Evinizi döşemek sadece bir günlük bir iş ya da bir günlük bir dilek değildir. İç mekan renklerinizi değiştirmeye ve iç mekanınızın güzelliğini oluşturmak için eklediğiniz aksesuarlara devam edebilirsiniz. İşte tatlı evinizi süslemek için iç isteklerinizi süslemek için mor perdelerin sunumu.

Resimli Mor Perdeler İçin En Son ve En İyi Fikirler:

Güzel eviniz için en iyi 9 mor perde modelinden birini seçmek için bir tartışma..

1. Şeffaf Mor Perdeler:

Sakin ve hoş bir görünüm veren bu yeni tasarım mor perdelerle oturma odanıza çekicilik katın. Bu mor perde setinden başka hiçbir şey oturma odanıza benzersiz bir görünüm veremez. Bu, polyester kumaştan yapılmış ve çok çeşitli ebatlarda mevcut olan mor perdeden oluşan düz bir takımdır. Eşsiz bir model için mor ve beyaz perdeleri alternatif olarak kullanabilirsiniz..

2. Eşsiz Görünümlü Mor Perdeler:

Tamamen çiçek desenli bu göz kamaştırıcı görünümlü benzersiz tasarımcı mor perde ile evinizi döşeyin. Bu özel boyut, pencereler içindir ve her boyutta mevcuttur. Bu tasarımı yatak odalarınızda ve oturma odanızda da kullanabilirsiniz. Konsept iç mekanlara önem veriyorsanız, mor ve gümüş rengi perdeleri arka arkaya tercih ederek dilediğiniz gibi modelleri daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz..

3. Son Karartma Mor Perdeler:

Güzel iç mekanlarınız için bu tür gösterişli tasarımlı mor perdelerle hayalinizi gerçekleştirin. Bu mor perde, malzemenin her yerinde çiçekli bir kendinden tasarımdan oluşur. Ve kontrast bir görünüm olarak, siyah gölgede kendi tasarımına sahiptir. Kesinlikle çok çekici görünüyorlar ve ayrıca bu mor black out perde koleksiyonuyla eve giren herkesin dikkatini çekiyorlar. Kullanılan malzeme poli pamuktur ve kullanım ömrü çok iyidir..

4. Windows için Mor Gölge Perdeleri:

Şeffaf açık mor perdenin bu güzel koleksiyonunu keşfedin. Taşıması kolay ve ayrıca tekrar tekrar yıkanması için çok hafiftir. Bu şeffaf ve hafif mor kadife perde seti, karanlık odaları almak için ideal olarak kullanılmaz, ancak asıldığı tüm odaya verdiği hoş görünüm için kullanılır. Üstelik tasarım, malzemenin her yerine yerleştirilmiş kadife ezilmiş tip dairelere sahip olacak şekildedir. Ve bu malzemeyi oluşturmak için kullanılan kumaş tamamen sentetiktir..

5. Mor Gölgeli Duş Perdeleri:

Şimdi, küvetin yanı sıra tuvaletlerde de ideal olarak kullanılan bu koyu mor perdeye bir göz atın. Banyonun diğer aksesuarlarından tüm küveti kaplamak için kullanılır. Bu duş perdesi için kullanılan malzeme naylon malzemedir. Ayrıca üzerinde su kullanımına rağmen uzun ömürlü olması beklenmektedir. Kullanılan malzeme çok esnek olduğu için üzerinde daha özgün tasarımlar ve renkler taşıyabilirler..

6. Polyester Dekor Mor Perdeler:

Mor bir gölge içeren bir tema temelinde iç mekanlarınızı dekore etmek için çok heyecanlıysanız, yatak odaları için bu tür mor perdeleri deneyebilirsiniz. Bu perdeler kesinlikle size hem sadeliği hem de iç mekanlarınız için gerekli olan gösterişli görünümü verecektir. Vücudunun her yerinde desen bulunmayan sade bir perdedir. Ve yukarıdan aşağıya, bir başlangıç ​​olarak, onu güzel eviniz için olağanüstü kılan, ayak üstü için baskılı bir tasarıma sahiptir..

7. Kalp Baskılı Mor Perdeler:

Tamamen daha hafif olan ve arkasındaki şeyleri gerçekten örtmeyen şeffaf bir perdeye ihtiyacı olanlar için işte bir perde. Sadece yine evin iç güzelliğini arttırmak için kullanılan dekor tipi bir bez olarak kullanılabilir. Asıl amacını aşamaz, ancak bir kez göz atmakla kesinlikle kalpleri çalabilir. Fileli malzemenin her yerine örülmüş Mor Kalp içerir.

8. Tasarımcı Mor Perdeler:

Saten kumaş kullanılarak yapılan bu mor perde çeşidine bir göz atın. Malzemenin bordürleri, üzerine bazı askıların dikildiği çok gösterişli bir tasarım türüdür. Bu mor perdenin özelliği, baştan sona sade olması ve üzerinde herhangi bir baskı veya çiçek deseninin bulunmamasıdır. Yine de asıldığı alanda o çarpıcı ve muhteşem ortamı verir. Mor ve gri tonlu perdeler kullanılarak toplam dört parça olarak da dekore edilebilir..

9. Panel Tipi Baskılı Mor Perdeler:

Şimdi bakışınızı, paylaşım gölgesi olarak krem ​​rengi olan bu yeni tasarım poli-pamuk malzeme mor perdeye koyun. Evet, gerçekten iki renk birbiriyle paylaşıyor. Mor ve krem ​​tonlarının birbiri ardına panel tipi olarak basılması, onu eşsiz ve şehvetli bir tasarım haline getiriyor. İç mekanınız olarak sadece krem ​​tonlu sakinleştirici bir renk istiyorsanız, istediğiniz çarpıcı iç görünümü veren bu mor ve krem ​​perde tonunu alabilirsiniz..

Burada, iç mekanlarınızı ısıtmak için temel renk olarak mor gölgeyi seçmek için birçok seçeneğiniz var. Saten bir malzeme ya da poli-pamuklu bir malzeme seçmek istiyorsanız, bu mor tonlu perdelerde çeşitli seçenekler var. İhtiyacımız doğrultusunda farklı desenler deneyebilir ve hanın mor renk perdelerini gölgeleyebiliriz..