Jalandharas buvo demono karaliaus vardas, kuris buvo paminėtas didžiajame Indijos epe Mahabharata. Miestas pavadintas šio demono vardu. Šis miestas taip pat yra tarp dviejų upių Satluj ir Beas. Tai gali būti pavadinimo priežastis, kuri pažodžiui reiškia ir žemės taką tarp vandenų! Seniausias Pendžabo miestas, kuriame gyvena vienas didžiausių gyventojų Indijoje! Tai bent įdomi vieta. Tipiškas Pandžabio šurmulys verčia šį miestą kalbėti už save. Tarp spalvingo didelio miesto šurmulio yra keletas parkų Jalandhare.

Gražūs Jalandharo parkai su vaizdais:

Pažvelkime į geriausius Jalandharo parkus.

Nikku parkas:

parkai Jalandhare

Įėjimo mokestis į šią nuostabią vietą tėra menkos dvi rupijos. Tai daro šį parką pigiausiu mini pramogų parku mieste! Jis prasidėjo kaip gražus gamtos parkas, tačiau laikui bėgant jo teritorijoje buvo pridėta keletas pramogų ir jaudinančių pasivažinėjimų, todėl jis tapo patrauklesnis vaikams. Tai puiki vieta eiti sekmadienio piknikui. Važiuojant vaikai užsiima, o jūs galite rasti žolėtą vietą ir tiesiog atsipalaiduoti sėdėdami tarp medžių ir gėlių krūmų. Tačiau sekmadieniai yra skubos dienos, todėl nesitikėkite mėgautis šia ramybe su daug vienatvės.

Jalandharo stebuklų žemė:

parks-in-jalandhar-wonderland-jalandhar

Tai geriausias vandens parkas mieste! Jis plinta nuostabiame 11 arų plote ir jame yra įspūdingas bangų baseinas ir vandens šokių aikštelė. Visa jo teritorija kupina jaudinančių pasivažinėjimų, dėl kurių norėsis daugiau! Šis pramogų parkas pasirodo įdomus įvairaus amžiaus žmonėms! Jame yra nedideli saugūs pasivažinėjimai vaikams ir nervus ardantys drąsesniems bei vyresnio amžiaus žmonėms. Bangų baseinas yra mėgstamiausias tarp visų. Tai geriausia vieta išsimaudyti visai šeimai! Automobiliai su buferiu, diskoteka ir „Rambo“ traukinys yra keletas kitų įdomių pasivažinėjimų.

Burltono parkas:

parks-in-jalandhar-burlton-park

„Burlton“ parkas Jalandhare yra labiau sporto zona. Neseniai buvo nuspręsta, kad ši teritorija bus paversta oficialiu miesto sporto centru. Tai apims nacionalines sporto šakas, tokias kaip kriketas, ledo ritulys ir tarptautines sporto šakas, tokias kaip plaukimas, skvošas ir pan. Parkas apima didžiulį 51,5 arų plotą. Dabar sodai bus pašalinti, kad būtų sukurta kriketo aikštelė, ledo ritulio aikštė ir baseinas. Išilgai jo pakraščių kyla parduotuvės, kuriose parduodamos sporto prekės.

„Thunder Zone“ pramogų ir vandens parkas:

parks-in-jalandhar-thunder-zone-park

Tai labiausiai jaudinanti ir nuotykių kupina išvykų vieta visoje Jalandhare! Teritorijoje yra keletas įdomių pasivažinėjimų, tokių kaip mono traukinys, muzikos bobas, įspūdingi automobiliai, sūpynės kėdės, kūdikių traukinys, vikšras ir aštuonkojis. Jis taip pat siūlo vandens pramogas, tokias kaip purslai, valčių klubas ir pan. Saulė „Mėnulis“ yra dar vienas garsus šio parko pasivažinėjimas. Tai puiki vieta išsinešti savo šeimą savaitgaliui ar švęsti savo vaiko gimtadienio. Važiuojant vaikai būna apsvaigę ir labai dėkingi! Nėra nieko panašaus į nedidelį adrenalino antplūdį, kad vaikas būtų užrakintas ir laimingas. Šiame pramogų parke, esančiame didžiulėje teritorijoje, yra tipiškas bangų baseinas ir nedidelis vandens parkas.

Apnos parkas:

parks-in-jalandhar-apna-park

„Apna Park“ yra nedidelis, paprastas viešasis parkas, esantis Jalandharo J. P. Nagaro rajone. Jo žaluma patraukia akį ir prideda estetinio žavesio. Nedideliame viešajame parke jį lanko bėgikai, rytiniai ėjikai, dviratininkai ir pan. teritoriją dengiančios gėlės ir augalai suteikia šiam judriam miestui šiek tiek žalumos.