Salonların ve odaların dekorasyonu söz konusu olduğunda, aynı pencere ve kapılar salonunuza en iyi görünümü vermede önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle aksesuar listesinde perdeler salonun dekorasyonunda önemli bir yer tutmaktadır. Priory, pencerelere basit düz perdeler verildi. Ancak, trenddeki değişikliklerle birlikte, şimdi pencerelerin panoramik görünümüne biraz canlılık katan şeffaf perdeler ile değiştiriliyorlar. Pencerelerin görünümünü aydınlatan doğal bir parlaklık ile gelirler..

En sonuncu & Muhteşem Şeffaf Perdeler:

Pencereniz için bir tane seçerken kafanızı karıştıracak en iyi seçilmiş desenli tül perdelerden bazıları burada..

1. Lüks Nakış Şeffaf Perde:

İşlemeli şeffaf perdeler, pencerelerinize lüks bir görünüm kazandırır. Perdelerin tasarımcı açık renkli georgette malzemesine renkli ipliklerle çiçek işlemeleri verilmiştir. Çiçekler, daha dekoratif hale getirmek için Uzun Dal benzeri bir görünümle yapılır..

2. Turuncu Mercan Şeffaf Perde:

Mercan şeffaf perdeler, turuncu bir ton verildiğinde pencerelere muhteşem bir görünüm verir. Yumuşak ve şeffaf malzemeden yapılmış perde, üstte dekoratif U şeklinde katmanlı bir sargı ile her iki uçtan uzun uzunlukta gelir..

3. Altın Net Sırf Perde:

Şeffaf tasarım perdelerle pencerelerinize büyüleyici bir görünüm vermek ister misiniz? Altın şeffaf perdeler de bunun için ideal bir seçim olacaktır. Merkezde çiçek kabartmalı tasarıma sahipler ve bu da sahip olmayı daha çekici hale getiriyor. Sabahları sürüldüğünde bu tür perdeler, odanıza büyüleyici bir görünüm veren altın bir ışın vermenize yardımcı olur..

4. Klasik Şeffaf Perde:

Beyaz şeffaf perdeler, yarı saydam malzeme ile klasik bir görünüm verir. Perdeler sulu boya dokusunda dairesel zikzak bir görünüm taşır. Perdeler zemine kadar tam uzunlukta gelir. Odaya biraz parlaklık katıyorlar. Bu tür perdeler geometrik desenli perdeler olarak da bilinir..

5. Sırf Perde Tarama:

Sırf perdeleri taramak, odayı ikiye bölmek için en iyisidir. Çeşitli tasarımlara sahip tasarımları eksiksiz bir şekilde görürler. Buradaki tarama perdesine inci gibi görünen kahverengi noktalarla süslenmiş çok ince bir malzeme verilmiştir..

6. Tropikal Sırf Perdeler:

Tropikal mavi şeffaf perdeler, pencereler için çok dekoratif. Üzerinde koyu ve açık tonlarda palmiye ağacı beyazı baskılar bulunur. Ayrıca, sıcak yaz aylarında odanızı serin tutan pencerelerinize hoş bir etki verirler..

7. Mutfak Penceresi Sırf Perdesi:

Yarı şeffaf perdeler, mükemmel mutfak penceresi perdesi görevi görür. Hafif kalınlık verilir ve çift katman halinde gelirler. Üst tabakaya yandan asılı uzun bir malzeme verilirken, alt tabakaya eşitlenmiş bir malzeme verilir. Mutfak pencereleri iki parça ve tek parça perde olarak mevcuttur..

8. Deniz Dalgaları Sırf Perde:

Sırf pencere perdelerine deniz dalgaları temalı perdelerle yeni bir tasarım kazandırıldı. Bu mükemmel kusurları elde etmek için perdelere şifon malzemeden yapılmış doku gibi dalgalar verilmiştir. Genellikle sahil evlerinde yapılırlar..

9. Ombre Sırf Perdeler:

Ombre tül perdeler, pencereleriniz için ahşap renkli perde görünümüyle gelir. Pencerelerinizi yukarıdan aşağıya süslemezler, aynı zamanda dekoratif katmanlı çatılarla gelirler. Perdeler ipler kullanılarak geri çekilebilir.

10. Boho Sırf Perdeler:

Boho perdeler, Viktorya dönemi perde stilleri olarak kabul edilir. Çift perde ile kapılara antik bir görünüm kazandırır. Buradaki yeşil tül perdelere kadife malzeme verilirken diğer tül perde de yeşil perdeye takılır. Altın işlemeli yeşil perde sanatsal bir görünüm kazandırıyor.

11. Vintage Sırf Perde:

Vintage perde olarak da bilinen bu beyaz tül perde, ince şifon perdeden yapılmıştır. Perdeye kıvrımlı katlanır açılış tasarımı verilir. Perde, ipleri çekerek perdeyi açan bir katlama ile birlikte gelir. Bu sayede orta kıvrımlı kıvrımlarda da perdeleri tutabilir..

12. Bahçe Sırf Perde Tasarımı:

İç mekanlara krem ​​rengi verildiğinde, bahçe tasarımlı siyah tül perdeler en iyi seçimdir. Keten siyah perdelere alt kısımda beyaz çim ve ağaç dalları baskıları verilmiştir. Yayıldığında, odanıza farklı bir görünüm kazandıracağından emin olabilirsiniz, bu da gece boyunca güzelleşir..

13. Veranda Sırf Perdeleri:

Havuz kenarındaki verandanızı dekore etmek için onurlu bir şey mi arıyorsunuz? İşte size yardımcı olacak bir dizi kalın perde. Perdeler, havuz başında eğlenirken uçmasını önleyen inanılmaz uzunluk ve kalınlıkta gelir. Ayrıca bahçe verandasını dekore etmek için ince şifon ve georgette malzemede mevcutturlar..

14. Çok Renkli Sırf Perdeler:

Çok renkli perdeler, çağdaş tarzdaki evlere süslü bir görünüm kazandırmıştır. Gökkuşağı oluşturan açık ve koyu tonlarda çeşitli renklerin karışımı ile gelirler. Perdelere, perdelere, senaryonun zengin görünümünü artıran bir yelpaze gibi bir görünüm veren zincir kanca kilidi verilir..

15. Plaj Teması Sırf Perde:

Meleğinizin banyosunu dekore etmek için temalı bir mavi şeffaf perde mi arıyorsunuz? Perde, deniz hayvanları gibi baskılar ve denizle ilgili diğer düşünceler ile gelen şeffaf doku ile gelir. Koyu ve açık gölge, perdeye beyaz yama çalışmasında deniz benzeri bir görünüm verir..

Sırf perdeler, kullanacağınız yerden seçebileceğiniz, seçebileceğiniz bir dizi stilde gelir. Perdeler, varlıklarınıza uyacak şekilde farklı malzemelerde de mevcuttur. Bahçe sundurmaları, havuz alanları, bahçe yatakları vb. alanlara da alanın görünümünü büyük ölçüde zenginleştiren perdeler ile stil kazandırılıyor. Perde, kullanılacağı hava durumuna da baktığından, kişinin yaşadığı ülkeye göre de seçilir..