Perdeler ev dekorasyonu koleksiyonunun bir parçasıdır. Bir evin şık ve şık görünmesini sağlarlar. Salona veya yatak odasına koyabileceğiniz çeşitli perde türleri vardır. Bunlar birçok amaca hizmet eder, biri evinizi güneşten korumak ve diğeri evinize bakımlı bir görünüm kazandırmak..

Perdeler, pamuk, ipek, sentetik ve hatta ağ gibi çeşitli malzemelerden yapılabilir. Burada listelediğimiz tül perdeler, odaya daha havadar bir görünüm kazandıracak hafif perdelerdir. Hafif bir duyguya ihtiyaç duyan evler için harika.

Güzel & Farklı Tasarımlarda En İyi Tül Perdeler:

Bu güzel tül perdelere bir göz atın ve sonra eviniz için bir seçim yapabilirsiniz..

1. Düz Kurşunlu Tül Perdeler:

Bu sevimli beyaz düz kurşunlu file perdeler evinize yeni bir görünüm kazandıracak. Perdeler güzel bir stil vermek için üstte toplanmıştır. Bu tür tül perdeleri çeşitli tonlarda tercih edin. Renklerin çoğu açık olacak ki evin parlaklığı korunsun.

2. Jardinières Tül Perdeler:

Bahçe baskısındaki bu çarpıcı pencere net perdelerine bir göz atın. Perdeler güzel bir çiçek tasarımına sahiptir ve uçlarında fisto vardır. Bunlar, evinize modaya uygun bir görünüm kazandırmak için bir çubuğa, direğe veya hatta tel üzerine yerleştirilebilir. Görkemli bir his için bu beyaz perdeleri seçin.

3. Zarf Tabanlı Kapı Net Perdeleri:

Kapı ağ perdeleri genellikle sağlamlık sağlayan güzel bir zarf tabanına sahiptir. Perdeler üzerinde herhangi bir tasarım olmadan düz olabilir. Taban, perdelerin dolu görünmesini sağlar ve odalarınızı kapılardan taramak için kullanılabilir..

4. Kare Tasarım Net Perde:

İşte ağ perdesine modern bir bakış. Perde üzerindeki basit karelerin modern soyut tasarımı, bu seti oldukça etkileyici kılıyor. Tül perde tasarımları çok olabilir ve bu soyut ve geometrik tasarımları sevenleri sevindirir..

5. Dantel Bordür Pencere Net Perdeler:

Odalarınız için tercih edebileceğiniz bir diğer harika seçenek ise dantel bordürlü düz tül perdelerdir. Bu muhteşem tül perdeler, bir odada, hatta bir mutfak penceresinde bile çarpıcı görünüyor. Perde ağları, bahçeye bakan küçük bir pencere için mükemmeldir. Perdenin sonundaki dantel güzel ve geniş.

6. Vual Net Perde Tasarımları:

Evinize kız gibi bir görünüm kazandırmak için bu pembe pastel gölge vual net perdeyi seçin. Perde üzerindeki çiçek baskısı, salon veya yatak odası için idealdir. Beyaz tabanlı pembe de çoğu kız için iyi bir seçimdir. Bu modern tül perdeler, yatak odası dekoruyla mükemmel uyum sağlar..

7. Kafe Net Perdeleri:

Küçük bir kafeniz varsa veya güzel bir şeye bakan bir mutfak pencereniz varsa, o zaman bu kafe ağ perdesi sizin tercihiniz. Bu güzel kısa file perdeler, şerit katmanlarla zenginleştirilmiştir. Böylece ortada beyaz şerit katmanı olan beyaz tül perdeler gerçekten güzel görünmesini sağlıyor..

8. Ağır Dantel Perde Ağları:

Bunlar, zengin bir tat için pahalı ve harika olan bazı lüks dantel net perdelerdir. Tam dantel net perdeler çiçek görünümüne sahiptir. Onlar da kenarlarda taraklı. Odalarınıza koyabileceğiniz hazır tül perdelerdir..

9. Fırfırlı Bordür Perdeleri:

Evinize bir ülke hissi vermek için bu tül perdeleri kullanın. Fırfırlı ve ayrı bir parça olarak eklenen dantel bordürlü perdelerdir. Bu, perdelere tam bir görünüm verir ve daha çekici hale getirir. Sade görünümlü perdeler veya tam dantel görünümlü perdeleri tercih edebilirsiniz. Sınır aynı veya zıt tasarımda olabilir.

10. Aplike Tül Perdeler:

Mutfağınız için mükemmel bir stil fikri olarak bunu seçin. Bu ağ perdeleri, ekose desenli kumaştan bir bordüre sahiptir. Perde meyve şeklinde aplike çalışması ile zenginleştirilmiştir. Bu perdelerin mutfağınız ve hatta bir kafe için harika olmasının nedeni budur..

11. Tül Perde Paneli:

Zevkle yapılmış bir ev için bu anlayışlı siyah tül perdeleri seçin. Bu perdeler panel şeklinde olup odanıza uzunluk kazandırır. Bu perdelerin siyahı, parlak ışığın geldiği büyük evler için harikadır. Odanın daha şık görünmesini sağlar..

12. Buruşuk Tül Perde Tasarımları:

İşte küçük pencereler için başka bir ağ perdesi seçeneği. Bunlar, toplanmış bir görünüm vermek için dikilmiş buruşuk ağ perdelerdir. Bu güzel perdeleri mutfak pencereniz veya evdeki herhangi bir oda pencereniz için tercih edebilirsiniz..

13. Makrome Tül Perde:

Küçük bir pencere alanı veya mutfak için bu güzel makrome file perdeleri seçin. File malzeme ile makrome tarzında yapılırlar. Perdelerin çok özel görünmesini sağlayan çiçek kenarları vardır. Bu perdeye çok açık görünüm var, bu yüzden havadar ve havalı olabilir.

14. Çocuklar Baskılı Net Perdeler:

Perdelerle süslenmiş bir çocuk odasına sahip olmak her zaman iyi bir fikirdir. Çocuklara uygun tasarımlarla basılan bu harika tül perdeler, çocuk odası için iyi bir seçim. Baskılar büyük ölçüde perdelerin alt kenarlarında ve renklidir. File perdenin beyaz tabanı da size iyi bir seçim sunar..

15. Kalp Net Perdeler:

Kırmızı da file perdelerde tercih edilebilecek güzel bir renktir. Bu kalp baskılı tül perdeler yatak odalarına çok yakışıyor. Büyük bir odada çok hoş görünüyorlar ve havayı çok romantik yapıyorlar. Tül perdeleri odanızın büyüklüğüne göre uzun veya kısa olarak tercih edebilirsiniz..

Net perdeler odaya hoş ve havadar bir his verir. Odayı daha büyük hissettiriyorlar ve bu her zaman bir evde bir avantajdır. Bu tül perdeler düz olabileceği gibi dantel veya aplike ile de tasarlanabilir. Stiller kısa veya uzun olabilir.