Džamšedpuras yra nedidelis pramoninis miestas, kuriame gyvena nedaug gyventojų. Nors jis nėra toks išvystytas kaip metro miestai, jis yra gerai prižiūrimas ir siūlo viską, ką gali pagrindinis miestas. Tai tarsi „Tata Steel“ pramonės augintinių projektas, kurio gamyklos yra čia. Miestas dažnai vadinamas Tata arba plieno miestu. Nors pramoninis miestas, ši vieta vis dar turi savo žalumą. Šioje vietovėje galima rasti daugybę parkų ir ežerų.

Nuostabūs Džamshedpuro parkai su vaizdais:

Pažvelkime į geriausius Džamšedpuro parkus.

 1. Jubiliejaus parkas:

parkai-in-jamshedpur-jubiliejinis parkas

„Tata Steel“ turėjo daug bendro su „Jamshedpur“ kūrimu. Vienas iš jo indėlių buvo gražinti miestą. Pirmasis parkas, kurį „Tata Steel“ padovanojo miestui, buvo Jubiliejaus parkas. Ją atidarė pirmasis Indijos ministras pirmininkas Pandit Jawaharlal Nehru, todėl jam yra metų. Tai puiki vieta raminančiam vakarui praleisti ar ryte pasivaikščioti. Parke yra atskiras vaikų parkas su sūpynėmis ir kitais pramoginiais pasivažinėjimais. Jame yra fontanų ir vešlių rožių sodų, kurie suteikia žavesio. Šioje srityje dažnai sutinkami dviratininkai, bėgikai, vaikštynės ir jų mėgstami žmonės.

2. „Tata Steel“ zoologijos parkas:

parks-in-jamshedpur-tata-steel-zoological-park

Šis parkas yra dar vienas pavyzdys, kaip „Tata Company“ padeda išlaikyti gamtos pusiausvyrą. Netoli plieno gamyklos įsikūrusi vešli žaluma ir įvairi šio parko laukinė gamta padeda kompensuoti augalo sukeliamą taršą ir dūmus. Pats zoologijos sodas yra puiki vieta ramiam piknikui. Pasivaikščiojimas aplink jubiliejinį ežerą arba gamtos taku yra puikus būdas nuraminti nervus. „Safari Park“ zoologijos sode leidžia jums važiuoti saugoma parko zona, kurioje galite stebėti, kaip gyvūnai mėgaujasi savo gyvenimu natūralioje buveinėje!

3. Jubiliejinis Nicco pramogų parkas:

parkai-in-jampshedpur-jubiliejus-nicco-pramogų parkas

Tai pirmasis pramogų parkas, atidarytas rajone, ir tai yra palaima Jamshedpur vaikams, kurie anksčiau ką tik girdėjo apie tokius jaudinančius pasivažinėjimus metro miestų pramogų parkuose. Parke yra linksmų ir nuotykių kupinų pasivažinėjimų, tokių kaip sūkuriai vėjyje, veržlūs automobiliai, riedėjimas iki mėnulio, jodinėjimas derbiu, važiavimas vikšru ir 75 metrų čiuožykla. Skirtingai nuo metro miestų pramogų parkų, turinčių daug spalvų kartu su betonu, šiame parke yra žalių kalnelių ir mėlynų vandens telkinių, kurie suteikia gamtai žavesio. Tai geriausia vieta sekmadienį praleisti su šeima.

4. Seras Dorabji Tata parkas:

parks-in-jamshedpur-sir-dorabji-tata-park

Tai vienas gražiausių Jamshedpur parkų. Jame vešlūs žali laukai su spalvingomis gėlėmis, išmargintomis teritorijoje, o jų gaivus kvapas dega vėjyje. Šiose vietose rengiama garsioji kasmetinė Jamshedpur gėlių paroda. Puikiai apšviesti fontanai, kurie aktyvuojami kiekvieną vakarą, suteikia vietos žavesio. Parkas yra aplink Keenan stadioną ir yra vieta, kurią verta aplankyti. Tai nuostabūs Džamšedpuro parkai.

5. Bhatia parkas:

parks-in-jamshedpur-bhatia-park

Įsikūręs palei Subarnarekha arba Kharkai upės krantus, tai yra dar vienas puikus parkas Jamshedpure. Parkas yra žalias ir labai patrauklus akiai. Sutvarkyta veja ir gerai prižiūrimos gėlynai pablogina jos estetinę prasmę. Tai saugi vieta paleisti savo vaikus. Užtemdyti medžiai ir betoninis takas yra tinkama vieta vakarui praleisti ar ryte pasivaikščioti..

6. Vaikų parkas Jubiliejaus parke:

parks-in-jammshedpur-children-park-in-jubilee-park

Jubiliejaus parko viduje buvo sukurtas atskiras parkas. Tai yra vienas mėgstamiausių daugelio miesto vaikų persekiojimų. Be sūpynių, čiuožyklų ir kitų panašių pramogų, parkas siūlo viską, apie ką vaikas svajotų savo svajonių parke. Parke pardavėjai parduoda žemės riešutus, rožinius cukraus vatą, ledus ir kitus tokius daiktus. Jame netgi yra čiuožykla!