Her ev hanımı evinin güzel ve çekici görünmesini ister. Sık sık özel olan ve evini benzersiz kılacak şeyler için alışveriş yapar. Perdeler, evi güzelleştirdiği için sık sık alışveriş yaptığı şeylerden biridir. Perdeleri seçerken stil, desen, renk ve diğer çeşitli kriterlere dikkat etmek gerekir..

Resimlerle En Yeni ve Çekici Perde Takımı Tasarımları:

İşte eviniz için doğru olanı seçmenize yardımcı olabilecek birkaç örnek..

1. Grafik Demir İş Modeli:

İşte odalarınızı güncellemek için bir fırsat! Grafik demir işleme desenli bu tam boy perde, odalarınıza kesinlikle modern bir dokunuş katacaktır. Bu, çubuk cebi, halkalar üzerinde klips gibi çoklu seçeneklerle asılabilir. Aynı zamanda çok dayanıklı olan polyester pamuk karışımı bir kumaştan yapıldıkları için bakımı kolaydır. Bu, oturma odanıza, yatak odanıza ve hatta ofisinize asılabilir..

2. Valanceli Dantel Perde:

Bu, herhangi bir odaya son derece sofistike bir görünüm kazandıracak hoş bir dantel pencere perdesidir. Bu perde dantelden yapılmıştır ve hoş bir çiçek tasarımına sahiptir. Ayrıca perdeye güzellik katan ekli bir saçağı vardır. Asmayı kolaylaştıran bir çubuk cebi ile birlikte gelir. Güzel püsküller, fazladan bir gösteriş veren saçaktan sarkıyor. Polyesterden üretilmiştir, makinede yıkanabilir.

3. Pixar Araba Perdesi Seti:

Çocuğunuzun odası için şirin bir komple perde takımı. Pixar Car’ın parlak bir karikatürü var ve kesinlikle çocuğunuzun yaramaz doğasını gösteriyor. Yatak Odası Perdeleri, Nevresim, Çarşaf ve Minder Örtüsü ile birlikte gelir. Çocuğunuzun odasına renkli ve yaramaz bir görünüm kazandırmak için eksiksiz bir settir..

4. Karanlık Perdeler:

Yaz öğleden sonra aşırı güneş ışığını engellemek için perdelerde daha koyu tonları tercih eden bazı insanlar var. İşte harika bir karartma perde seti modeli. Fırfırlı bir görünüm vermek için üstte büzgülü ve altta hafif bir hava var. Halkalar yardımıyla çubuğa asılabilir. Uzun tarz bir perde ve ekstra boyu var ve yere çok güzel düşüyor.

5. Kahve Baskılı İşlemeli Mutfak Perdeleri:

Mutfak havasını yükseltecek güzel bir perde takımı. Saçağın yanı sıra kat üzerinde de güzel çiçek ve kahve fincanı işlemeleri vardır. %100 polyester olduğu için soğuk suda makinede yıkanabilir. Düşük ısı ayarında ütülenebilir..

6. Damalı Mutfak Pencere Perdesi:

Bu tür Pencere Perdeleri mutfağa taze bir görünüm kazandırır. Şık ve küçüktür. Pamuk ve polyester malzemeden üretilmiştir, yıkanması ve bakımı kolaydır. Perde kancaları veya halkalar yardımıyla çubuğa asılabilir..

7. Üçlü Şelale Perdesi:

Bu perde, pencerenizin bir sanat eseri gibi görünmesini sağlamak için mükemmel bir perdedir. Ekli bir saçaklı iki panele sahiptir. Hem modeli hem kumaşı çok şık. Saçak, çok katmanlı bir etkiye ve sonunda saçaklara sahiptir. Standart bir kalıbı vardır. Odadaki dekoru çok iyi tamamlıyor.

8. Çok Renkli Zebra Baskılı Duş Perdesi:

Bu, hayvan severler için harika bir perde. Perde, muhteşem bir 3D baskılı renkli zebraya sahiptir. Ayrıca eşleşen bir yer paspası vardır. Hem mat hem de perde su geçirmezdir ve kolayca yönetilebilir. Perde uzundur ve alanı iyi kaplar. Ayrıca metalik paslanmaz halkalara sahiptir..

9. Fantezi Koyu Mor Oturma Odası Perdesi:

Muhteşem ve zarif üç katlı salon perde takımı. En üstte, hassas kesim ve çiçek işlemeli saten malzemeden yapılmış saçaktır. Orta katman, ortada ve bordürde güzel çiçeklerle ağdır. Son katman, herhangi bir desen veya nakış içermeyen düz satendir. Güneş ışığını engellemek için bir karartma perdesi olarak da kullanılabilir – sadece tüm katmanları aşağı çekerek.

Bir oda perdeler veya pencere kaplamaları ile tamamlanmıştır. Hem stile hem de bütçeye uygun çeşitli renk ve dokulardan doğru olanı seçebilirsiniz. Güneş ışığını verimli bir şekilde dışarıda tutmak için koyu renkli perdeler, salon veya yatak odası için romantik perdeler, yeterli ışık alan şeffaf perdeler, bu nedenle eviniz için doğru olanı seçin ve şık hale getirin..