Siyah her daim yeşil bir renktir. Asla eski moda olmaz. Siyah perdelerle sonsuz tasarımlar ve desenler oluşturulabilir. Kombinasyon zamanlarında, diğer herhangi bir rengi karıştıracaktır. Duvar rengi genellikle evde ve işyerinde beyazdır. Yani beyaz duvarda siyah perde olması görünümü göz kamaştıracak. Siyah karanlık olduğu için odanızı karartacaktır. Siyah perde ile odanın tüm atmosferi karanlık olacaktır. Tek bir güneş ışığı tabakası içeri giremez.

Modern & Ev Dekorasyonu İçin Muhteşem Siyah Perdeler:

İşte en iyi 9 siyah perdemiz aşağıda ve odanızın güzel görünmesi için sevdiğiniz birini seçin..

1. Büyülü Siyah Perde:

Bu siyah beyaz perdeyi görünce plastik levhalar asılı gibi hissedeceksiniz. Perde, büyülü ve büyüleyici görünen satranç tahtası desenine sahip. Bu siyah beyaz perde, içindeki beyaz keten perdenin masrafıdır..

2. Siyah Çizgili Perde:

Yatay çizgili siyah beyaz çizgili perdedir. Siyah ve beyaz renkli şeritler birbiri ardına düzenlenmiştir. Muhteşem etkiye sahip çok yumuşak bir perdedir. Küçük, odanın köşesinde uzun çizgili perdeye sahip.

3. Siyah Katmanlı Perde:

Bu siyah ve gümüş perde, taban olarak gümüşe sahiptir ve siyah renkli katmanlı çizgilerle süslenmiştir. Bu siyah pencere perdesi kalın kumaşa sahiptir. İki katman şeridi arasındaki boşluk daire şeklini oluşturuyor..

4. Siyah Ezilmiş Perde:

Ezilmiş özellikte siyah kadife perdedir. Perde üstünde kutu pileleri ile tamamen sadedir. Düz siyah perde, odanın daha aydınlık tarafını doruğa çıkarmak için kullanılır. Bu kadife perde, ev için güvenli ve koruyucu olan kalın bir kumaşa sahiptir..

5. Altın Siyah Tasarım Perdeler:

Banyo alanını gizlemek için kullanılan siyah ve altın rengi duş perdesidir. Sade siyah perde, üzerinde oldukça altın baskıdan oluşuyor. Siyah perde üzerindeki altın tasarım özel ilgi görüyor ve klasik tasarım ortaya koyuyor.

6. Siyah Dantel Perde:

Bu siyah şeffaf perde, siyah dantel kumaştan yapılmıştır. Dantel malzemesi doğada şeffaftır. Siyah dantel perde, üzerinde harika görünen sanatsal bir baskıya sahip. Şeffaf olduğu için pencerenin ötesine de bakılabilir..

7. Siyah Çiçek Perdesi:

Bu siyah ve krem ​​rengi perde, perde tabanı olarak krem ​​rengi ile muhteşem görünüyor. Bu perdede gri yapraklı büyük siyah çiçek baskısı var. Bu kokulu perde, odanın her tarafına çiçek kokularını yayacak..

8. Siyah Rulo Perde:

Swag tasvir eden kırmızı ve siyah perdenin üzerine yuvarlanır. Ortada iki siyah perde, iki yanda da birer kırmızı perde vardır. Ana perdenin üzerine sarılmış ve harika görünen üçgen şeklinde kırmızı ve siyah bir perde paneli var..

9. Siyah Kontrol Perdesi:

Bu siyah pencere perdesi benzersizdir. Siyah beyaz kontrol desenine sahiptir. Ortada perde biraz yukarıya asılır ve fiyonk ile bağlanır. Ana perdenin üzerinde, sonunda beyaz dantel kumaşla oluşturulmuş küçük boyutlu bir saçak. Bu tip perdeler misafirlerinizin dikkatini çeker, oturma odanıza klasik bir görünüm kazandırır..

Siyah perde panelleri evde asıldığında sihir yaratır. Yukarıda görüldüğü gibi siyah perde ile de çeşitli tasarımlar oluşturabilirsiniz. Evinizin atmosferini aydınlatacak. Ortak bir renk olduğu için siyah perdede lot deseni bulacaksınız. Hangi perde tasarımını seçeceğiniz bile kafanızı karıştırabilir..