Naktis yra geriausias laikas jaustis patogiai ir būti laisvam. Naktiniai drabužiai taip pat turėtų atspindėti tokią laisvę. Pižamų rinkiniai yra geras būdas atrodyti stilingai ir patogiai. Kadangi jie turi kelnaites ir viršų, jiems gera judėti. Visos trumpos ir ilgos kelnės yra geras pasirinkimas. Čia mes parodome jums įvairių stilių pižamų rinkinius iš medvilnės, satino ir kt.

Naujausi & Geriausi pižamų rinkiniai su vaizdais:

Pažiūrėkime, pižamų rinkinys reiškia viršutinės ir apatinės aprangos derinį. Tai būdas atrodyti stilingai, taip pat jausitės patogiai.

1. Marškinių apykaklės pižamos rinkinys:

Marškinių apykaklės pižamos rinkinys

Vienas iš populiariausių pižamų rinkinių apima viršūnes su marškinių apykakle. Pižama pagaminta iš grynos medvilnės, juodos spalvos. Visur balti vamzdžiai suteikia pižamos rinkiniui puikią išvaizdą. Pasirinkite šį nuostabų pižamų komplektą sau ir jame jausitės itin patogiai.

2. Terminis pižamų rinkinys:

Šilumos pižamų rinkinys

Daugeliui šaltesnėse vietose gyvenančių žmonių reikia kažko daugiau, kad jiems būtų šilta. Šiose vėsiose vietose šiluminis nusidėvėjimas yra geidžiamiausias. Šiluminis dėvėjimas palaiko jūsų kūno šilumą ir suteikia jums laisvę dėvėti papildomą vilnos sluoksnį. Šis moteriškas pižamų rinkinys yra puikus būdas sušildyti naktį.

3. Satino pižamų rinkinys:

Satino pižamų rinkinys

Satinas yra puiki medžiaga, kurią žmonės naudoja kažkam turtingam ir spalvingam. Satinas turi minkštą ir vėsų pojūtį, o medžiagos blizgesys suteikia jai labai puošnią išvaizdą. Galite pasirinkti šį klasikinį moteriškų pižamų komplektą su rankovėmis ir jaustis seksualiai.

4. Kišeninės pižamos rinkinys:

Kišeninis pižamos rinkinys

Viena iš puikių šio mielo pižamų rinkinio savybių yra kišenių pridėjimas prie kelnių. Kišenės taip pat atrodo šauniai ir seksualiai. Pižamų rinkinį galite pasirinkti bet kokia spalva ar atspaudu. Kontrastingas pižamos komplekto pamušalas papildo jo stilių. Pižamų rinkinys gali būti ir animacinių filmų atspaudas vaikams.

5. Nėrinių pižamų rinkinys:

Nėrinių pižamų rinkinys

Nėriniai visada naudojami drabužio grožiui sustiprinti. Tai daro jį moteriškesnį ir taip pat atrodo šauniai. Nėrinių pižamų rinkinys yra nuostabus rinkinys, kuriame visur atspausdinta blizgi medžiaga. Kontrastiniai nėriniai yra platūs ir įmantrūs. Jis dedamas kaip V apykaklė, taip pat ant rankovių kraštų. ¾ rankovė taip pat labai patogi.

6. Šortų pižamų rinkinys:

Šortų pižamos rinkinys

Būkite jaukūs ir patogūs šiame moteriškų pižamų rinkinyje, kuriame yra viršutinė rankovių pusė ir šortai. Viršuje yra marškinių apykaklė ir kišenė. Rankovės yra trumpos, o kontrastingos baltos spalvos vamzdžiai taip pat yra puošnūs. Šortai puikiai tinka šiltam orui, nes tai leidžia jaustis patogiai. Šortai taip pat turi kontrastingą baltą vamzdį, kuris papildo stilių.

7. Plaido pižamos rinkinys:

Rūbų pižamų rinkinys

Plaid yra dar viena populiari medžiaga tarp žmonių. Šis raudonos, juodos ir baltos spalvų derinys yra labiausiai paplitęs, tačiau elegantiškas. Ant kelnių uždėtas languotas raštas. Viršus baltas raglanas su juodomis rankovėmis. Šis derinamas pižamų rinkinys yra visų moterų pyktis.

8. „Capri Pant“ pižamų rinkinys:

„Capri Pant“ pižamų rinkinys

„Capri“ yra puiki alternatyva pilnoms kelnėms, ypač šiltu oru. „Capri“ kelnių komplektas su marškinių apykakle yra puikus pasirinkimas pižamų rinkiniui moterims, norinčioms turėti kažką įmantraus, bet patogaus. Galite rinktis iš medvilnės, satino ar bet kokios kitos medžiagos. Viršus su rankovėmis taip pat gali būti tobulas.

9. Flanelinės pižamos rinkinys:

Flanelinės pižamos rinkinys

Flanelė yra minkšta medžiaga, kuri puikiai tinka vėsesniam orui. Tai geriausi atspaudai ir spalvos, kurios jums atrodo tikrai gerai. Flanelinės pižamos rinkinyje yra animacinių filmų personažų atspaudai ir jis gali būti visomis rankovėmis. Spaudinius gali mylėti ir suaugusieji, ir vaikai.

10. Vyrų pižamų rinkinys:

Vyriškų pižamų rinkinys

Geriausias variantas, kad vyrai naktį jaustųsi patogiai, yra dėvėti pižamų komplektą su rankovėmis. Šis medvilninis pižamos rinkinys puikiai tinka ir komfortui, ir jausmui. Minkštą medvilnę galima dėvėti bet kokiu oru. Juos galite gauti dryžuotu, pažymėtu ar lygumų modeliu.

11. Apvyniokite pižamos rinkinį:

Apvyniokite pižamos rinkinį

Stilingame pižamų rinkinyje moterims bus apvyniojimo raštas. Turi audinio diržą, kurį galite prisegti priekyje ir jaustis patogiai. Naudotos medžiagos spalvų kontrastas yra galingas ir seksualus. Juoda ir balta visada yra populiarus pasirinkimas.

12. Vaikiškų pižamų rinkinys be rankovių:

Vaikiškų pižamų rinkinys be rankovių

Vaikai mėgsta būti laisvi ir mėgsta nuolat šokinėti. Geriausias pižamų rinkinys jiems suteikia laisvę judėti. Rinkinio viršutinė dalis be rankovių puikiai tinka karštomis dienomis ir drėgnu oru. Šio rinkinio šortai taip pat yra puikus pasirinkimas. Paprastas ir atspausdintas kontrastas taip pat yra geras pasirinkimas.

13. Džersio pižamų rinkinys:

Džersio pižamų rinkinys

Džersis yra geras pasirinkimas bet kokiam orui, nes jis yra minkštas ir patogus. Jis yra kvėpuojantis ir geriausiai sugeria prakaitą. Šis trikotažinis pižamų rinkinys puikiai tinka moterims. Viršus trumpomis rankovėmis ir kelnės yra tos pačios spalvos. Šis paprastas rinkinys yra toks elegantiškas, kad jums patiks šis rinkinys.

14. Karikatūrų pižamų rinkinys:

Karikatūrų pižamų rinkinys

Vaikai mėgsta animacinių filmų personažus ir ypač dėvimus drabužius. Animacinių filmų personažai, atspausdinti ant pižamų rinkinių, dažniausiai yra žinomi, rodomi per televiziją. Šis animacinis filmas taip pat patinka merginoms. Galite pasirinkti spalvas iš rožinės, mėlynos, violetinės ir tt, kurias mėgsta dauguma merginų. Berniukams galite turėti mėlynus, turinčius kovotojų charakterius.

15. Šeimos pižamų rinkiniai:

Šeimos pižamų rinkiniai

Geras dovanų variantas visai šeimai yra šeimos pižamų rinkinys. Tai gali turėti vienodus spaudinius visiems rinkiniams. Galite nusipirkti Kalėdų, Diwali ar bet kurios kitos ypatingos progos. Tinkamas šeimos pižamų rinkinys puikiai tinka ir vaikams, nes jiems patinka, kai jie turi tą patį komplektą kaip ir jų tėvai.

Pižamų rinkiniai yra puikus būdas pasipuošti nakčiai. Į šiuos rinkinius įeina kelnės ir viršus. Viršus gali būti su rankovėmis ir gali būti su marškinių apykakle. Stilingi ir puošnūs pižamų rinkiniai yra pagaminti iš satino.