio palaidinė, skirtingai nuo įprastos palaidinės, kuri yra tik iki krūtinės linijos.
 • Šio tipo palaidinė specialiai sukurta lieknoms ir lieknoms moterims.
 • Nors originalus korsetas buvo sukurtas tam, kad moterys su lieknu liemeniu atrodytų lieknos, šios palaidinės viduje nėra daug paminkštinimų, kad užmaskuotų jūsų masę.
 • Galite dėvėti šias palaidines su sarees, pagamintomis iš tekančių audinių, tokių kaip šifonai, Georgette, Chinon, tinklas ir nėriniai.

Stilingos dizainerių korsetinio stiliaus palaidinės moterims su vaizdais:

Čia išvardijame 21 naujausią moterų mados korsetinių palaidinių dizainą, kurį galima dėvėti ypatingomis progomis ir renginiais.

1. Kaštoninės korseto palaidinė:

Maroon korseto palaidinė

Patikrinkite šią karališkai atrodančią korseto palaidinę iš kaštoninės aksomo medžiagos. Jis įkvėptas iš vis populiarios baroko mados, naudojant Zardosi kūrinį, kutus ir net užrištą nugaros kaklą. Palaidinė be petnešėlių gali būti naudojama tiek „Lehenga“, tiek „saree“. Dėvėkite šią palaidinę, kad puikuotumėtės gerai tonizuotais pečiais.

 • Palaidinės dizainas: Maroon Velvet korseto stiliaus palaidinė
 • Medžiaga: Aksomas

2. „Dupion Silk“ korseto palaidinė:

„Dupion Silk“ korseto palaidinė

Ši palaidinė specialiai sukurta tam, kad atrodytumėte puošniai. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės „Dupion“ šilko audinio, kuris puikiai papuoštas visais „Zari“ darbais. Gėlių siuvinėjimas rožinės ir juodos spalvos atspalviais jūsų aprangai suteikia elegancijos. Šią palaidinę galite suporuoti su sijonu, lehenga ir net sarees.

 • Palaidinės dizainas: „Dupion Silk Black“ ir rožinė korseto palaidinė
 • Medžiaga: „Dupion Silk“

3. Juodojo baroko įkvėpta korseto palaidinė:

Juoda baroko įkvėpta korseto palaidinė

Ši juoda korsetinė palaidinė tikrai atims kvapą. Baroko stiliaus palaidinė suteikia tikros magijos, naudojant tinklinius ir žvilgančius audinius. Tai suteikia jūsų kūnui tobulą siluetą, tinkamai derindamas susiuvimo būdus. Tai mes vadiname tobula anglų ir indų mados santuoka.

 • Palaidinės dizainas: Juoda baroko stiliaus korseto palaidinė
 • Medžiaga: Tinklas, blizgučiai

4. Vieno stiliaus korsetinė palaidinė:

Vieno stiliaus korsetinė palaidinė

Pasitikite savo kūnu? Tada išbandykite šią karštą korseto palaidinę, populiarią glam pramonėje. Palaidinė pagaminta iš elegantiško nėrinių audinio, kurio efektas išlieka ant juosmens. Krūtinės dalis yra gerai padengta vidiniu paminkštinimu, kad jūsų kūnas būtų tinkamos struktūros. Tai geriausia dėvėti su lengvu, tekančiu saree.

 • Palaidinės dizainas: Korsetinio stiliaus juodos spalvos tinklelis
 • Medžiaga: Grynasis

5. Priekinė atvira korseto stiliaus palaidinė:

Priekinė atvira korseto stiliaus palaidinė

Ši korseto stiliaus palaidinė yra kūrybingo dizainerio eksperimento rezultatas! Jis pagamintas iš šiuolaikiško audinio, kuris prilimpa prie jūsų kūno ir apibrėžia jūsų kreives. Priekinis užtrauktukas leidžia lengvai dėvėti palaidinę ir pridėti metalo efekto. Suporuokite jį su šviesiais sarees, kad pavogtumėte pasirodymą!

 • Palaidinės dizainas: Mėlyna užtrauktuko stiliaus korseto palaidinė
 • Medžiaga: Elastanas

6. Daugiaspalvė korseto palaidinė be petnešėlių:

Daugiaspalvė korseto palaidinė be petnešėlių

Paskutinį kartą išsaugojome geriausią! Ši dizainerių korsetinė palaidinė šį sezoną pirmauja mūsų topuose. Ši kratinė palaidinė pagaminta naudojant vientisą įvairių audinių mišinį. Įvairūs „Brocades“ supjaustomi juostelėmis, sujungiami ir puošiami siuvinėtais lopais. Dėvėkite tai vakarėlyje ir tikrai nušluostysite visus nuo kojų!

 • Palaidinės dizainas: Daugiaspalvė korseto palaidinė be petnešėlių
 • Medžiaga: Brokatas ir lopai

7. Bronzinė korseto palaidinė:

Bronzinė korseto palaidinė

Tai graži bronzos spalvos korsetinė palaidinė. Žalia saree su gėlių darbais tik ant peties Daman atrodo pasakiškai. Korsetinės palaidinės darbas švytės šviesomis. Švytėjimas netiesiogiai atsispindės ir jūsų veide. Tai bus pirmasis moterų pasirinkimas. Moteris šiuo atveju atrodys dėkinga.

 • Palaidinės dizainas: Auksinė blizgučių korseto stiliaus palaidinė
 • Medžiaga: Blizgučiai

8. Naujausia korseto palaidinė:

Naujausia korseto palaidinė

Tai nepaprastai stulbinanti korsetinė palaidinė trumpomis rankovėmis. Rankovės iš tinklinio audinio. Tai madingas darbas palaidinės priekinėje pusėje. Saree Damanas bus laikomas tik vienoje pusėje. Jūs neturėtumėte padengti palaidinės darbo su Damanu. Tai labai įspūdinga. Tai vienas iš geriausių Indijos korsetinių palaidinių dizaino.

 • Palaidinės dizainas: Kaštoninės spalvos korseto stiliaus palaidinė su sunkiais siuvinėjimais
 • Medžiaga: Brokatas

9. Korsetinė palaidinė su siuvinėjimu:

Korsetinė palaidinė su siuvinėjimu

Šioje korsetinėje palaidinėje užpakalinė pusė papuošta siuvinėjimo darbais. Užpakalinę dalį puošia suplėšytas Diya formos pjūvis. Palaidinė atrodo fantastiškai su paprasto šilko saree. Tai suteiks jums turtingą išvaizdą. Palaidinė taip pat atrodo brangi. Tai nepaprastai išskirtinis ir ryškus dėvėjimas.

 • Palaidinės dizainas: Sidabrinė korseto stiliaus palaidinė su nėrinių pleistru
 • Medžiaga: Satinas

10. Korsetinio stiliaus palaidinė:

Korsetinio stiliaus palaidinė

Tai lengva, nuostabi juodos spalvos korseto stiliaus palaidinė. Tai korsetinės palaidinės šone visas rankovės ir gėlių atspaudas. Oranžinės ir juodos spalvos saree derinys yra naujas. Ant rankovių sukurtas netvarkingas kvadrato modelis, kuris atrodo neįprastai. Jis yra nuostabus savo paprastu dizainu, tačiau yra prabangus.

 • Palaidinės dizainas: Juoda Georgette korseto stiliaus palaidinė
 • Medžiaga: Georgette

11. Korsetinio stiliaus vestuvinė palaidinė:

Korsetinio stiliaus vestuvinė palaidinė

Ši palaidinė yra nepalankios raudonos spalvos ir skirta dėvėti nuotakai. Gražus kirpimas ant kaklo suteikė nuostabų modelį. Auksinės spalvos kūrinys sukurtas ant palaidinės. Paprasta saree yra dėvima, nors ir brangiai, norint pabrėžti korsetinę palaidinę. Tai atitinka reikiamus standartus.

 • Palaidinės dizainas: Kaštoninės spalvos korseto stiliaus palaidinė su siuvinėjimu
 • Medžiaga: Chinonas

12. Indijos korseto palaidinė:

Indiška korseto palaidinė

Tai tipiško stiliaus indiškos korsetinės palaidinės, įprastos auksinės spalvos. Moterys renkasi auksinę palaidinę, kad ji derėtų su dauguma jų sarees. Jis yra be rankovių, o kaklas suprojektuotas iš tinklinio audinio gabalo. Geriausiai atrodys su karšta raudona ir romantiška rožine spalva. Tai atrodys tikrai nuostabiai.

 • Palaidinės dizainas: Auksinė blizgučių korseto stiliaus palaidinė su iliuzijos kaklu
 • Medžiaga: Blizgučiai

13. Korsetinė palaidinė „Lehenga“:

Korsetinė palaidinė „Lehenga“

Tai rožinės spalvos korsetinė palaidinė lehengai. Visa lehenga atrodo stulbinamai. Ši palaidinė prasideda nuo krūtinės dalies. Pečių srityje nėra jokio audinio. Šio tipo palaidinė dėvima aukštos klasės vestuvėse ar vakarėlyje. Jis turi didingą dizainą. Tai pritrauks santuokoje esančių žmonių dėmesį.

 • Palaidinės dizainas: Rožinės ir baltos spalvos korseto stiliaus „Lehenga“ palaidinė
 • Medžiaga: Grynasis

14. Dizainerio korseto palaidinė:

Dizainerių korsetinė palaidinė

Šios korsetinės palaidinės modelis yra užburtas. Jums patiks iš karto, kaip matote. Tai tinklinis audinys, o jo papuošimui atliekamas raudonos spalvos darbas. Ši korsetinė palaidinė sustiprins damos malonę. Ponia jausis pagerbta, matydama jos pagyras žmonių akyse. Niekas negali sustoti, pamėgęs šią korsetinę palaidinę.

 • Palaidinės dizainas: Raudona siuvinėta korseto stiliaus palaidinė
 • Medžiaga: Grynasis

15. Blizganti korseto palaidinė:

Blizganti korsetinė palaidinė

Tai labai puošni baltos spalvos korsetinė palaidinė. Ant palaidinės sukuriamas gėlių raštas kratiniais. Tai visiškai rankovė ir atrodo, kad gėlių atspaudas yra papuoštas blizgučiais. Jums nereikės jokių papuošalų. Tik šios palaidinės užtenka tau papuošti. Tokiu būdu net jūsų asmenybė atrodys šlovinga.

 • Palaidinės dizainas: Kreminės spalvos korsetinė palaidinė su sunkiu gėlių darbu
 • Medžiaga: Grynasis

16. „Party Wear“ korseto palaidinė:

Party Wear korsetinė palaidinė

Tai labai raminančios spalvos korsetinė palaidinė be rankovių. Gražus raštas padarytas ant korsetinės palaidinės, kad atrodytų patraukliau. Šioje palaidinėje siūbuojate ir atrodysite karštai. Ši korsetinė palaidinė yra specialiai sukurta vakarėliams. Tai labai subtili korsetinė palaidinė, kuri puikiai papildo tonuotą kūną!

 • Palaidinės dizainas: Šviesiai žalios spalvos iliuzijos stiliaus korsetinė palaidinė
 • Medžiaga: Grynasis

17. Korsetinės palaidinės nugaros dizainas:

Korseto palaidinės nugaros dizainas

Tai mielas nugaros dizainas korsetinės raudonos spalvos palaidinėje. Santuokoje atrodys karšta. Tai žavu ir nuostabu. Tai pakvies gerų komentarų iš minios. Juoda spalva paprasta saree su raudona žvilgančia korseto palaidine jums atrodys nuostabiai. Jis turi nuostabų dizainą, kuris džiugina širdį.

 • Palaidinės dizainas: „Red Mirror“ darbo korseto stiliaus palaidinė
 • Medžiaga: Georgette

18. Stilinga korsetinė palaidinė:

Stilinga korsetinė palaidinė

Tai stilinga korsetinė palaidinė su žalia spalva saree. Saree dėvėjo madingai elegantišką stilių. Ši korsetinė palaidinė panele atrodys pritrenkiančiai. Tai itin moderni ir tendencijas kelianti korsetinė palaidinė. Ši palaidinė pasižymi įmantriu raštu, todėl atrodysite šauniai. Jis pakankamai stiprus, kad pralinksmintų žmones.

 • Palaidinės dizainas: Ruda korseto palaidinė su šiuolaikišku dizainu
 • Medžiaga: Tempimo medžiaga

19. Karšta korseto palaidinė:

Karšta korsetinė palaidinė

Ši korsetinė palaidinė yra karšto stiliaus. Moterims tai atrodys įspūdingai. Šios korsetinės palaidinės ir saree dizainas yra toks, kad jums reikia profesionalios pagalbos, kad ją dėvėtumėte. Šios korsetinės palaidinės dizainas atitrauks moterų širdį. Tai labai vogiška. Tai nepaprastai puikus modelis.

 • Palaidinės dizainas: Šviesiai rožinės ir sidabrinės spalvos korsetinė palaidinė
 • Medžiaga: Blizgučiai

20. Puošta korseto palaidinė:

Puošta korseto palaidinė

Ši korsetinė palaidinė yra auksinės koncepcijos ir visomis rankovėmis. Jis turi tvarkingą ir švarų modelį. Ši korsetinė palaidinė yra labai įtakinga ir aukšto lygio. Tai domina pridėjus dekoratyvinių savybių. Tai meninis kūrinys. Tai aistringo menininko darbas ir neįtikėtinas.

 • Palaidinės dizainas: Auksinė korseto stiliaus palaidinė su blizgučiais
 • Medžiaga: Blizgučiai

21. Unikali korsetinė palaidinė:

Unikali korsetinė palaidinė

Tai unikali spausdinta korsetinė palaidinė. Tai atrodo kaip tradicinė palaidinė. Tai bus neįprastas ir klasikinis korsetinės palaidinės dizainas. Moterims tai atrodys gražiai. Tai tarsi senas dizainas su nauju posūkiu. Šį korsetinės palaidinės dizainą galima rasti retai. Jis yra daugiaspalvis ir puikus kūrinys.

 • Palaidinės dizainas: Balta balta spausdinta korseto palaidinė
 • Medžiaga: Medvilnė

Korsetinės palaidinės dažniausiai dėvimos su paprastomis sarees, kad būtų aiškiai parodytas korsetinės palaidinės modelis. Kiekvienas korsetinės palaidinės dizainas yra unikalus ir skiriasi vienas nuo kito. Korsetinė palaidinė skiriasi nuo įprastos. Sukurti šią palaidinę reikalingas sumanus menininkas. Tai tinka visoms funkcijoms ir progoms. Tai puikus ir aukščiausios kokybės talentingas dizainas.