Nesvarbu, koks jūsų saree stilius, tinkama palaidinė prie jos tik dar labiau išryškina spalvingumą. Norėdami tai išspręsti, šios saree palaidinės yra čia, kad padėtų, taip palengvindamos jūsų darbą. Be to, šie dizainai taip pat atitinka dabartines tendencijas, todėl jums nereikia jaudintis, kad kiti bet kokiu būdu pranoks jūsų stilių.

Graži palaidinių nugaros kaklo dizaino kolekcija su akmens darbais:

Leiskite mums pažvelgti į geriausių dizaino kaklo palaidinę su akmeniniais darbais.

1. Betelio lapų blizgučiai:

Betelio lapų blizgučiai

Tai puiki palaidinė, kurią galima dėvėti bet kuriame vakarėlyje. Tai ne tik puošnus, bet ir labai išsamus sudėtingas akmens darbas. Galite pamatyti, kaip viso modelio centras yra betelio formos blizgučiai. Be to, kaklo akmenys taip pat suteikia šiai palaidinei nuostabią išvaizdą.

2. Juodasis grožis:

Juodas Grožis

Šis yra visiškai juodas, o tarp palaidinių nugaros dizaino su akmeniniais darbais šis yra matomas dėl to, koks jis nuostabus. Balti akmenys išryškina ir papildo palaidinės spalvą. Pridedami įvairaus dydžio akmenys, kad stilius būtų atliktas teisingai. Puikiai padaryta, latkans prideda dimensiją.

3. Įvairiaspalvė palaidinė su akmens darbais:

Įvairiaspalvė palaidinė su akmens darbais

Palaidinė yra neįprasta iš įprastų akmeninių nugaros kaklo dizainų, kuriuos matote. Tai apima didžiąją dalį akmens dirbinių, padarytų aplink iškirptės centrą. Tai vienas iš paprastesnių dizainų, o visas raštas yra detalus, naudojant įvairių spalvų siūlus ir akmenis.

4. Vestuvių bliuzas:

Vestuvių bliuzas

Šis tikrai atrodys geriausiai nuotaka. Labai dekoratyvūs maži akmenukai mėlynos spalvos suteikia palaidinei nepakartojamą išvaizdą. Visoje palaidinėje išryškėjo įmantrus gėlių dizainas, todėl ji išryškina jūsų stiliaus koeficientą.

5. Baltieji akmenys:

Baltieji akmenys

Ši palaidinė yra permatoma, tačiau turi akmeninę palaidinę, kurios nugaros kaklo dizainas yra gražus. Dėl perlų karoliukų ši palaidinė puikiai tinka vestuvėms, o trijų ketvirčių rankovės atrodo dar geriau.

6. „Lady in Green“:

Lady in Green

Palaidinė yra tarsi du pasauliai viename, viena pusė perregima, o kita žalia. Čia naudojami dideli akmenys, kad puikiai uždengtų tinklą.

7. Palaidinė su apvalia kakleliu:

Palaidinė su apvaliu kaklu

Čia pavaizduotos palaidinės centre yra anga, o iš abiejų pusių raišteliai padeda išlaikyti pečius. Visoje palaidinėje akmenys yra baltos spalvos, pabrėžiant jos grožį. Tai puikiai tinka vakarėliams ar vestuvėms.

8. Povas dizainas:

Povas dizainas

Šią akmeninę darbo palaidinę galima gerai apkabinti pattu sarees. Jei jums patinka spalvinga, tai yra puikus nuotakos drabužis. Tas pats akmens darbas kartojamas ir ant rankovių, jei gerai pastebite.

9. Akmenys ir pjovimo darbai:

Akmenys ir pjovimo darbai

Galutinės palaidinės atveju čia matote puikiai iškirptų akmenų mišinį, kuris dedamas vienoje palaidinės pusėje. Dizainas atrodo kaip tinklelis, o palaidinę geriausiai galima dėvėti su visų rūšių šilko sarees.

Dabar, kai viską matėte, jums turėtų būti lengviau pasirinkti savo stilių pagal savo pageidavimus, nepaliekant galimybės antroms mintims ir abejonėms. Galite užsisakyti ir internetu, nes galima rinktis iš daugybės dizaino variantų, taip pat sutaupysite rūpesčių. Akmens darbai derės prie bet kokio saree dizaino ir puikiai išryškins jūsų nuostabų vaizdą.