Valance perdeler sadece pencere üstünü kaplayan bir pelet türüdür. Tüm perdeyi içermez. Bu saçak perde ile birlikte asılabilir. Bazen birkaç kişi tek başına valance astı. Bu, dekorasyonun bir parçasını oluşturur. Pencerenizi süslemenize izin verir ve ekstra süsleme gibidir. Bu eklenen saçak çok çarpıcı görünecek.

Modern & Ev İçin İyi Görünümlü Valance Perdeleri:

İzleyicilerin dikkatini çekebilecek en iyi 9 saçak perdeyi sunmak.

1. Oturma Odası İçin Zarif Valance Perdeler:

Roll over tarzı ile salon için şık saçak perdedir. Çubuğun her iki ucunda birer perde asılıdır. Ve perde çubuğunda bu perde güzelce örtülür. Drapeli perde, bu perdenin öne çıkan özelliği olan fırfır bordür ile süslenmiştir. Bu perdeyi oturma veya yatak odanızın iç mekanına göre deneyin.

2. Çiçek Valance Perdesi:

İpek kumaştan yapılmış büyüleyici mutfak saçak perdesidir. Saf beyaz perde çiçek baskıdan oluşur. İç kumaş, dış perdeye destek veren düz kırmızı renktedir. Perde, perde çubuğuna güzelce yerleştirilmiştir. Bunu oturma odasından bahçe görünüm penceresine yakın bir yerde deneyin.

3. Geleneksel Valance Perdesi:

Sert gri saçaklı gri saçaklı perdedir. Her pencere, her iki tarafta asılı iki düz gri perdeden oluşur. Duvar bile aynı gri renkli tasarım dokularına sahiptir. Her iki pencerede de sallanan kollu gri ışık perdeleri vardır. Evinize veya ofisinize profesyonel bir görünüm kazandırmak için bu perdeyi alın.

4. Valance Perdesini Kontrol Eder:

Üzerinde sarı desenli pembe sade saçaklı saçaklı yatak odası perdeleridir. İç perde, berrak kumaşlı çek tasarımındadır. Valance perdesi çok ince bir şekilde dekore edilmiştir. Perde, çubuğa takılan büyük kelebek ile tamamlanır. Çocuk odası bu tip perdelerle ışıldayacak.

5. Dekoratif Pencere Perdeleri:

Bu pencere saçak perdesi, üzerindeki yaratıcı kutu deseni ile daha çekici hale getirilmiştir. Son derece etkileyici bir perdedir. Perdenin direğine sıkıştırma dikişi var. Perde sallanan kolda tutulmaktadır ve pencereyi kapatmak istediğimizde düşecektir..

6. Lüks Uzun Saçaklı Perdeler:

Bu uzun saçak perde çok lüks ve sıcak beyaz ve kırmızı renk kombinasyonuna sahip. Katman deseni oluşturulurken beyaz perde hareketsiz asılır ve üzerine kırmızı perde sarılır. Kırmızının üzerinde yine beyaz perde aşağı panelli.

7. Dantel Valance Perde:

Üzerine dantel kumaş yapıştırılmış beyaz saçaklı perdedir. Bu saf beyaz perde parlıyor. Perdenin ucu çiçek desenli dantel tasarımı ile süslenmiştir. Beyaz perde üzerindeki bu çiçekli dantel hoş görünüyor.

8. Lucid Valance Perdesi:

İki tip kumaş üzerine valanslı tül perdedir. Şeffaf perdenin içi şeffaf beyazdır. Dış perde harika büyük baskı içeriyor. Saçak yarım ay arka kesimlidir ve ayrıca büyük baskı tasarımına sahiptir..

9. Çağdaş Valance Perdesi:

Bu perde valance tarzı harika. Mavi valance perde beyaz renkli çapraz tasarıma sahiptir. Pencere, pencerenin sadece üst kısmını kaplayacak şekilde sadece saçaklı perdeye sahiptir. Bu yarı açık perde, pencereden dışarıyı görmenizi sağlar..

Gördüğümüz gibi, bazı valance perdeler düz, bazılarında baskı var. Saçak üzerinde çok sayıda farklı baskı olabilir. Valance olarak bilinen bu ekstra perde, ana perdenin üst kısmını gizlemek için de kullanılabilir. Bu, ana perdenizi vurgulayacaktır..