Šilko sarees yra tai, ką kiekvienas nori dėvėti per vestuves. Atogrąžų sezono metu jų yra šiek tiek per daug, tačiau jie apibūdina madą ir klasę. Visą laiką yra daug gražių sunkių šilko sarees, kurias būtų galima dėvėti vestuvių sezono metu, ir dauguma jų neturi idealių palaidinių dalių. Šis straipsnis suteiks jums keletą geriausių palaidinių dizaino, tinkančių beveik visų spalvų nuotakos šilko sarees, nes dauguma čia aptartų palaidinių gabalų tiks toms saree spalvoms, kurias dažniausiai dėvi moterys.

Naujausi ir gražūs vestuvių palaidinių dizainai „Silk Sarees“:

Turime pažvelgti į geriausius vestuvių šilko saree palaidinės modelius.

1. Pietų Indijos šilko palaidinė „Saree“ dizainas:

Pietų Indijos šilko palaidinė „Saree“ dizainas

Jei šį vestuvių sezoną ketinate šilko, tai yra vienas geriausių priedų, kurie ateis su saree. Jis pasižymi nuostabiu palaidinės dizainu ir sunkiomis spalvomis. Tai pavogs išvaizdą ir visą dėmesį skirs jums. Jei norite atrodyti nepakartojamai tarp vestuvių žmonių minios, tai yra puiku, todėl tai yra geriausias vestuvinių palaidinių dizainas šilko sarees. Jis tiks geltonos spalvos sarees, kurias dažniausiai dėvi dauguma vestuvių moterų.

2. „Kundan“ palaidinė „Silk Sarees“:

„Kundan“ palaidinė „The Silk Sarees“

Šios palaidinės tikrai nepatenka į lygtį, kai dėvite šilko saree. Bet pažvelk į šviesiąją pusę. Jis turi nuostabią tekstūrą ir tikriausiai yra vienas iš geriausių palaidinių dizaino, kurį kada nors rasite. Jis pasižymi purpurine spalva ir putojančiais priedais. Nugara paliekama atvira ir ši palaidinė tiks lieknoms moterims, nes ji atskleis viršutinę nugaros dalį, o apkūni nebus pernelyg viliojanti.

3. „Marathi“ vestuvių palaidinių dizainas:

„Marathi“ vestuvių palaidinių dizainas

Ieškote „Bridal saree“ palaidinių dizaino? Tai gana kietas. Visoje palaidinėje yra mielas dizainas. Jei dėvite ką nors ryškaus, tai bus geriausias kompanionas, kuris dar labiau pašviesins saree. Palaidinės rankovės pasižymi kitokiu dizainu ir atrodo tikrai šauniai.

4. Žalios palaidinės vestuvių dizainas šilko sarees:

Žalios palaidinės vestuvių dizainas šilko sarees

Šis ypatingas vestuvių šilko sarees palaidinės dizainas pasižymi gamtos spalva. Kartu su patogiu žaliu pagrindu šioje palaidinėje yra daug mažų ir įmantrių raštų, todėl ji atrodo gana nepakartojamai. Palaidinę galima dėvėti su kažkuo šiek tiek lengvesniu nei šis. Šioje nuotraukoje moteris atrodo labai gražiai su šia palaidine. Jei ypatingą dieną ieškote šilko, tai bus geriausias stiliaus kompanionas.

5. Autentiškas šilko Saree palaidinės dizainas:

Autentiškas šilko „Saree“ palaidinės dizainas

Šį vestuvių sezoną pasitikėk šilku. Ši palaidinė tikriausiai yra vienas geriausių dalykų, kuriuos nuotaka gali sportuoti ant savo kūno. Kartu su viliojančiomis mažomis medžiagomis padaryta palaidinė. Tai atrodo taip žavingai ir, tikiuosi, žmonės jausis taip pat ir nuolat į tai žiūrės.

6. Sunkios Pietų Indijos vestuvių šilko „Saree“ palaidinės dizainas:

Sunkios Pietų Indijos vestuvių šilko „Saree“ palaidinės dizainas

Tai yra kažkas, kas užima akis. Jame yra mėlynos spalvos pagrindas su nedideliais įmantriais raštais. Palaidinė bus geras pasirinkimas norint padaryti įspūdį žmonėms. Nors tai skirta nuotakai, vestuvėse dalyvaujančios moterys galės sportuoti. Palaidinės ir saree derinys puikiai tinka nuotakai. Apatinės rankovių dalys yra kitokios spalvos, kaip ir saree, o dizainas taip pat yra unikalus.

7. “Kalamkari” palaidinės dizainas “Silk Saree”:

„Kalamkari“ palaidinės dizainas „Silk Saree“

Jei ketinate dėvėti šilko saree, tai kodėl gi ne sportuoti su dizainerio palaidine. Šis konkretus dizainerio daiktas galbūt yra vienas geriausių šilko sarees. Ši graži kalamkario darbinė palaidinė pilkoms šilkinėms saree vestuvėms.

8. Juodoji dizainerio palaidinė šilkui:

Juoda dizainerio palaidinė šilkui

Šilko sarees gali būti patrauklesnės, sportuojant su tokia gražia juoda palaidine.

9. Geriausia dizainerio palaidinė žalio šilko sarees:

Geriausia dizainerio palaidinė žalio šilko sarees

Tamsiai žalią spalvą galima padaryti patrauklesnę, sumaišius ją su tam tikra juoda spalva. Šis paveikslėlis parodo, kaip nuostabiai atrodo ši moteris su žalia saree ir sportine palaidine.