Unikali ir nuostabi Thane kraštovaizdžio topografija tapo daugybės floros ir faunos buveine. Parkai gražūs ir patrauklūs. Tačiau terminas „parkas“ nebūtinai reiškia, kad čia būtų tik natūralūs parkai, čia taip pat yra daugybė pramogų ir fantazijos parkų, todėl Thane tapo labai populiari vieta parkams ir pramogoms.

Gražūs ir populiarūs Thane parkai su vaizdais:

Čia yra Thane, Indija parkų sąrašas.

1. „Pay Master Park“:

parkai Thane

„Thane Pay Master Park“ yra nuostabi atrakcija. Tai buvo įvertintas kaip vienas populiariausių ir gerai prižiūrimų parkų Maharaštros valstijoje. Žalias kraštovaizdis, švari žemė, gražios struktūros ir nuostabūs modeliai daro šią vietą garsią ir labiausiai lankomą.

2. Kamala Nehru parkas (Alibag):

Kamala Nehru parkas yra vienas unikaliausių ir mieliausių Thane parkų. Jis buvo mėgstamiausias tarp vaikų ir kasdien atvyksta šimtai jų. Pagaminti ilgi batai atrodo labai patraukliai ir gražiai. Kamala Nehru parkas iš tikrųjų yra vienas gražiausių šiandienos Thane parkų.

3. Šivaji parkas:

Šivaji parkas

Thane Shivaji parkas yra žinomas tarp visų valstijos sportininkų. Nuo mažų iki visų čia atvyksta berniukai, kurie užsiima visų rūšių sportu. Žemė čia šviežia, švari ir kasdien labai apdailinama. Tai puikus ir gerai žinomas parkas, tapęs vienu prestižiškiausių parkų Thane regione.

4. Powai gamtos parkas:

Powai gamtos parkas yra natūralus, gražus, nuostabus ir spalvingas. Geriausiai atrodo naktį, ypač kai mažame vandens baseine čia atsiranda nedideli fontanai ir jis pradeda švytėti po žibintais. Žmonės čia atvyksta tiek dieną, tiek naktį, o per metus sulaukia daugiau nei tūkstančio lankytojų. Šis parkas puikiai tinka tiems, kurie ieško puikaus vakaro lauke su šeima ir draugais.

5. Bėgimo parkas:

Joggerio parkas

„Jogger’s Park“ yra turbūt labiausiai atpažįstami Thane parkai. Kaip galime pamiršti garsųjį filmą „Joggers Park“, kuris buvo išleistas 2006 m.? Puiku žinoti, kad Thane parkai yra tokie populiarūs, kad net filmai yra pavadinti jo vardu. Tačiau šis parkas yra puiki vieta mankštintis, bėgti ir ilgai bėgti. Visiems kūno rengybos keistuoliams ir sportininkams „Jogger’s Thane Park“ yra jūsų vieta.

6. Belapur Mango sodas:

„Belapur Mango Garden“ yra labai ypatingas ir natūraliai gabus parkas, esantis Thane. Vešliai žaliuojančios žemės, medžiai, krūmai ir krūmai daro šį parką nuostabia lankytina vieta. Čia ne tik gamta, bet ir pasivažinėjimas drambliu atrodo žavingai ir patraukliai. Dramblys tikrai yra unikalus Belapur Mango sodo elementas.

7. „Ammu“ vandens parkas ir kurortas:

„Ammu“ vandens parkas ir kurortas yra vienas geriausių Thane pramogų parkų. Ši vieta švenčių dienomis ir savaitgaliais paprastai būna perpildyta. Tai mėgstamiausia tarp vaikų ir niekada nepamiršite jų pamatyti kiekvieną kartą, kai ten eisite.

8. Yazoo parkas:

„Yazoo Park“ yra geriausias pramogų parkas, kurį rasite Thane. Jame yra daugybė pasivažinėjimų ir visi jie yra įdomūs, nepaprastai įdomūs ir jaudinantys.

9. Vardhmano fantazijos parkas:

„Vardhman Fantasy Park of Thane“ atrodo šlovingai ir stulbinamai. Vieta atrodo tokia turtinga ir graži, kad primins jums pasakas, kurias perskaitėte jaunystėje. Atvykimas į šį parką tikrai bus labai smagus.