Perdeler evinize renk ve güzellik katmanın harika bir yoluna sahiptir. Sadece odalarınızı tamamen değiştirme gücüne sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda ruh halinizi yükseltir ve alanınızda rahatlamanıza yardımcı olur. Ancak renkler, evinize olan ilginizi belirlemede önemli bir rol oynar. Sarı, neşe ve güneş ışığının rengidir ve mutluluğu yansıtır.

En sonuncu & Resimlerle Ev İçin Muhteşem Sarı Perde Tasarımları:

Evinizi dekore etmek için güzel sarı perdeler arıyorsanız, aramanız burada sona eriyor. Resimlerle Ev için 9 Sevimli Sarı Perde Panelimize bakın.

1. Sarı ve Beyaz Grommet Perdeler:

Bu sarı ve beyaz perde seti, yüksek kaliteli polyester kumaştan yapılmıştır. Bu baskılı perde yarı saydamdır, ancak güneş ışınları doğrudan pencerenize çarpmıyorsa güneş ışığını %100 engeller, gürültüyü azaltır ve hafif bir ısı yalıtkanı olarak çalışır. Bu ürün, pencerelere asmayı kolaylaştıran SS rondelalara sahiptir.

2. Sarı Vual Çubuk Perdeler:

Bu şeffaf sarı çubuk perde seti, yüksek kaliteli pamuklu kumaştan yapılmıştır. Sarı ve beyaz perdelerin asılması ve normal deterjanla yıkanması kolaydır. Yarı şeffaf kumaş, güneş ışığının çoğunu engellemez. Bu şeffaf baskılı çubuk perdeler, parıldayan ışığın içeri girmesine izin vererek pencereleriniz için en iyi şekilde görünecektir..

3. Fransız Vual Çiçek Perdeleri:

Bu çiçek desenli Fransız vual perdeler yüksek kaliteli kumaştandır. Bu sarı ve beyaz perdeler kapı/pencere olarak, vitrin teşhiri için arka plan olarak veya oda bölücü olarak kullanılabilir. İki panelden oluşan bir set, eksiksiz hale getirir ve bunları açmak için sol ve sağ iki ayırma yöntemi SS halkalar tarafından daha kolay hale getirilir.

4. Motif Baskılı Perdeler:

Doğal güzelliğin ateşli bir hayranı mısınız? Pamuklu kumaştan yapılan bu hardal sarısı pencere perdeleri, odanızın dekorunu ön plana çıkaracak. Bu narin çiçek baskı seti, perdeleri açmayı veya kapatmayı kolaylaştıran paslanmaz çelik halkalar içerir. Mobilyalarınızın renkleriyle karıştırın ve zarif zevkinize hayran kalın.

5. Sarı ve Gri Uzun Perdeler:

Bu set, polyester kumaştan yapılmış dört adet çiçek baskılı uzun kapı perdesi içerir. Bu sade sarı gri perdeler yatak odanıza/oturma odanıza dingin bir atmosfer getirir ve size rahatlamanız için mahremiyet veya kişisel alan sağlar. Polyester kumaşın bakımı kolaydır ve elde/makinede yıkanabilir. Grommet üst yüzeyi, zahmetsizce hareket etmesini sağlar.

6. Katmanlı Pencere Perdeleri:

Mutfak pencerenizi bu yüksek kaliteli %100 katmanlı pamuklu perde seti ile süsleyin. Sakinleştirici sarı, mavi ve yeşil renklerde güzel ortanca çiçek baskısı, mutfağınızda/yemek odanızda hoş bir görünüm sağlar. Bu mavi ve sarı perdeler çok az ağır olduklarından mükemmel bir şekilde asılırlar. Bakımı kolay ve kuru temizleme.

7. Metalik Baskı Perdesi:

Sarı metalik baskılı pencere paneli, sade ancak modern bir görünüm katarak ev dekorunuzun mükemmel bir birleşimidir. Bu perde, doğru miktarda ışığı filtreleyen polyester pamuk karışımı, dokulu sepet dokuma kumaş ile birlikte gelir. Gümüş rondelalar, asmayı, açmayı ve sorunsuz bir şekilde kapatmayı kolaylaştırır.

Oturma odası için mükemmeldir.

8. Sarı Gri Karartma Perdeleri:

Bu sarı gri perde seti, geometrik baskı karartma pencere perdeleridir. Bu oda karartma perdesi beyaz köpük sırtlı olup sıcağa ve soğuğa karşı yalıtım sağlayarak, ışığı %80’e kadar filtreleyerek ve gürültü seviyelerini azaltarak enerji verimli hale getirir. Bunların yanı sıra, başkalarının gizliliğinize girmesini engelleyerek size büyük bir gizlilik sağlar..

9. Çocuk Odası İçin Karikatür Baskı Perdeleri:

Bu süslü renkli karartma perdeleri polyester kumaştan yapılmıştır. Bu sarı karartma perde seti, kişisel odalarını bir harikalar diyarına dönüştürür, bu perdeler sadece güneş ışığını engellemekle kalmaz, aynı zamanda yoğun hayatın koşuşturmacasını da engeller ve ayrıca sokak lambalarının veya geçen arabaların farlarının odaya girmesini önler..

Perdeler sadece odalarınızın güzelliğini arttırmakla kalmaz, renkler de evinize olan ilginizi ve zevkinizi belirlemede önemli bir rol oynar. Sarı, tayfın en parlak rengidir ve neşe uyandırarak ısınma etkisi yaratır..