Palaidinės aukštu kaklu šiuo metu yra nauja tendencija. Šios palaidinės yra kitas didelis dalykas, kai kalbama apie tradicinius Indijos moterų drabužius. Palaidinės su aukštu kaklu puošia skirtingus unikalius apykaklės dizainus, o dizaineriai taip pat sugalvoja nuostabiai atrodančius modelius, kurių vėliau seka ir kartais improvizuoja suknelių kūrėjai iš užsienio. Jei jus domina šios palaidinės, šios nuotraukos ir aprašymai jus sužavės. Geriausios palaidinės su aukštu kaklu yra aptartos žemiau.

Paprastas ir naujausias palaidinės su aukštu kaklu dizainas su vaizdais:

Turime pažvelgti į 15 geriausių palaidinių su aukštu kaklu, kurios jus sužavės.

1. Sonam Kapoor dizainerio palaidinėje su aukšta kakleliu:

Sonam Kapoor dizainerio palaidinėje su aukšta kakleliu

Čia yra nuostabi dizainerio palaidinė su aukštu kaklu, kurios priekyje yra nuostabus raštas ir viršutinė palaidinės dalis, atverianti kaklą. Ši palaidinė derės prie paprastų ir dizainerių sarees. Kad ir kokios nuotaikos nešiojate, ši palaidinė bus geriausias jūsų stiliaus palydovas. Šios palaidinės gamybai naudojamos audinio medžiagos taip pat yra labai geros ir dėl to, kad yra be rankovių, taip pat gana patogu nešioti. Šis palaidinės dizainas bus stebimas daugelį metų, kai dizaineriai gamins palaidines su aukštu kaklu, todėl šis dizainas yra geriausias visų laikų palaidinės dizainas su aukštu kaklu.

2. Juodos palaidinės su aukštu kaklu dizainas:

Juodos palaidinės su aukštu kaklu dizainas

Ši palaidinė bus tinkama dėvėti su tinkleliu, nes ji taip pat priartina prie kaklo dalies. Šis modelis, padarytas ant šios palaidinės, neabejotinai gali būti laikomas vienu iš išvaizdžių palaidinių su aukštu kaklu, kuris patiks beveik visiems. Dizainas yra gana gražus ir beveik visi įsimylės šį konkretų dizainą. Dizainerio palaidinė bus tinkama sportuoti renginyje.

3. Pietų Indijos palaidinės su aukštu kaklu dizainas:

Pietų Indijos palaidinės su aukštu kaklu dizainas

Tai viena iš geriausiai atrodančių dizainerių palaidinių amžinam laikui. Palaidinė sportuoja kaip karalienė, o rožinė palaidinės spalva daro šį Indijos moterišką drabužį visiškai nuostabų. Maži modeliai, padaryti ant rankovių, taip pat traukia akį ir jums patiks visa vibracija, kuria sportuoja būtent ši dizainerio palaidinė. Palaidinė buvo pasipuošusi viena geriausių visų laikų Indijos aktorių, todėl kiekvienai tikrai Indijos moteriai turėtų būti didelė užduotis nešioti šį dizainą kartu su savo mėgstamiausia saree.

4. Viso kaklo dizainerio palaidinė „Plain Saree“:

Viso kaklo dizainerio palaidinė „Plain Saree“

Tai vienas iš aukštų kaklo palaidinių modelių, kuriuos pamatysite šiais metais. Palaidinė yra su rankovėmis ir beveik visa palaidinė turi viliojančius putojančius priedus ir akį traukiantį dizainą. Kaklo dalyje yra šiek tiek tarpelio, kuris palieka erdvę komfortui, ir dėvėti šią palaidinę tikrai neuždusinsite.

5. Juoda dizainerio palaidinė su aukštu kaklu:

Juoda dizainerio palaidinė su aukštu kaklu

Jei šią vasarą ketinate rinktis dizainerio palaidinę, tai bus viena iš geriausių, kurią dėvėti. Tai stilinga ir patogu tuo pačiu metu ir būsite įvertintas už tai, kad efektyviai sportuosite šį dizainerio daiktą.

6. Rožinis aukšto kaklo dizainas:

Rožinis aukšto kaklo dizainas

Jei esate pasiruošęs nešioti palaidinę su kaklu, tai bus puikus pasirinkimas. Tai vienas gražiausių visų laikų dizainų. Dizainas yra gana viliojantis ir vienas bus visiškai patenkintas unikaliomis šios palaidinės savybėmis.

7. Žalio taškuoto aukšto kaklo palaidinės dizainas:

Žalio taškuoto aukšto kaklo palaidinės dizainas

Vykstate į šventinę progą? Tai bus vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite sportuoti šventės proga. Ši palaidinė yra viena iš geriausių tradicinių Indijos moterų drabužių.

8. Palaidinė aukštu kaklu su priedais:

Palaidinė aukštu kaklu su priedais

Ši aukšto kaklo dizaino palaidinė kažkaip skiriasi nuo kitų. Dėl spaudinio ir daugybės priedų ši palaidinė skiriasi nuo visų kitų, kurias matėte iki šiol. Maži įmantrūs modeliai, padaryti ant jo, yra labai gražūs.

9. „Prachi Desai“ palaidinės su aukštu kaklu dizainas:

„Prachi Desai“ palaidinės su aukštu kaklu dizainas

„Prachi Desai“ sukrėtė sceną ir gavo šou kamštelio titulą dėl šio ypatingo palaidinės dizaino. Jūs galite atrodyti beveik vienodai gražiai, jei sportuojate ir su šiuo daiktu. Palaidinė yra paprasta, tik su protingu dizainu ir priedais.

10. Pietų Indijos juoda dizainerio palaidinė:

Pietų Indijos juodos spalvos dizainerio palaidinė

Čia mes turime nuostabios išvaizdos juodos dizainerės palaidinės su aukštu kaklu dizainą. Sudėtingi dizainai ant rankovių, krūtinės ir kaklo dalių yra labai gražūs, todėl visą šį dizainą galima nešioti.

11. Juodos ir baltos palaidinės dizainas su aukštu kaklu:

Juodos ir baltos palaidinės dizainas su aukštu kaklu

Jei ieškote saree palaidinės su aukštu kaklu, tai bus vienas iš geriausių drabužių jums.

12. Pilno rankovių rudo aukšto kaklo dizainas:

Pilno rankovių rudo aukšto kaklo dizainas

Jei ieškote naujausių palaidinių su aukštu kaklu dizaino, tai bus malonumas jūsų akims. Gerai pažvelkite į šios palaidinės specifikacijas ir dizainą ir būtinai kreipkitės į savo palaidinių gamintoją/dizainerį, kad sukurtumėte beveik identišką..

13. Geriausias palaidinės su aukštu kaklu dizainas paprastoms sarees:

Geriausias palaidinės su aukštu kaklu dizainas paprastoms sarees

Ieškote naujausių palaidinių su aukštu kaklu dizaino, tada ši gali būti jums tinkama. Priekinėje dalyje yra tikrai viliojantis raštas, kuris taip pat yra pagrindinis šios išvaizdos akcentas.

14. Palaidinės su aukštu kaklu dizainas paprastiems tinklams:

Palaidinės su aukštu kaklu dizainas paprastiems tinklams

Jei ketinate sportuoti neto saree, tai šis skaidrus dizainerio elementas bus geriausias jūsų stiliaus kompanionas. Tai leis jums įgauti šiuolaikišką indišką išvaizdą, kai dizainas atskleis šiek tiek tradicinio indiško gėlių prisilietimo.

15. Žalioji palaidinė su aukštu kaklu su visomis rankovėmis:

Žalioji palaidinė su aukštu kaklu su visomis rankovėmis

Tai yra viena iš geriausių rankovių, taip pat palaidinė su aukštu kaklu, kurią galima sportuoti beveik bet kur. Audinio medžiaga taip pat atrodo labai patogi.

Klasikui jūs galite apsirengti saree aukšta kaklo palaidine. Geriausi šios kategorijos dizainai yra paminėti šiame straipsnyje. Tiesiog pažiūrėkite ir išsirinkite geriausius.