Ar jau pradėjote pakuoti savo medvilnines sarees? Na, nedaryk. Kad ir kaip džiaugtumėtės savo dienomis su naujais madingais šilko gaminiais ar nėriniuotu georgetu, medvilninės sarees grįžo į tendenciją. Nesvarbu, ar tai būtų laisvalaikio apranga, ar tradicinis šeimos renginys, šios palaidinės suteiks malonės jūsų jau gražiai saree ir taip pagerins jūsų išvaizdą.

Naujausi medvilninių sarees palaidinių dizainai su vaizdais:

Čia yra 9 geriausios medvilninių sarees palaidinių su kaklo modeliais dizaino.

1. Auksinė klasika:

Auksinė klasika

Šią palaidinę galima suporuoti su beveik kiekviena tamsios spalvos sari ir atrodyti puikiai. Šalia juodos ir baltos spalvos auksinis yra labiausiai pageidaujamas pasirinkimas visiems medvilniniams sarees. Galite susieti savo išvaizdą su nuostabiais papuošalais tradiciniam renginiui. Norėdami atrodyti atsitiktiniau, rinkitės paprastą saree su palaidine.

2. V pjūvis:

V pjūvis

Kai ieškote medvilninės saree palaidinės nugaros kaklo dizaino ir nuobodžiaujate dėl daugybės siūlomų pasirinkimų, nesijaudinkite. Šis palaidinės kirpimas jums padės. Tai taip tobula, ypač jei esate drąsus ir nieko prieš eksperimentuoti. Bet kokia spalva atrodys nuostabiai šiame kirpime.

3. Daugiaspalvė palaidinė:

Daugiaspalvė palaidinė

Pamatę tiek daug Bolivudo karalienių, išbandžiusių šį palaidinės dizainą su paprasta saree, jūs pagaliau nusprendėte tai išbandyti. Medvilninių sarees sąrašo palaidinės kaklo dizainas turi būti įtrauktas į jį dėl unikalių savybių. Paprastai jis nėra labai dekoratyvus, nes spalva atkreipia visą dėmesį.

4. Apkarpyti viršų:

Trumpa palaidinė

Tai gana nauja tendencija, kai kalbama apie medvilninių sarees palaidinių kaklo dizainą. Šiais laikais ją dėvi visi ir atrodo taip pat puošniai kaip įprastos palaidinės. Taigi, jei neturite laiko skubėti pas siuvėją siūti palaidinės, užsisakykite viršutinę suknelę internetu ir viskas gerai.

5. U formos palaidinė:

U formos palaidinė

Šiame medvilninės saree palaidinės kaklo dizaino sąraše labiausiai paplitusi palaidinė, ją gali dėvėti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Nuo įprastų funkcijų iki didesnių šventinių progų tai yra svetingas vaizdas visur. Taip pat galite naudoti savo palaidinės tvistą, papuošdami ją akmenimis. Bet kokiu atveju, ši palaidinė su medvilnine saree atrodys nuostabiai.

6. “Tribal Print” palaidinė:

Tribal Print palaidinė

Ar jūs labiau laukinės rūšies, bet jūsų šeimos progos verčia rengtis kaip namiška mergina? Tuomet tai yra geriausia proga visiems parodyti žinią. Pažiūrėkite, kaip nuostabiai atrodo šis palaidinės dizainas su paprastomis medvilninėmis sarees!

7. Palaidinė su pakaušio kaklu:

Palaidinė su kaklo kaklu

Šis palaidinės kaklo modelis, skirtas medvilninei saree, nebūtinai turėjo būti nuo peties, buvo populiarus net prieš dešimtmetį ir vėl grįžo po to, kai jį išpopuliarino kino žvaigždės. Čia galite pamatyti vieną dizainą, tačiau nedvejodami eksperimentuokite.

8. Tinklinė palaidinė:

Tinklinė palaidinė

Ši aksominė rožinė palaidinė turi savo aurą. Tai gražiai padaryta su akmenimis ir puošmenomis ir yra įprasta dėvėti paprastą saree, kuri puikiai pabrėžia dizainą.

9. Trijų ketvirčių rankovė palaidinė:

Trijų ketvirčių palaidinė su rankovėmis

Atkreipkite dėmesį, kaip Bolivudo aktorė Sonakshi Sinha patraukia šią paprastą išvaizdą su karališkai mėlyna trijų ketvirčių palaidine. Štai kodėl šis medvilninis saree palaidinės kaklo dizainas yra įtrauktas ir užbaigia šį sąrašą.

Dabar, kai pateikėme jums idėjų, kokios palaidinės gerai atrodo su medvilninėmis sarees, pasiruoškite apsipirkti ir gaukite visus tuos pagyrimus, kad ir kur eitumėte.