Tamil Nadu įsikūrusi „Ooty“ yra žinoma dėl savo vaizdingo grožio ir natūralios aplinkos. Jis siūlo jums puikų floros ir faunos spindesį ir ramina jūsų regėjimo pojūčius. Tačiau Ooty taip pat žinomas dėl savo gražių ir gražių parkų. Todėl mes išvardinome puikius Ooty parkus, kad ir jūs galėtumėte juos aplankyti.

Gražūs parkai Ooty su nuotraukomis:

Pažvelkime į nuostabius Ooty parkus.

1. Simo parkas:

parkai Oti

„Sim’s Ooty Park“ yra vienas gražiausių ir nuostabiausių parkų, kuriuos pamatysite. Jame yra daugiau nei tūkstantis žemės rūšių ir jis yra išsidėstęs apie 12 hektarų žemės. Vieta yra egzotiška, natūrali ir vaizdinga. Jis yra žalias, erdvus ir sulaukė puikių vaizdų iš tų, kurie aplankė šį gamtos grožį.

2. Botanikos sodai:

Įžymūs parkai Ooty-Botanikos soduose

Ooty botanikos sodas yra istorinis. Jis buvo pastatytas 1857–1867 m. Jame yra didžiulė floros ir faunos kolekcija, gausu gėlių, augalų, krūmų ir orchidėjų. Čia yra kažkas tokio reto kaip orchidėjos. Šis parkas tikrai suteiks jums fantastišką ir linksmą patirtį. Aplankykite šį grožį ir niekada nesigailėsite. Tai vienas iš garsiausių Ooty parkų.

3. Vaikų parkas:

Įžymūs parkai Ooty-vaikų parke

Ooty vaikų parkas yra tikro žalio kilimo panašumas. Gėlės papildo jos nuostabų grožį ir tikrai pritrauks bet kurį vaiką. Irklavimas, valtis valtimis ir jodinėjimas žirgais yra keletas pramogų, kurias siūlo parkas. Nuveskite savo vaiką į šią nuostabią vietą ir tikrai turėsite tiek daug pramogų.

4. Sriegių sodas:

Įžymūs parkai Ooty-siūlų sode

„Thread Garden“ turi puikią gėlių kolekciją ir atrodo visiškai natūraliai. Šiam grožiui sukurti prireikė beveik dvylikos metų ir reikia pasakyti, kad jis buvo visiškai to vertas. Be jokių mašinų jis buvo tarsi rankų darbo, su dideliu dėmesiu, priežiūra ir detalėmis. Tai daro sodą kažkuo, ką tikrai reikia aplankyti.

5. Ežero parkas:

Garsūs parkai Ooty-Lake parke

Ežero parkas yra grožis! Jį puošia gražūs medžiai, žalia žemė ir gražiai atrodantis ežeras. Kiekvienais metais čia apsilanko tūkstančiai ir tūkstančiai lankytojų, ir atrodo, kad žmonėms labai patinka būti šioje vietoje. Tai puiki vieta tiems, kurie mėgsta linksmintis ir atsipalaiduoti su šeima ir draugais.

6. Elnių parkas:

Įžymūs parkai Ooty-Deer parke

Elnių parkas, kaip ir jo pavadinimas, yra kupinas nuostabiausių pasaulio rūšių. Stebėti, kaip jie kramto žolę ir klaidžioja po pievas, atrodo gražiai ir didingai. Šis parkas yra miesto pasididžiavimas ir taip pat yra pagrindinė traukos priemonė.

7. Rožių sodas:

Įžymūs parkai Ooty-Rose sode

Apsilankymas Rožių parke tikrai bus nuostabi patirtis. Praturtinantis rožių krūmų rinkinys atrodo taip nuostabiai. Tai padidina vietos žavesį ir daro ją nuostabia vieta aplankyti. Rožių sodą finansuoja vyriausybė ir jis kasmet sulaukia daug lankytojų.

8. „Black Thunder“ pramogų parkas:

Įžymūs parkai „Ooty-Black Thunder“ pramogų parke

„The Black Thunder“ pramogų parkas yra garsus pramogų parkas, įsikūręs nuostabiame Ooty mieste. Jame yra daug įdomių pasivažinėjimų, kurie tikrai sužavės jūsų mintis. Vanduo yra mėlynas ir spindi saulės šviesoje. Šis parkas yra mėgstamiausias tarp vaikų ir savaitgaliais bei švenčių dienomis jį aplanko tūkstančiai šeimų.

9. Ramajanos pramogų parkas:

Įžymūs parkai Ooty-Ramayana pramogų parke

„Ooty“ pramogų parkas „Ramayana“ yra dar vienas populiarus pramogų parkas. Žmonės mėgsta atvykti į šią vietą dėl daugybės šaunių ir linksmų pasivažinėjimų. Restoranai čia taip pat yra gana geri. Atvykimas į šį pramogų parką Ooty tikrai bus labai smagus.