Kahverengi perdeler bulmak nadirdir. Karanlık olduğu için birkaç kişi tam kahverengi perde kullanır. Ama herhangi bir açık renkle karıştırıldığında tamamen karizmatik bir hal alıyor. Kahverengi desenli bir perde çok etnik görünüyor. Kahverengi perde hafif olacağı için duvarı ön plana çıkaracaktır. Kahverengi perde ile farklı renk ve desen seçenekleri olabilir. Kahverengi perdeyi herhangi bir açık renkle kombinlemek keyifli bir özellik kazandıracaktır..

Akıllara durgunluk veren Kahverengi Perde Tasarımları:

Burada kesinlikle herkesin ilgisini çekecek kahverengi perdelerde birkaç desen ve tasarım keşfedeceğiz..

1. 3 Parça Kuşgözü Perde:

Kahverengi ve krem ​​rengi olan bu perde, iki yanında kahverengi perdeler ve aralarında krem ​​perde olmak üzere üç parça halindedir. Her üç perde de herhangi bir baskı olmadan sade ve basittir. Basit olmasına rağmen, ayık bir görünüm sunar.

2. Kahverengi Çizgili Perde:

Bu çikolata kahverengi perde dikey geniş çizgilerden oluşur. Bu çizgileri oluşturmak için üç farklı kahverengi renk tonu kullanılır. Pencere için uzun perde, odanın tüm alanını abartıyor ve güzel görünüyor.

3. Üçgen Kahverengi Perde:

Bu koyu kahverengi perdenin üstünde üçgen desen var. Perdenin tamamı üçgen kesim kahverengi perde kumaşı ile süslenmiştir. Bu üçgen şeklindeki perde, tüm koyu renk odasıyla eşleşen uzun kahverengi perdenin üzerine asılıyor. Bu perdelerle oturma odanıza lüks bir hava katacaksınız..

4. Vintage Kahverengi Perde:

Koyu gölgeli çiçek baskılı, şeffaf açık kahverengi perdedir. Herkes bu perdeyi rahatlıkla görebilir ve güneş ışığından da koruyamaz. Bu açık kahverengi renk tonu vintage tarzdadır ve ortasından beyaz ip ile bağlanmıştır..

5. Botanik Yapraklı Kahverengi Perde:

Temel rengin yeşil olduğu duşakabin yeşili ve kahverengi perdedir. Perde beyaz ve kahverengi renkte yaprak baskısına sahiptir. Perdenin ana alanı yaprak deseni ile kaplanmış ve küçük üst kısım boş bırakılmıştır..

6. Daire Desenli Kahverengi Perde:

Bu kahverengi desenli perde dairesel baskıdan oluşmaktadır. Kahverengi, kırmızı ve mavi renklerin boş ve tam daire tasarımı vardır. Perde yine çubuğa asılan bir kanca ile asılır. Bu perde banyodaki banyo alanını gizlemek için kullanılır..

7. İki Yönlü Kahverengi Perde:

Kahverengi ve altın rengi perde kombinasyonudur. İçi tam altın rengi düz perde, dışı çift renkli tül perdedir. Dış perdenin ortası şeffaf altın, üst ve alt kısımları kahverengi kumaş dolguludur..

8. Heybetli Kahverengi Perde:

Bu kahverengi ve beyaz perde heybetli bir tasarıma sahip. Plastik perde gibi görünen bütün beyaz perde. Beyaz perde üzerinde koyu ve açık kahverengi renkte dikdörtgen desenli baskı bulunmaktadır. Bu perde biraz şeffaf ve banyoya uygun.

9. Çubuk Cep Kahverengi Perde:

Bu kahverengi ve bej perde klasik görünüyor. Kahverengi renk ile döşenmiş perdenin üst kısmında cep benzeri bir şekil oluşturulmuştur. Ve geri kalan tüm perde bej renginde. Basit ve yumuşak perde ama harika görünüyor.

Kahverengi perde, oturma odanızda koyu bir gölge yaratır. Bu yüzden diğer renklerle karıştırmak daha iyidir. Yetenekli ve şehvetli bir görünüm sergileyecek. Kalın kahverengi perde, karanlık yapısı nedeniyle dış ısı ve ışıktan en üst düzeyde koruma sağlayacaktır. Açık kahverengi perdeler de mevcuttur ve bu sofistike görünecek.