Pileli perdeler ikili ve üçlü pilelere sahiptir. Bu pileler, çubuğun üstünde çarpıcı ve büyüleyici görünüyor. Bazı perdeler eşsiz görünen yaratıcı pilelerle süslenmiştir. Keyifli pileler görünce asla sade perdeleri seçmeyeceksiniz. Hatta dantel işlemeli ve bordürlü pileli perdeleri bile süsleyebilirsiniz. İster küçük ister büyük pencere olsun, pilili perdeler onu aydınlatacak.

Ev İçin En Yeni ve Güzel Pileli Perde Tasarımları:

Eviniz için kesinlikle beğeneceğiniz bu en iyi 9 pileli perdeyi alın,

1. Astarlı Pileli Perde:

Hafif tasarımlara sahip kalem pile perdedir. Üst saçağın üzerine yapıştırılmış koyu gölgeli kumaş fırfırlar var. Perde rengi duvar rengi ile uyumludur. Perdenin bir kısmı geniş kemer ile bağlanır ve hatta minder örtüsü uyumludur. Bu perde evinize zengin bir görünüm kazandırabilir, bütçenize de uygun olan bu perdeyi alın..

2. Camsı Plise Perde:

Bu tutam pileli perde beyaz şeffaf kumaştandır. Perdenin üstündeki tutam çok güzel. Beyaz penceredeki saf beyaz perde çok güzel görünüyor. Bu keten kumaş perde, bakımında çok özen ve dikkat gerektirir. Eviniz için iyi bir görünüm elde etmek için bu deseni deneyin.

3. Basit Plise Perde:

Bu gri kalem pileli perde tamamen sade ve basittir. Süssüz görünümü onu diğerlerinden farklı kılıyor. Perdenin üst kısmı boşluksuz çok dakika pilelere sahip. Bu perdede desen gibi dört boru çıkıyor. Bu basit görünüyor ama kesinlikle dikkati çekebilir.

4. Hipnotize edici Plise Perde:

Hipnotize edici nitelikte üçlü pile perdedir. Perde tasarımı dikkat çekicidir. Beyaz perde üzerinde yeşil dikey orta boy astarlar var. Biri onu gördüğünde, kişi dalgın kalacaktır. Beyaz ve yeşil çizgili perde olarak da adlandırılır..

5. Zarif Plise Perde:

Zarif görünüme sahip pileli tül perdedir. Bu beyaz berrak perde, tek kelimeyle harika olan beyaz ve pembe renkli nakış işlerini içeriyor. Perdenin pileli kısmına beyaz dantel kumaş yapıştırılmış olup yine kanca ile asılır..

6. Fern Yaprakları Plise Perde:

Sanatsal baskıya sahip beyaz kalem pileli perdedir. Bu kalın perdede eğrelti otu yaprakları basılıyor. Üstte küçük boyutlu hafif yaprak baskısı vardır ve giderek boyut olarak büyür. Perdenin ortasından genişliyor ve koyulaşıyor.

7. Harcama Plise Perde:

Harcama Fransız plise perdeye sahip. İçeride düz beyaz perde var. Üzerinde iki parça kahverengi ipek perde vardır. Bu parçaların her ikisi de kauçukla bağlanmıştır. Üstte, üzerinde hangi dantel bordür bulunan ekstra bir kumaş takılı.

8. Karikatür Bulut Plise Perde:

Polyester kumaştan güzel çift katlı perdedir. Perde havadar bir görünüm gösteren beyaz renkli bulut tasarımına sahiptir. Bu polyester perdenin arkasında aynı renk ve baskıya sahip şeffaf perde bulunmaktadır. Büyüleyici bir görünüm veriyor.

9. Valance Plise Perde:

Çok çekici görünen çift tutam pileli perde. Ortada çiçek baskılı beyaz dantel perde var. Harcamada düz olan koyu perde var. Beyaz ve koyu renk perdenin pilili çalışma ile birleşimi muhteşem görünüyor.

Pileli perdeler çok etkileyici ve verimli görünüyor. Pile perdede pek çok renk çeşidi bulunmakta olup, seçim yapmanızda fayda vardır. Duvar ve mobilya uyumunuza göre bu perdeler arasından seçim yapabilirsiniz..