Perdeler, birebir desen ve doğru kumaşla kullanıldığında, bir odanın zarafetini baştan aşağı değiştirecek eşsiz bir güce sahiptir. Ayrıca doğru seçimle ona doğru hızlı ve kolay odak noktaları da yapabilirler. Baskılı perdeler, perde dünyasında yayılan binlerce koleksiyondan biridir..

Ev İçin Güzel ve Çekici Baskılı Perde Tasarımı:

Burada, baskılı perde tasarımlarının ilk 9 modeline bir göz atabilirsiniz..

1. 3D Tip Baskılı Perdeler:

Perdelerinize dijital olarak basılan olağanüstü manzara deneyimini paylaşın. Yepyeni bir dijital baskılı perde koleksiyonu ile evinizi büyüleyebilirsiniz. Sanat öyle basılmıştır ki, hiç kimse onun bir baskı mı yoksa gerçek bir görüntü mü olduğunu bilemez. Bu, evinize olağanüstü sıradan olacak nefes kesici bir darbe verecektir..

2. Grommet Üst Dış Mekan Baskılı Perdeler:

Doğa yeşillikleri ile evinizi ışıl ışıl yapma fırsatını yakalayın. İşte duyularınızı ihtişamla çiçeklendirebilecek yaprak baskılı perde tasarımlarının göz kamaştırıcı koleksiyonu. Bu gromet tepeli perde, çevreyi daha doğal hale getirme özüne sahip olabilen dış mekan dekorları olarak kullanılabilir..

3. Pembe Pamuk Baskılı Perdeler:

Ev dekorlarınızın gerçek güzelliğini artıran bu gül desenli perdelerle yatak odanıza güzelleşme hissi verin. Bu çiçek desenli perdeler, odaya girmek için yeterli ışık verecek yatak odası pencereleri için en iyi seçimdir. Perdelerin hem gündüz hem de gece ayrı bir güzelliği var..

4. Özel Baskılı Pamuklu Perdeler:

Eşsiz bir seçime ihtiyacınız varsa ve perdeleriniz için özel tasarım tercih ediyorsanız, burada gösterildiği gibi kendi tasarımınızı seçebilirsiniz. Bu özel baskılı perdeler, kişinin benzersiz iç mekanlarına uyacak şekilde iyi bir şekilde modellenebilir. İç mekana uygun tonlara ve temaya göre perdeleri isteğimize göre seçebiliriz..

5. Çiçek Desenli Baskılı Perdeler:

Bu baskılı karartma perdeleri, benzersiz ve muhteşem olmak için aralarında en iyisidir. Gerekli alanı daha koyu hale getirerek ışığın kırılmasına izin vermeyecek kadar kalındırlar. Kalın poli pamuklu malzemeden yapılmıştır ve her yerinde tek tip desenli baskılara sahiptirler..

6. Tasarımcı Desen Baskılı Perdeler:

İşte özgünlüğünü zenginleştirecek ekstra fırfırlar veya filolar içermeyen mavi baskılı perdelerin çekici tasarımı geliyor. Farklı baskılara sahip bu göz kamaştırıcı gölge perde, evinizin her odasına çok yakışır. Hem kapılara hem de pencerelere asılmak üzere çeşitli ebatlarda mevcuttur..

7. Düz ve Baskılı Pamuklu Perdeler:

Tasarımcı koleksiyonları arayanlar için daha uygun olabilecek hem düz hem de baskılı desen perdelerin muhteşem kombinasyonu burada. Uzun tip perdeler kategorisinde yer alan parlak saten kumaşlı kırmızı baskılı perdelerdir. Bu, çoğumuzun ilgisini çeken en eksantrik koleksiyon türü olurdu..

8. Şeffaf Çiçek Baskılı Perdeler:

Şeffaf ve hafif perdelerden oluşan, her yerinde çiçek baskıları olan bu baskılı perde tasarımlarını keşfetmeye hazır olun. Karartma yapmak için, arkasında, yine tüm evin güzelliğini artıran başka bir ışık perdesi seti seçebiliriz. Bu iki takım krem ​​rengi baskılı perdeler tek kelimeyle akıllara durgunluk veriyor..

9. Karartma Tipi Baskılı Perdeler:

Bu gül baskılı perdelerden daha özel ve dikkat çekici bir şey yoktur. Burada her tarafında gül baskıları olan beyaz gölgeli perdeler var. Baskılar gerçek gül çiçek tonunda ve o kadar gerçek görünüyor ki hiçbir şey benzersizliğini kazanamaz. Yaşam alanı için en uygun olanıdır ve balkon pencereleri için de kullanılabilir..

Burada verilenler, yaratıcılığınızı ve çok çeşitli perdeleri keşfetme şansınızı ifade edebileceğiniz yerdir. Çeşitli tonlarda ve tasarımlarda mevcutturlar. Ayrıca, evinizi daha kişisel hale getirmek için perdeleriniz için en sevdiğiniz rengi seçerek iç mekanlarınıza uygun hale getirebilirsiniz. Bu perdeler, duvarlarla güzel bir şekilde uyum sağlayan kendi modellerinin büyüleyici görünümünü verecektir. Odalarınıza bir pop-up eklemek için seçiminizi yapın, onu canlı hale getirin.