Maggamo darbas yra daug sunkus darbas su karoliukais, siuvinėjimais, tinklais ir tt Anksčiau maggamo darbai buvo atliekami tik su šilko audiniu. Tačiau šiais laikais maggamo darbas atliekamas ir su medvilniniu audiniu. „Maggam“ darbo dizainas ant „Pattu“ palaidinės ir „Pattu Saree“ puikiai tinka moterims vestuvių dieną. Jei prie pattu palaidinės yra dirbama maggama, tada saree turėtų būti paprasta, kad būtų gera pusiausvyra. „Maggam“ darbas suteikia turtingą ir brangią išvaizdą. Šiuo metu palaidinės dizainuose yra tokia didelė konkurencija. Moterims iš tikrųjų tampa painu pasirinkti vieną.

Naujausi ir elegantiški „Maggam“ darbo modeliai ant „Pattu“ palaidinių:

Čia yra 9 geriausių dizainerių pattu saree palaidinių sąrašas su nuotakos „maggam“ darbo modeliais.

1. „Maggam“ darbas su karoliukais ant palaidinės:

„Maggam“ darbas su karoliukais ant palaidinės 1

Tai nepaprastai stulbinantis „maggam“ darbo dizainas ant pattu palaidinės. Galinė palaidinės dalis puošniai dekoruota rožinės ir šviesiai mėlynos spalvos akmenimis. Tai taip pat turi auksinį zari darbą. Atrodo išskirtinė palaidinė.

2. Kaklo papuošalas Kaklo Maggam darbas palaidinėje:

Kaklo papuošalai Kaklo Maggam Darbas su palaidine-2

Tai „Pattu“ palaidinės apvado dizainas su daugybe skirtingų spalvų ir perlų akmenų. Tai atrodo kaip pats karoliai. Kontūro kraštas atliekamas naudojant „maggam“ darbą, kad jis būtų užbaigtas. Ant geltonos palaidinės atrodo stilingai.

3. Gėlių dizaino „Maggam“ darbas su palaidine:

Gėlių dizaino „Maggam“ darbas su palaidine-3

Užpakalinė palaidinės dalis buvo dekoruota įvairių formų baltais akmenimis. Gražus gėlių dizainas buvo atliktas su akmenimis. Visa palaidinė padengta akmenimis. Dori taip pat yra surišta už palaidinės, kad būtų tvirtai prigludusi.

4. „Maggam“ darbas su palaidine su „Mango“ motyvu:

„Maggam“ darbas su „Mango“ motyvu ant palaidinės -3

Vienoje palaidinės pusėje atliekamas mango motyvo kratinys. Tarp motyvų lopo taip pat pritvirtintas didelis akmuo. Kitoje pusėje buvo pateikta riba su mažu mango motyvu. Jūsų plaukai turėtų būti laikomi priekyje, kad būtų parodytas šis nuostabus palaidinės darbas.

5. „Maggam“ darbas palaidinei nuotakai:

„Maggam“ darbas su palaidine nuotakai -5

Šis palaidinės modelis nuotakai. Atrodo stulbinančiai raudonos spalvos palaidinė su gėlių raštu, pagaminta iš akmenų ir perlų. Net ant rankovių ir kaklo atliekamas sunkus maggamos darbas. Jis ieško unikalaus.

6. „Maggam“ darbas su Zardosi ant palaidinės:

„Maggam“ darbas su Zardosi ant palaidinės -6

Tai patrauklus maggamo darbo dizainas, atliktas ant galinės palaidinės dalies. Patrauklus zardosi darbas atliekamas sidabro spalvos siūlais. Vienas liks sužavėtas, matydamas dizainą. Tai pavogs tavo širdį.

7. Valties kaklo „Maggam“ darbas su palaidine:

Valties kaklo „Maggam“ darbas su palaidine -7

Ši raudonos spalvos palaidinė turi „maggam“ darbą keliais sluoksniais su skirtingomis dizaino formomis. Tai valties kaklo raštas su dangteliu. Galite suporuoti su tos pačios spalvos saree arba priešingai. Tai atrodo žavingai.

8. Elegantiškas „Maggam“ darbas su „Pattu Saree“ palaidine:

Elegantiškas „Maggam“ darbas su palaidine -8

Jis turi malonų nugaros dizainą su mažais akmenimis. Jai suteikiama sunki išvaizda su 6 pjovimo linijomis. Tai labai sudėtingai atliktas maggamos darbas. Tam reikia kantrybės ir ilgametės patirties. Riba yra padengta įvairiomis formomis.

9. „Peacock Maggam“ darbo dizainas ant „Pattu“ palaidinės:

Povas Maggamas Darbas prie palaidinės -9

Ši palaidinė vieną pusę dengia povo dizaino maggamo kūriniu. Šiuo tikslu atliekamas daugiaspalvis darbas, kad jis taptų didingas. Šis dizainas pritrauks žmonių dėmesį savo nuostabiu darbu. Apvadas dengia likusią iškirptę ir rankovę.

Palaidinės „Maggam“ darbas skiriasi nuo įprastų siūlų ir siuvinėjimo darbų. Moterims tai atrodo brangu ir elegantiška. Kai jis dėvimas su sunkia saree, tai leis jums jaustis kaip karalienė. Žmonės liks stovėti matydami šį malonų „maggam“ dizaino dizainą ant „Pattu“ palaidinės ir saree.