Indija yra kultūros, paveldo ir architektūros šalis. Kraštovaizdis čia yra romantiškas, o jo vaizdingas grožis žavi. Atvykę į parkus ir pramogų vietas, Gudžarato Vadodara yra viena iš tų ypatingų vietų, kur galite visiškai mėgautis ir atsipalaiduoti. Ši valstybė sparčiai veda į vystymąsi ir yra gerai sujungta su kai kuriais didžiausiais šalies miestais, tokiais kaip Delis ir Mumbajus. Tai yra didžiausias Gudžarato miestas ir taip pat žinomas kaip jo kultūrinis miestas. Jei planuojate aplankyti kai kurias iš šių egzotiškų Vadodaros vietų, mes įtraukėme geriausius Vadodaros parkus.

Gražūs Vadodaros parkai su vaizdais:

Čia yra geriausi Vadodaros parkai.

1. Sayaji Baug:

Vadodaros parkai

Sayaji Baug yra vienas geriausių ir labiausiai įsitvirtinusių Vadodaros parkų. Medžiai, kraštovaizdis, žalios žolės ir statiniai yra gražūs ir gerai prižiūrimi. Atvykę į šią vietą jausitės atsipalaidavę, nes oras šiame regione yra malonus ir malonus.

2. Champaner Pavagadh archeologinis parkas:

parks-in-vadodara-champaner-pavagadh-archaeological-park

„Champaner Pavagadh“ Vadodaros archeologinis parkas yra dar viena gerai žinoma vieta ir vieta. Jis turi istorinę reikšmę ir kultūrą. Jis kasmet aplanko tūkstančius lankytojų ir yra gana gerai žinomas parkas Gudžarato valstijoje. Paminklai čia yra gerai prižiūrimi ir įsitvirtinę. Jei nekantraujate aplankyti Indijos archeologiją, tikrai turėtumėte atvykti į šią vietą.

3. „S Cube“ vandens parkas:

park-in-vadodara-s-cube-water-park

Vadodaros vandens parkas „S Cube“ yra vienas iš geriausių pramogų vandens pramogų parkų. Jame yra puikių skaidrių, kurios tikrai jus jaudins ir jaudins. Jei norite puikiai praleisti laiką su šeima ir draugais, tai yra ta vieta, į kurią turėtumėte atvykti.

4. „Ajwa Fun World“ vandens parkas:

parks-in-vadodara-ajwa-fun-world-water-park

„Ajwa Fun world“ vandens parkas yra įdomi ir linksma vieta Vadodaroje, kurią turėtumėte aplankyti. Važiavimai čia tikrai suteiks jums geriausios patirties gyvenime. Nuo vaikų iki suaugusiųjų visi nori atvykti į pramogų pasaulio vandens parką dėl linksmybių ir linksmybių, kurias gali pasiūlyti ši puiki vieta.

5. Gudžarato pramogų pasaulis:

parks-in-vadodara-gujarat-fun-world

„Gujarat Fun World“ yra dar viena smagi vieta praleisti laiką su savo šeima ir draugais. Vanduo čia vėsus, o važiavimai nuostabūs. Kiekvieną vasarą čia atvyksta daug žmonių, ir laikui bėgant jo populiarumas didėja. Gudžarato pramogų pasaulis tikrai yra geriausia vieta būti.

6. Jambughoda laukinės gamtos draustinis:

parkai-in-vadodara-jambughoda-laukinės gamtos šventovė

„Jambughoda Wildlife Sanctuary“ siūlo jums visų laikų egzotiškiausias ir gražiausias rūšis. Vadodaroje įsikūrusi vieta puikiai tinka tyrinėti. Jei tikitės daugiau sužinoti apie Indijos laukinę gamtą, „Jambughoda Wildlife Sanctuary“ tikrai yra vieta, kurią turėtumėte aplankyti.

7. Vadhvana pelkė ir ekologinis kempingas:

parks-in-vadodara-vadhvana-šlapžemė ir ekologinis kempingas

„Vadhvana“ pelkių ir ekologinis kempingas yra nuostabi ir puiki vieta aplankyti. Sodai yra gražūs, o vietos yra visiškai egzotiškos. Vieta yra labai natūrali ir jūs tikrai turėtumėte čia atvykti su savo šeima ir draugais.

8. Višalos miesto parkas:

parks-in-vadodara-vishal-khadi-eco-kemping

Vishala miesto parkas yra Vadodaros pasididžiavimas. Vaizdingas grožis, gamta ir vietos yra gražios ir nuostabios. Parkai čia yra neįsivaizduojami ir vieta tikrai verta aplankyti.

9. Vadodaros nacionalinis parkas:

parks-in-vadodara-national-park-of-vadodara

Vadodaros nacionaliniai parkai yra geriausios lankytinos vietos pasaulyje. Čia esančios rūšys yra egzotiškos, o gyvūnai čia yra labai gražūs ir patrauklūs. Jie atspindi laukinę gamtą ir turtingą šalies paveldą, taip pat parodo, kaip iš tikrųjų yra gerai prižiūrimi ir prižiūrimi Indijos zoologijos sodai ir parkai.