Telugų siaubo filmai! Jei jums patinka patirti filmo sukibimą, rinkitės ne tik įprastą ir atsitiktinį siužetą, bet ir mėgstate patirti mišrų emocijų, tokių kaip baimė ir nerimas, jausmą, kas gali būti geriau nei siaubo filmai? Apibendrinome geriausius pastaruosius du dešimtmečius naujausius telugų siaubo filmus, kuriuos būtina žiūrėti.

Jie yra pažymėti kaip vieni geriausių telugų siaubo filmų, ir jums jie taip pat patiks. Įtraukite juos į savo stebėjimo sąrašą ir tikrai tai įvertinsite.

Telugų filmai „Velnio vaiduokliai“

20 geriausių siaubo filmų Tolivude (seni ir naujausi):

Nagi, leiskite mums ištirti viską apie labiausiai jaudinantį ir įtampa paremtą naujausią ir naują telugų siaubo filmų ir kino teatrų sąrašą. Tai yra vieni iš geriausių kino analitikų.

1. Chandramukhi (2005):

Tai labai garsus siaubo filmas telugų kalba, ir daugelis iš mūsų tai jau žino. Režisuotas keliomis kitomis kalbomis, įskaitant hindi, kanadų ir malajalių kalbas, filmo siužetas sukasi apie tai, kaip NRI asmuo ir jo žmona nusprendžia gyventi ir likti šeimos protėvių namuose, įspėja apie galimą apsuptą aplinką ir vaiduoklį. Nors jie nusprendžia ten pasilikti, šeima taip pat prisijungia prie jų, kad palaikytų ir būtų su žmona ir vyru. Tačiau reikalai pasisuks, kai ims klostytis netikėtos aplinkybės. Jiems dabar reikia pasitelkti psichiatro pagalbą, kad išspręstų paslaptį.

2. Muni (2007):

„Muni“ yra pirmiau minėto filmo „Kanchana“ anonsas. Šių vaiduoklių filmų siužetas telugų kalba sukasi apie herojų, kuris nuo vaikystės visada bijojo tamsos. Kai herojus persikelia į naują turtą, jį užvaldo ir persekioja vaiduoklis, kuris nori įgauti savo formą, kad nužudytų ir atkeršytų žudikams.

3. Mantra (2007):

„Mantra“ tuomet buvo didžiulis hitas, kurio siužetas buvo labai patrauklus ir jaudinantis. Kada Charmee, kas yra Mantra, gavo tėvų paliktą protėvių namą, ji bando jį parduoti. Tačiau daugelis pirkėjų nesiruošia parvežti namo dėl kai kurių mirčių sodyboje. Kai kas nors sutinka jį nusipirkti su viena sąlyga, kai name gyvena mažiausiai tris mėnesius, brokeris nusprendžia pasilikti ten už komisinį mokestį. Dabar filmas sukasi apie kai kurias nepaprastas aplinkybes, kurios vyksta protėvių nuosavybėje.

4. 13B (2009):

Filmas yra gana garsus telugų siaubo filmų sąraše, režisuotas keliomis kalbomis, įskaitant hindi ir tamilų. Siužetas sukasi apie tai, kaip šeima persikelia į butą 13 -ame aukšte. Tačiau jų ramus gyvenimas sutrinka, kai jie suvokia namuose esančią dvasią, bandančią su jais bendrauti per televizijos laikmeną. Tai gana įdomus ir gerai priimtas siužetas kino industrijoje.

5. Arundhati (2009):

Tai dar vienas siaubo filmų perlas per visą telugų kino pramonės istoriją. Vaidina aktorė Anushka Shetty, filmas sukasi apie moterį Arundhati, kuri žino, kad ji yra ne kas kita, kaip jos prosenelės senelės atgimimas. Piktas magas bando ją nužudyti, kai ji reinkarnuoja savo močiutę, o dabar filmas yra apie tai, kaip ji laimės jį ir atneš ramybę visai šeimos piktai akiai. Filmas ne tik apie siužetą, bet ir nuostabius pasirodymus, puikius vaizdinius efektus ir scenarijų. Jis tikrai išliks tarp geriausių telugų siaubo filmų ateinančioms kartoms. Iki šiol jis laikomas vienu geriausių siaubo filmų telugų kalba.

6. Kanchana (2011):

Režisavo legenda Raghava Lawrence, „Kanchana“ buvo vienas iš labiausiai pelningų siaubo filmų. Filmas yra ne tik apie siaubo žanrą, bet ir paliečia neteisingumo, diskriminacijos ir translyčių asmenų nelygybės aspektus. Siužetas sukasi apie dvasias, turinčias jaunuolį, kuris verčia jį elgtis kaip moteris. Egzorcistas turi melsti ir atskleisti tiesą, kodėl vyras elgiasi kaip moteris, o tai liečia neteisybės, žmogžudystės ir kt..

7. Vaishali (2011):

Filmas tuo metu buvo gerai sutiktas žiūrovų ir turėjo jaudinančią ir jaudinančią siužetą, kupiną baimės, entuziazmo ir nerimo. Siužetas sukasi aplink policijos pareigūną, tiriantį savo buvusios merginos, kuri taip pat yra ištekėjusi, savižudybę. Jis įsitikinęs, kad ji nenusižudė. Dabar filmas yra apie tai, kaip jis įtaria kaimynus ir vyrą ir atskleidžia jos mirties paslaptį. Tai vienas geriausių siaubo filmų „Tollywood“.

8. Avunu (2012):

„Avunu“ yra linksmas siaubo filmas, kurį režisavo Ravi Babu. Žinomas dėl jaudinančių siužetų, čia pasakojama apie jaunavedžius, persikeliančius į užkeiktą namą. Namuose yra serijinio prievartautojo dvasia – jo kūnas, statant turtą, buvo supjaustytas į gabalus ir sumaišytas su cementu ir betonu. Dabar siužetas sutirštėja ir sukasi aplink nepaprastas aplinkybes, su kuriomis susiduria jaunavedžiai.

9. Chaarulatha (2012):

Chaarulatha yra unikali ir neįprasta savo siužetu. Filmas sukasi apie susijusias seseris dvynes Charu ir Latha. Kai vienas vyras įsimyli Charu, motina turi operuoti dvynukus ir atskirti juos kitam gyvenimo etapui. Nelaimingomis aplinkybėmis miršta antroji dvynio pusė Latha. Dabar ji grįžta kaip dvasia, kad atkeršytų kitam savo dvyniui Charu. Tai mažiau žinomi, bet įdomūs velnio filmai telugų kalba.

10. Prema Katha Chirtam (2013):

Filmas Prema Katha Chitram buvo didžiulis smūgis, kai jis buvo išleistas. Istorija sukasi apie draugus, kurie nusprendžia kartu nusižudyti. Apsilankę namuose nusižudyti, jie supranta, kad pats namas yra persekiojamas. Kitas filmas yra apie atskleidimą ir tai, kaip jie tvarko aplinkybes, susijusias su užkeiktu turtu.

11. Raju Gari Gadhi 1 (2015):

Tai yra viena iš pirmųjų filmų serijų, kurios buvo pavadintos tuo pačiu pavadinimu. Filmas kasoje sulaukė daugybės plojimų, atsižvelgiant į jaudinančią siužetą ir jaudulį žiūrint. Jis sukasi apie televizijos realybės šou, surengtą vaiduokliškame namelyje, kuris matė ir matė daugybę mirčių. Siužetas sutirštėja, kai vienas iš dalyvių bando atskleisti savo paties brolio mirtį.

12. Mayuri (2015):

Veikiamas superžvaigždės Nayanthara, filmas nėra gerai žinomas kino ratuose. Tačiau jis tikrai nusipelno gero žiūrėjimo. Siužetas sukasi apie aktorę, kuri taip pat yra vieniša motina, dirbanti reklamos kompanijoje. Ji žiūri filmą ir supranta, kad filmas galiausiai simbolizuoja jos pačios gyvenimo istoriją. Likusi filmo dalis sukasi paslaptingomis jos gyvenimo aplinkybėmis.

13. Abhinetri (2016):

Jei norite ir siaubo, ir įtraukiančios, juokingos siužeto, kuris gali nustebinti auditoriją, tai gali būti puikus pasirinkimas žiūrėti. Filmas sukasi apie vyrą Mumbajuje, kuris svajoja gyventi su gražia mergina, kaip modelis ir aktorė. Tačiau jo svajonės neišsipildo, kai jo šeima užbaigia vestuves su kaimo mergina. Tačiau įdomūs posūkiai įvyksta po vestuvių, kai vyras persikelia kartu su žmona ir supranta, kad ją užvaldo vaiduoklis, kuris yra aktorė. Filmas yra puikus linksmybių, humoro ir įdomių įvykių derinys. Jis yra žinomas kaip populiarus telugų komedijos siaubo filmuose.

14. Šalia esantis namas (2017 m.):

Nedaug kas yra girdėjęs apie filmą, Namas šalia. Taiki ir laiminga gydytojo šeima bus ginčijama, kai ateis nauja kaimyno šeima, gyvenanti gretimame name. Keista ir paranormali veikla bei aplinkybės suksis aplink kaimynus, laimingas gydytojų gyvenimas bus sutrikdytas. Filmas taip pat nufilmuotas tamilų ir hindi kalbomis, be gražaus siužeto, jis turi gražų scenarijų ir talentingą aktorių kolektyvą..

15. RaaRaa (2018):

Filmas, nors ir nėra gerai žinomas kino ratuose, tikrai vertas žiūrėjimo. Siužetas sukasi apie herojų, kuris yra kino režisierius. Nors visi jo filmai krenta, jo režisieriaus tėvas negalėjo ištverti nesėkmės ir jį ištinka širdies priepuolis. Kai jis miršta, jo mama taip pat nesveika ir paguldyta į ligoninę. Siužetas sukasi apie tai, kaip herojus turi sukurti tobulą filmą, kad jo motina liktų gyva ir būtų laiminga. Nors niekas nenori su juo dirbti, prodiuseris pateikia siaubo istorijos scenarijų, kurį reikia paimti tik apleistame tuščiame vasarnamyje. Jie nežino, kad dvasios ir vaiduokliai persekioja turtą.

16. „Bhaagmathie“ (2018 m.):

Vaidindama superžvaigždės aktorę Anushką Shetty, „Bhaagmathie“ yra patrauklus telugų siaubo filmas tarp žiūrimiausių visame žanre. Jei ieškote tobulo telugų siaubo filmo, kuris yra nuostabus ir turi tvirtą ir įtikinamą siužetą, tai gali būti idealus laikrodis. Šiame filme Anushka Shetty yra TAS pareigūnas, kaltinamas savo vyro nužudymu. Kol ji yra išvežta tardyti, suvokiama, kad ji taip pat gyvena užkeiktuose namuose su dvasia Bhaagmathie, kurį ji išnarplioja. Nuo to laiko siužetas tęsiasi be praleidimo! Tai žiūrimiausias naujas siaubo filmas „Telugu 2018“.

17. Rahasyam (2019 m.):

Filmas turi labai unikalią ir siekiančią siužetą. Nors kino sluoksniuose nepakankamai žinomas perlas nėra daug žinomas, filmas sukasi apie trokštantį režisierių, norintį režisuoti siaubo siaubo filmą. Siužetas sutirštėja, kai jis susiduria su vaiduokliu, kuris derasi ją vaidinti filme. Tai puikus emocijų, baimės, nerimo ir komedijos derinys.

18. Jessie (2019 m.):

Jessie buvo vienas didžiausių 2019 metų telugų kino pramonės siaubo žanro hitų. Viskas apie tai, kaip vaiduoklišką vasarnamį turi išspręsti grupė vaiduoklių medžiotojų, kad ištirtų Jessie ir Amy paslaptį, tačiau jie supranta, kad vienas iš žmonių demonstruoja keistą elgesį. Filmas yra jaudinantis siaubo filmas su nauju laikrodžiu su visais naujais aktoriais ir aktorėmis. Tai populiariausias pastarojo meto siaubo trileris telugų kalba.

19. „Raju gari gadhi 2“ (2019 m.):

Šis filmas buvo didžiulis hitas, kai jis buvo išleistas, ir vis dar yra vienas iš populiariausių Telugu kino pramonės siaubo žanro filmų. Filmas sukasi apie tris labai gerus draugus, kurie investuoja į kurortą ir sodybą, o vėliau supranta, kad dvasia persekioja visą svetainę. Dabar – kaip psichologas bando atsikratyti dvasios ir kaip išsiskiria trijų draugų istorija, kai jie sužino tiesą, tai filmas pasakoja laikui bėgant. Tai neabejotinai patrauklus laikrodis, turintis unikalią ir naują siužetą. Tai taip pat yra tarp populiarių telugų siaubo filmų 2019 m.

20. Prema Katha chitram 2 (2019 m.):

Nors filmas nėra gerai priimtas kasose, jis tikrai nusipelno būti pažiūrėtas dėl naujos siužetinės linijos ir fantastiškų aktorių bei aktorių. Viskas apie koledžo merginos savižudybę, kuri virsta vaiduokliu, nes mylimas žmogus nepriima jos meilės jausmų jam. Ji persekioja dabartinę vyro merginą, ir tada situacijos blogėja. Nors filmas nesulaukė pakankamai atsiliepimų, filmas sulaukė įvertinimo už aktorių kolektyvą ir režisūrą.

Jei jums patinka siaubo filmų žanras, šį įdomių ir geriausių telugų siaubo filmų sąrašą būtina žiūrėti. Jie tikrai nusipelno plojimų, atsižvelgiant į įdomius pasirodymus, unikalias siužetines linijas ir puikų aktorių kolektyvą. Stebėkite juos ir pasakykite mums, kuris yra jūsų mėgstamiausias sąraše. Mums patinka išgirsti jus!