Palaidinė su žemu kaklu yra bene šauniausiai atrodanti palaidinė, kuri kada nors buvo išrasta. Šios palaidinės yra šiek tiek žemesnės nei tradicinės kaklo lygyje ir puikiai atrodo beveik visiems. Priekinę krūtinės dalį iš dalies atskleidžia dizaineriai išleistos palaidinės su žemu kaklu ir jos yra tokios stilingos šiose palaidinėse. Jei ieškote palaidinės su žemu kaklu, tuomet atėjote į reikiamą vietą. Šiame straipsnyje aptarsime keletą tikrai šaunių palaidinių su žemu kaklu dizaino, kurios sudaro jūsų dieną.

1. Rožinė palaidinė su žemu kaklu:

Rožinės palaidinės dizainas su žemu kaklu

Jei ketinate palaidinės su žemu kaklu, tai ši rožinė gali būti geriausia. Jis yra paprastas, stilingas ir gali būti dėvimas beveik visiems ir visiems. Palaidinė pasižymi unikaliu dizainu link vidurinės dalies ir yra viena iš unikaliausių visų laikų palaidinių. Ši palaidinė tiks tiek paauglėms merginoms, tiek jaunoms moterims. Jis gali būti dėvimas vakarėliuose ir šeimos renginiuose. Tiesiog pasakyk tai! Tai neabejotinai vienas iš geriausių palaidinių su žemu kaklu dizainų, su kuriais teko susidurti.

2. Viliojantis palaidinės dizainas žemu kaklu:

Viliojantis palaidinės dizainas žemu kaklu

Jei ieškote palaidinės su žemu kaklu dizaino, tai yra kažkas nuostabaus. Visoje palaidinėje yra nuostabus ir viliojantis modelis. Palaidinė atrodo visiškai nuostabiai su visais priedais. Tai viena iš stilingiausių palaidinių su žemu kaklu ir patiks beveik visoms moterims. Jei jūsų kūno sudėjimas yra pakankamai tinkamas sportuoti su šia palaidine, tai gali būti puikus kompanionas jums, kad stilingai atrodytumėte indiškai.

3. Pilkos rankovės palaidinės su žemu kaklu:

Pilkos rankovės palaidinės su žemu kaklu

Atrodo, kad palaidinė buvo su saree. Šis ypatingas palaidinės dizainas su rankovėmis yra vienas geriausių dalykų, kuriuos kada nors matysite. Turi kažką apie tai. Palaidinės modeliai yra labai patrauklūs ir šis dizainas tapo dar labiau žinomas, kai garsenybės pradėjo sportuoti šiuo dizainu. Tai vienas iš tūkstančio ir bus puikus sprendimas nešti šią dizainerio palaidinę vakarėlyje, profesionalų ar gerbiamo renginio metu. Spalva tokia blaivi, kad moterys bus automatiškai įtikinamos dėvėti šį indišką drabužį.

4. Juodos palaidinės su žemu kaklu dizainas:

Juodos palaidinės dizainas žemu kaklu

Jei norite pamatyti paslėptą madą ir viliojimą tradiciniuose Indijos drabužiuose moterims, gerai pažvelkite į šį namą. Šios palaidinės dizainas yra toks patrauklus, kad žmonės ją akimirksniu pamils. Nėrinių raštas gale leidžia patogiai dėvėti karštuoju metų laiku, o kadangi palaidinė yra vienintelė juoda spalva, ji tiks prie beveik bet kokios saree. Taip pat galite dėvėti kažką šviesaus ar šviesaus.

5. Dvigubos spalvos palaidinės su žemu kaklu:

Dvigubos spalvos palaidinės su žemu kaklu dizainas

Tai dar viena palaidinė, kurios gale yra nėrinių raštas. Palaidinė yra daugiau nei vienos spalvos ir dėl šios dvigubos spalvos palaidinės atrodo labai patraukliai. Jei jums reikia kažko stilingo ir indiško, sportuokite šią palaidinę ir padarykite antraštes. Palaidinės krūtinės dalyje yra raudona spalva, o šonuose ir nugaroje arba tiesiog likusioje palaidinės dalyje yra kitoks spalvų rinkinys. Žvelgiant į patrauklią šios palaidinės prigimtį galima pasakyti vieną dalyką, kad tai yra viena iš visų laikų geriausiai atrodančių palaidinių su apatine nugara kaklo.

6. Šilko žalia palaidinė su žemo kaklo dizainu:

Šilko žalia palaidinė su žemo kaklo dizainu

Ieškote geros palaidinės žemo kaklo? Tai gana geras modelis, kurio priekyje yra patrauklių modelių, kurie dažniausiai yra priedai.

7. Blizgios auksinės palaidinės dizainas su žemu kaklu:

Blizgios auksinės palaidinės su žemu kaklu dizainas

Reikia palaidinės su žemu kaklu? Sportuokite prie šio gražaus dizaino ant savo kūno ir atrodykite geriausiai.

8. Rožinės ir baltos palaidinės dizainas su žemu kaklu:

Rožinės ir baltos palaidinės dizainas su žemu kaklu

Tai gana geras palaidinės dizainas su žemu kaklu, kuriame yra baltos ir rožinės spalvos ir dizaino derinys.

9. Žemos kaklo raudonos palaidinės dizainas:

Raudonos palaidinės dizainas su žemu kaklu

Jei ieškote raudonos palaidinės dizaino, tai bus viena iš geriausių. Palaidinė turi tikrai gerą modelį priekyje ir puikiai atrodys su tinkama saree.

Moterys myli žemus kaklus, ir tai galima pastebėti šiuose dizainuose. Norėdami sužinoti apie naujausias palaidinių dizaino žemo kaklo dizaino tendencijas, tiesiog eikite į priekį ir susipažinkite su šiuo straipsniu.