Apytiksliai 4,5 proc. Žaliosios erdvės, apimančios Čenajaus miestą, vieši parkai ir vešlios žalumos yra kiekviename kampe. Iš daugiau nei 500 mieste esančių parkų ir atvirų erdvių.

Populiarūs Chennai parkai su vaizdais:

Čia yra geriausių Chennai parkų sąrašas.

1. Guindy nacionalinis parkas:

parkai Chennai

Didžiojoje žaliojoje Čenajaus dangoje dominuoja 2,71 kv. Km ploto Guindy nacionalinis parkas. Parkas, kuris yra aštuntas mažiausias Indijos nacionalinis parkas, apima gražią miško teritoriją, krūmynus, ežerus ir upelius. Parke gyvena 14 rūšių žinduolių, daugiau nei 60 drugelių ir vabzdžių rūšių, daugybė roplių ir daugiau nei 130 paukščių rūšių. Parką ir jo kalinius kasmet aplanko daugiau nei 700 000 lankytojų.

2. Tholkappia Poonga:

parks-in-chennai-tholkappiar-ekologinis parkas

Taip pat žinomas kaip „Adyar Eco Park“, „Tholkappia Poonga“ yra ekologinis parkas, kurį sumanė Tamil Nadu vyriausybė ir kuris buvo įkurtas Čenajaus Adyaro žiotyse. Atogrąžų tankūs visžaliai miškai sudaro parko ekosistemą. Parką užgožia daugiau nei 160 rūšių medžių. Parkas, pavadintas garsaus tamilų mokslininko Tholkappiaro vardu ir atidarytas visuomenei 2011 m. Sausio 22 d., Parkas leidžia nuodugniai ištirti pelkių išsaugojimą, ekologinį atkūrimą ir vandens valdymą..

3. Anos zoologijos parkas:

parks-in-chennai-anna-zoological-park

Anos zoologijos parkas, esantis pietvakarinėje Čenajaus dalyje, įsikūręs Vandalure, taip pat žinomas kaip Vandalur zoologijos sodas. Parkas, įkurtas 1855 m., Yra pirmasis viešasis zoologijos sodas šalyje ir didžiausias zoologijos sodas. 160 parko aptvarų yra daug laukinių ir nykstančių gyvūnų rūšių. Šis zoologijos sodas siekia skatinti laukinės gamtos išsaugojimą, šviesdamas visuomenę ir skatindamas jų laukinės gamtos vertinimą.

4. Sekretoriato parkas:

parkai-in-Chennai-sekretoriatas-parkas

Sekretoriato parkas, esantis priešais Sent Džordžo forto sekretoriatą netoli Čenajaus uosto, yra klasikinis atvejis, kai bjaurusis ančiukas virsta gražia gulbe. 2009 m. Čenajaus korporacijos dėka iš neapstatyto žemės sklypo, kuriame buvo išsibarstę medžiai, atsirado 18,5 arų stebuklų šalis. Parką puošia didžiulis apskritas fontanas centre ir nutiesti pėsčiųjų takai. Jei jums reikia poilsio ar ramios vietos šnekučiuotis, tai galite padaryti patogiai medžio aikštelėje, apsuptoje 18 granito suolų. Jogos keistuoliams didinga granito aikštė yra specialiai sukurta jūsų meditacijai praktikuoti. Parkas taip pat pritaikytas neįgaliesiems su trimis rampomis, leidžiančiomis neįgaliesiems prisijungti prie visų parko dalių. Du vieši poilsio namai, esantys apylinkėse, užtikrina, kad jūsų apsilankymas parke neturėtų būti sutrumpintas.

5. Anna Nagar bokšto parkas:

parks-in-chennai-anna-nagar-tower-park

Aukščiausias parkas Čenajuje yra Anos Nagar bokšto parkas, oficialiai žinomas kaip dr. Visveswaraya bokšto parkas. Parko, kuris buvo pastatytas 1968 m. Kaip Pasaulinės prekybos mugės dalis, karūnavimo bruožas yra behemoto bokštas, kuris yra 135 pėdų aukščio. Bokštą sudaro 12 aukštų su cikline rampa, besisukančia į viršų. Bokšto viršūnę galite pasiekti liftu, esančiu centre. Kitos parko ypatybės yra amfiteatras, badmintono aikštelės, čiuožykla, žaidimų aikštelės vaikams, paukščių stebėjimo denis ir vaizdingas ežeras. Deja, savižudybių atvejų parkas uždarė vartus visuomenei nuo 2011 m.

6. Liaudies parkas:

parkai-in-chennai-peoples-park

Žmonių parkas Čenajuje yra vienas seniausių poilsio parkų mieste, pastatytas XIX a. 1861 m. Baigtas statyti parkas savo buvusioje šlovėje nusidriekė virš 112 akrų žemės, apimančios 12 ežerų. Viktorijos ežeras suteikė džiaugsmingų pasiplaukiojimų valtimis. Parke taip pat buvo Madraso zoologijos parkas, kol jis nebuvo perkeltas į Vandalurą. Kadaise buvęs garsus parkas, dabar jis apleistas ir pasikėsinęs.

7. Semmozhi Poonga:

parks-in-Chennai-semmozhi-poonga

„Semmozhi Poonga“ yra pirmasis Čenajaus botanikos sodas, atidarytas 2010 m. Lapkričio mėn. Tarp daugelio medžių, egzistavusių kuriant parką, kai kuriems yra daugiau nei 100 metų. Visas sodas yra padalintas į aštuonis sodus, kurių kiekviena turi savo temą-nuo vandens ir alpinariumų iki paparčių sodo iki auksinio sodo, kuriame demonstruojamos įvairios gėlės įvairiais aukso atspalviais. Dar vienas nuostabus reginys yra tai, kaip antys plaukioja dirbtiniame ančių tvenkinyje.

8. Kvinslando pramogų parkas:

parks-in-chennai-queensland-pramogų parkas

Jei ieškote drąsios ir žaižaruojančios lauko patirties, tai vieta, kurioje yra Kvinslando pramogų ir pramogų parkas Čenajuje. Galite važiuoti bangomis prie Amerikos bangų baseino arba 300 metrų nusileisti nuo laisvo kritimo bokšto, kuris tiesiog nėra skirtas silpniems žmonėms. Taip pat yra daug pasivažinėjimų vaikams, todėl galite suplanuoti puikią šeimos išvyką su daugybe pramogų.

9. Nageswara Rao parkas:

parks-in-chennai-nageswara-rao-park

Keturių akrų parkas, esantis Mylapore, Chennai, yra vietinis vaiduoklių ir ryto vaikščiojimo rojus. Atskira žaidimų zona vaikams ir badmintono aikštelė užtikrina, kad vaikai ir jaunimas taip pat bus linksmi. Parkas taip pat atveria pagrindą muzikiniams susibūrimams ir pilietiniams forumams.