Įvairūs parkai Bhubaneshwar yra išsidėstę šioje šventyklų šalyje, kuri puikiai papildo istorinę miesto aplinką. Parkai suteikia galimybę atsipalaiduoti jauniems ir seniems, kai kurie iš jų netgi yra pagrindiniai turistų traukos objektai.

Gražūs parkai Bhubaneswar su vaizdais:

Čia yra geriausių Bhubaneswar parkų sąrašas.

Miško parkas:

Parkai Bhubaneswar

Dabar žinomas kaip Biju Patnaik parkas, parkas yra vienas geriausių ir didžiausių Bhubaneswar, išsidėstęs 7 akrų žemės plote. Gerai prižiūrima veja apaugusi daugybe medžių. Muzikinis fontanas, plaukiojantis kalnas ir keletas dekoratyvinių lempų puošia parką, kuris jį apšviečia naktį, paverčiant vietą blizgančiu reginiu. Parkas pritraukia daugybę lankytojų, kuriuos galima pamatyti vaikščiojantį, bėgiojantį ar net vakarinį pasivaikščiojimą. Plaukiojimas valtimis parke yra papildoma atrakcija, ypač tarp vaikų.

Indira Gandhi parkas:

parks-in-bhubaneswar-indira-gandhi-park

Indiros Gandhi parkas, skirtas Indijos velioniui ministrui pirmininkui, buvo pastatytas toje vietoje, kur ponia Indira Gandhi pasakė paskutinę kalbą prieš ją nužudant. Parkas, pastatytas buvusioje miesto paradinėje vietoje, užima 10,60 arų plotą, kuriame yra gerai prižiūrimi žolės sklypai, daugybė krūmų, krūmų, gėlių sodai ir fontanai. Parke lankosi rytiniai vaikštynės, bėgikai ir gyventojai, neskubėdami pasivaikščioję, o parko akcentas yra skulptūrinė velionės ponia Indira Gandhi statula..

BDA Nicco parkas:

Miesto širdyje, pačiame Bhubaneswar pramogų parke gausu vandens pramogų ir žaidimų, skirtų įvairaus amžiaus žmonėms. Parko centre eina dirbtinis ežeras, apjuosiantis plačias žalias vejas. Parke gausu sezoninių gėlių, pradedant saulėgrąžomis, raudonomis ir baltomis rožėmis, jurginomis, vandens lelijomis, petunijomis ir daugybe kitų, kurias galima pamatyti žydinčias ištisus metus, o tarp jų esantis muzikinis fontanas papildo parką. žavesio.

Jaydev Vatika parkas:

parks-in-bhubaneswar-jayadev-batika

Jaydev Vatika parkas yra labiausiai lankomas iš visų Bhubanešvaro parkų. Didžiulis žalumos plotas apima 3 hektarus žemės, užpildytos pievomis, giraitėmis, dirbtiniais gėlo vandens srautais, įvairiais medžiais ir gėlėmis bei daugiau nei 10 000 retų augalų, kai kurie iš jų turi gydomųjų savybių. Parkas visiškai atsiduoda gamtai, todėl yra rojus žemėje kiekvienam botanikui ir gamtos mylėtojui.

Budos Jayanti parkas:

parks-in-bhubaneswar-buddha-jayanti-park

Didysis Kalingos karas 261 m. Pr. Kr. Priėmė budizmą ir religiją, žyminčią savo ženklą daugelyje budistinių istorinių miesto vietų. Budos Jayanti parkas prisimena šią istoriją su žaliais akrais žemės su takais, ežeru, medžių, krūmų ir gėlių gausa ir visa tai vainikuojančia Budos stupa. Rami parko aplinka yra sugerianti, todėl tai puiki vieta tiesiog atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

Ekamra Kanan:

parkai-in-bhubaneswar-ekamra-kanan-botanikos sodai

„Ekamra Kanan“ yra Bhubanešvaro botanikos sodas, išsidėstęs per 512 arų žemės. Parkas pagražintas daugybe rožių sodų ir vaikų darželių. Iš parko ežero atsiveria vaizdingas apylinkių vaizdas. Šiltnamis piramidės pavidalu yra vienas iš svarbiausių parko bruožų. Vaikams skirtos žaidimų aikštelės yra išsibarsčiusios, o lankytojai gali naudotis valtimis ar tiesiog pasimėgauti idiliškais kraštovaizdžiais.

Nandano Kanano nacionalinis parkas:

parks-in-bhubaneswar-nandankanan-zoological-park

Šis biologinis parkas, esantis už 20 km nuo Bhubanešvaro, yra pavadintas Dievų sodu ir dėl geros priežasties. Chandaka miške besidriekiantis parkas yra natūrali klestinčios floros ir faunos buveinė. Nandanas Kananas yra pirmasis Indijos gharial veisimo centras ir yra visame pasaulyje žinomas dėl savo baltųjų tigrų, kurie yra įsikūrę parko zoologijos sode. Kiti parko bruožai yra roplių ūkis, naktinis gyvūnų namelis, baltųjų tigrų ir liūtų safariai ir plaukiojimo valtimis įrenginiai – visa tai yra turtinga ir naudinga patirtis.

Mahatma Gandhi parkas:

Mahotos Gandhi parką, kurį sukūrė Bhubaneswar plėtros tarnyba, sudaro gražios apželdintos vejos, apjuostos alpinariumais, upeliu ir fontanu. Parke taip pat yra bėgimo takas fitneso mėgėjams. Vakare parką apšviečia sodo apšvietimo sistema. Milžiniška Mahatmos Gandhi statula, sėdinti maldoje, yra viena iš daugybės lankytojų, atvykstančių pagerbti, atrakcionų.

Kaktusų sodas:

parkai-in-bhubaneswar-kaktusas-sodas

Kaip rodo pavadinimas, sode yra plati kaktusų kolekcija. „Cactus Garden“ yra netoli Ekamra Kanan ir Nicco parko, todėl mato daug lankytojų ir turistų, atvykstančių pasigrožėti vaizdingu sodo grožiu.