Flanelinės pižamos yra populiariausias pasirinkimas žiemos sezono metu. Kai ore tvyro šaltis, dauguma iš mūsų ieško flanelinės pižamos. Jį gausite iš įvairių rūšių ir medžiagų. Vyrai ir moterys gali pasirinkti šią suknelę, o jūs galite dėvėti atitinkamus marškinius. Tai yra labai atpalaiduojantys ir patogūs miegojimo drabužiai, kuriuos galite pasirinkti.

Šiuolaikiški ir atsipalaidavę flanelinės pižamos modeliai vyrams ir moterims:

Žemiau pateikiami 9 populiariausi flanelinės pižamos dizainai.

1. Patikrinkite Flanelės pižamas moterims:

Patikrinkite „Flannel“ pižamas moterims

Tai klasikinis čekiškas moterų flanelinės pižamos dizainas. Tai atsipalaidavęs, pagamintas iš tikros medvilnės medžiagos. Viršuje yra standartinė įpjovos apykaklė ir užsegamas dizainas. Suknelė yra labai atpalaiduojanti ir gali būti naudojama kaip miego drabužis.

2. „Scotty Dog“ raštuota pižama:

„Scotty Dog“ raštuotos pižamos

Ši „Scotty“ šunų rašto flanelės pižama atrodo labai miela. Jis pagamintas iš 100% medvilnės medžiagos ir taip pat lengvai prižiūrimas. Spausdinimas yra škotų terjeras ir padės jums pakelti nuotaiką visada dėvint šį PJ. Jis tiekiamas kaip komplektas, o marškinėliai yra su apvalia apykakle, ilgomis rankovėmis ir visais mygtukais priekyje. Tai bus minkšta jūsų kūnui ir atrodys gražiai.

3. Vyrų žiemos pižamos:

Vyrų žiemos pižamos

Tai įvairių flanelinių pižamų komplektas vyrams. Jis pagamintas iš minkštos aksomo ir vilnonės medžiagos. Jis jausis minkštas ant jūsų odos ir taip pat labai atpalaiduoja. Žmonėms, kurie nori dėvėti stilingą pižamą, šis dryžuotas pižamų rinkinys yra geras pasirinkimas.

4. Specialus Kalėdų šeimos pižamų rinkinys:

Specialus Kalėdų šeimos pižamų rinkinys

Kalėdų flanelinės pižamos kelnės yra labai populiarios. Tai šeimos pižamų rinkinys yra labai mielas ir galite išbandyti šį žalią dizainą. Tai labai jauku ir patogu. Jis pagamintas iš geros kokybės medvilnės medžiagos ir yra nebrangus pasirinkimas. Tai yra rinkinys su spalvotu atspaudu.

5. Gėlių flanelės pižamų rinkinys:

Gėlių flanelės pižamų rinkinys

Tai rausvos spalvos moterų flanelinės pižamos rinkinys, kurį galite išbandyti. Jis pagamintas iš medvilnės medžiagos ir leidžia patogiai dėvėti. Kelnės turi elastingą juosmenį ir marškinius su apvalia apykakle, visomis rankovėmis ir su sagute. Dizainas leis jums atrodyti gražiai ir atsipalaiduoti dėvint jį miegant.

6. Storos žieminės flanelės pižamos:

Storos žieminės flanelės pižamos

Tai moteriškos flanelinės pižamos rinkinys žiemos sezonui. Tai animacinio tipo modelis su gėlių dizainu. Jis pagamintas iš poliesterio medžiagos ir tinka dėvėti bet kuriuo metų laiku. Jis turi nuleidžiamą apykaklę ir nuspaudžiamo tipo dizainą. Galite pasirinkti bet kokią norimą spalvą ir bus švelni jūsų odai.

7. Bambuko PJ rinkinys ilgomis rankovėmis:

Bambuko PJ rinkinys ilgomis rankovėmis

Tai labai atpalaiduojantis, bet brangus „flannelette“ pižamos dizaino tipas. Jis tiekiamas kaip rinkinys ir pagamintas iš bambuko, viskozės, medvilnės ir spandekso medžiagos. Medžiaga tinka bet kokiai temperatūrai ir turi temperatūros reguliavimo savybes. Kelnės turi šonines kišenes ir elastingą juosmenį su raišteliais.

8. Vyrų satino pižamos:

Vyriškos satino pižamos

Galite išbandyti įvairų vyrų flanelinės pižamos dizaino dizainą. Tai satino flanelės pižamos dizainas, kuris atrodo prabangiai ir patogiai. Jis pagamintas iš satino ir medvilnės medžiagos. Išorinė medžiaga yra satinas, o vidinis – medvilninis. Dizainas yra labai stilingas ir su mygtukais. Jis turi elastingą juosmenį su kaklaraiščiu ir gali jį patogiai dėvėti.

9. „Polka Dot“ pižamos dizainas:

„Polka Dot“ pižamos dizainas

Tai rožinės flanelės pižamos dizainas moterims. Tai yra rinkinys, o viršutinė dalis yra marškinėliai su rankovėmis su V formos iškirpte ir priekinę kišenę, atitinkančią pižamą. Suknelė pagaminta iš medvilninės medžiagos ir ją galite dėvėti bet kuriuo metų laiku. Būkite patogūs ir atsipalaidavę tuo pačiu metu.

Aukščiau pateiktas dizainas yra labai populiarus tarp flanelinių pižamų tipų. Galite pasirinkti PJ su bet kokia medžiaga. Visi jie sukurti tam, kad jaustumėtės atsipalaidavę ir jaukiai. Yra daug veislių tiek vyrams, tiek moterims.