Vakarų Bengalijos valstijoje esantis Burdvano rajonas yra praturtintas kultūros, gamtos ir poilsio ištekliais. Iš daugybės parkų ir sodų atsiveria gražūs vaizdai į jų natūralią aplinką ir jie yra puikūs turistiniai objektai, iš kurių kai kurios yra ypatingos vaizdingos vietos.

Nuostabūs parkai Burdvane su vaizdais:

Čia yra geriausių Burdvano parkų sąrašas.

1. „Golapbag“:

parkai Burdvane

Botanikos ir zoologijos sodas, kurį 1884 m. Įsteigė karalius Bijay Chand Mahtab, Golapbag yra paskelbtas Rožių sodu. Sode gausu 128 skirtingų rūšių medžių, kuriuos išvardijo garsus botanikas Daltonas Hookeris. Sodas, be to, yra mėgstamiausias turistų lankomas objektas, taip pat siūlo savo kompleksą Burdvano universiteto pamokoms.

2. Troikos parkas:

parks-in-burdwan-anand-park

Troikos parkas, dabar žinomas kaip Anando parkas, yra vienas geriausiai žinomų pramogų parkų Burdvano rajone. Jis buvo sukurtas siekiant šeimoms suteikti naudingos patirties lauke ir skatinti turizmą šiose dalyse. Parkas siūlo įdomų paketą, kuriame yra jaudinantys pasivažinėjimai, plaukiojimas valtimis ir vandens sportu bei greito maisto užkandinės, viskas vyksta ramioje kraštovaizdžio aplinkoje.

3. Lawmeier parkas:

parks-in-burdwan-lawmeyer-park

Plačiau žinomas kaip Nehru parkas, Lawmeier parkas Burdvano rajone Asansolyje 1963 m. Yra sukurtas garsiam vokiečių inžinieriui FWA Lawmeier. Lankytojai parke gali apžiūrėti apie 5000 augalų rūšių, iš kurių daugelis yra retų rūšių, augančių miško teritorijose . Parke taip pat yra žalias namas, kuriame yra daugybė kambarinių augalų. „Lawmeier“ parke galima nuveikti daug daugiau, nes parke siūlomos kitos pramogos, tokios kaip muzikinis šokių fontanas, mini zoologijos sodas, elnių parkas ir maudymosi baseinas, o jei apsilankymo metu išalkstate, taip pat galite greitai pasiimti užkąsti parko greito maisto centre.

4. Elnių parkas:

parks-in-burdwan-deer-park

Elnių parkas Burdvane yra miško draustinis, pasižymintis parke esančių elnių skaičiumi. Kiti lankytini objektai yra tigrai ir įvairūs spalvingi paukščiai, kurie prideda vietos žavesio. Rezervato miško gale taip pat yra karaliaus Bijay Chand Mahtab, kuris įkūrė Rožių sodą ar Golapbag, poilsio vieta. Apylinkėse esantys svečių namai siūlo iš anksto susitarus lankytojams patogią nakvynę.

5. Deulo parkas:

parks-in-burdwan-deul-park

Ant Ajojo upės kranto esantis Deulo parkas yra dar vienas garsus turistų traukos objektas. Parkas garsėja savo Deulo šventykla – brangiu legendinio Gopraj Ishwar Ghosh turtu. Kelių šimtmečių šventyklos bokštai didingai stovi virš tankios miškingos vietovės, kur lankytojai gali neskubėdami pasivaikščioti palei upę ir pasigrožėti kraštovaizdžio panorama. Parko kurortinė veja yra dar viena puiki vieta lankytojams praleisti laiką. Tai vienas geriausių Burdvano parkų.

6. Ekologinis parkas:

parks-in-burdwan-krišna-sakytojas-parkas

Ekologinis parkas, esantis Krišnos sakykloje, Burdvanas yra vienas populiariausių parkų, iš kurių atsiveria gražiausias vaizdas. Parko centre yra didžiulis medžių apsuptas ežeras, kuris pats savaime yra žavesys ir geriausia vieta, iš kurios galima pasigrožėti įspūdingu vaizdu su vėsiu ežero vėju. Parkas, atidarytas nuo ryto iki vakaro, turi įėjimo bilietą ir yra gaivi vieta suaugusiems ir vaikams..

7. Kalpataru parkas:

parks-in-burdwan-kalpataru-park

Kalpataru parkas, esantis Alamganj, Burdwan, yra didžiulė ir populiari žaidimų aikštelė, siūlanti įvairias pramogas lauke. Didžiausias Burdvano baseinas yra vienas iš patrauklių parko bruožų, treniruoklių salė ir vaikų žaidimų aikštelė, užpildyta įvairiais linksmais pasivažinėjimais. Parkas yra stebuklų šalis vaikams ir jaunimui, kurie netgi gali dalyvauti čia rengiamose kriketo treniruotėse.

8. Mokslo parkas:

parkai-burdvanas-mokslo parkas

Burdvano mokslo centre galite rasti parką, vadinamą mokslo parku, kuriame yra daug įdomių su mokslu susijusių lankytinų vietų. Atvira parko erdvė suteikia gryno oro gurkšnį ir pritraukia daug lankytojų, kurie atvyksta aplankyti muziejaus.

9. Bijoy Baharas:

parks-in-burdwan-bijoy-bahar

„Bijoy Bahar“, esantis Burdvano Ramana Bagan šiaurės vakarų pusėje, siūlo ramų ir ramų poilsį. Šio malonumo sodo viduje yra maža šventykla, kurią iki šiol prižiūri Burdvano „Mahtab Trust“. Aplinkos ramybė siūlo pailsėti nuo perpildytų miesto gatvių.