Ar tai būtų išeiti iš įtemptos darbo dienos, ar turėti lengvesnių gyvenimo akimirkų; komedijos filmai ir filmai visada yra geras žiūrėjimas. Niekada nėra dienos, kuri netinka linksmiems komedijos filmams žiūrėti. Šie telugų komedijos filmai labai gerai sužavėjo žiūrovus ir be jokių pastangų dušo šviesesnes ir linksmesnes akimirkas. Sekmadienį ar darbo dieną pabandykite žiūrėti šią komediją telugų filmuose, ir mes galime lažintis, kad galite atsipalaiduoti.

Čia pateikiamas geriausių telugų komedijos filmų sąrašas ir mes nekantraujame pradėti!

Telugų anekdotų filmai

Juokingi telugų filmai: 25 geriausių telugų anekdotų filmų sąrašas:

Čia pateikiamas naujausias ir geriausias telugų komedijos filmų ir filmų sąrašas, idealiai tinkantis žiūrėti visiems. Išbandykite juos, ir jūs taip pat juos mylėsite!

1. Nuvvu Naku Nachav (2001):

Vaidina žvaigždė Venkatesh Daggubati, filmas yra puikus balansas tarp romantikos, komedijos ir šeimos dramos. Filmas sukasi apie tai, kad aktorius įsimyli moterį, kuri jau yra susižadėjusi ir ištekėjusi. Merginos tėvai taip pat yra geri draugai su aktoriaus tėvu. Likusi istorija juda, kaip jie su meile naršo, neprisipažindami juokingomis scenomis ir dialogais.

2. Manmadhudu (2002):

Žvaigždės, pačios Nagarjuna Akkineni, siužetas sukasi apie tai, kad jis yra misogynistas, nekenčiantis moterų ir turintis dirbti su ambicingomis ir karjeros siekiančiomis moterimis Sonali Bendre. Tai juokingas filmas su rimta drama, apimanti jo praeities santykius ir dabartinę meilę su aktore. Iki šiol tai yra geras šeimos komedijos-dramos filmas. Šis filmas visada yra aukščiausias visų laikų komedijos filmų telugų kalba.

3. Shankar Dada MBBS (2004):

Filmą „Shankar Dada MBBS“, kurį vaidina „Mega Star Chiranjeevi“, yra linksmas filmas su puikiu aktorių vaidmeniu ir vaidyba. Siužetas sukasi apie Gundą, vardu Shankar Dada (veikė Chiranjeevi), slepiančią nuo tėvų, kad jis nėra gydytojas. Nors jo tėvai svajojo padaryti jį gydytoju ir sužinoti tiesą, jie išsiskiria iš jo – siužetas apsisuka, kai jis nusprendžia daryti MBBS, būti gydytoju ir stoti į koledžą. Visas siužetas sukasi apie tai, kaip jam juokinga su kitais gydytojais ir dėstytojais, jo draugiškumą ir kaip jis elgiasi su kitais žmonėmis žmoniškai, o ne vaistais. Tai būtina žiūrėti į lengvesnes linksmybių, džiaugsmo ir meilės akimirkas. Tai būtina žiūrėti Tolivudo komedijos filmų žanre.

4. Malliswari (2004):

Ši į veiksmą orientuota drama ir komedija yra malonumas žiūrovų akims. Malliswari yra sunkaus turto ir šeimos palikimo paveldėtoja; tačiau kitos šeimos yra nukreiptos atimti jos turtą ir nužudyti. Kai eilinis banko darbuotojas (aktorius Venkateshas) įsimyli ją nežinodamas jos tapatybės, filmas sukasi apie tai, kaip jis ją saugo. Filme yra ir veiksmo, ir kovos scenų su komedija ir šeimos drama.

5. Dhee (2007):

Veiksmo dramos ir komedijos filmas sukasi apie herojų, kuris siunčiamas dirbti pavaldinio ir tėčio pavidalu. Reikalai įgauna jaudinantį posūkį, kai jis įsimyli šaunuolio seserį, o dabar jie turi pabėgti ir susituokti. Siužetas sukasi apie tai, kaip jie slepia santykius nuo tėvų ir juokingai bando su juo susidraugauti.

6. Ashta Chemma (2008):

„Ashta Chemma“ yra amžinas ir visžalis telugų komedijos filmų žiūrėjimas visiems. Nesvarbu, ar tai būtų šeima ar draugai, tai gali jus jaudinti linksmybėmis ir humoru. Veikiamas gamtos žvaigždės Nani ir nuostabios merginos Swathi, filmas sukasi apie aktorę, kuri yra Mahesh Babu gerbėja ir nusprendžia ištekėti tik už jo, o ne dėl kito žmogaus. Kai ji turi susitarti su kuo nors, kad susituoktų, ji susitinka su aktoriumi, vardu Mahesh, ir įsimyli. Dabar viskas pasikeičia juokingai ir netikėtai, kai ji sužino, kad tikrasis jo vardas nėra Maheshas. Tai geras kalnelių juokingas važiavimo filmas.

7. Paruošta (2008):

Vėlgi, šį veiksmo komedijos filmą būtina žiūrėti tiems, kurie mėgsta tobulą romantikos, humoro ir šeimos dramos derinį. Siužetas sukasi apie aktorių, kuris klaidingai pagrobia heroję, o vėliau ją įsimyli. Tačiau aktorė priklauso šeimai, kurioje yra dvi grupės, kurios susiduria tarpusavyje. Dabar nuo herojaus priklauso, kaip jis juos apgaudinės ir galės ją vesti.

8. „Appu Chesi Pappu Koodu“ (2008):

Ši komedija-drama yra vienas iš visų laikų hitų neseniai. Siužetas sukasi apie tris draugus, kurių svajonė yra nusipirkti nuosavą namą. Kai jie susitinka su aktoriumi, kuris žada įgyvendinti svajones pagal konkrečias schemas, jie investuoja. Filmas sukasi aplink siužetą linksma ir lengvesne nata, o siužetas susisuka, kai jis išmeta visus ir bėga su pinigais.

9. Bendu Apparao RMP (2009):

Filmas „Bendu Apparao RMP“ yra juokingi, siaubingi komedijos filmai, kuriuos vaidina Allari Naresh. Filme Aktorius yra gydytojas, kuris visada stengiasi atimti pinigus iš pacientų, kurie jo neįtaria. Jis gauna gerą sandorį, kai mirštantis žmogus palieka gerus pinigus savo šeimai, tačiau Bendu Apparao nori juos panaudoti kitiems savo poreikiams. Filmas yra unikalus humoro, komedijos ir dramos derinys.

10. Maryada Ramanna (2010):

Komiko superžvaigždė Sunil šiame filme tapo aktoriumi, ir tuomet jis buvo gerai įvertintas kasose. Šis filmas yra nufilmuotas unikalioje siužeto linijoje, kur aktorius turi vykti į gimtąją vietą parduoti žemės ir sutinka jaunas moteris, kurias jis įsimyli. Jis supranta, kad jos šeima bando jį nužudyti, ir dabar jis turi pabėgti nuo neįprastų situacijų. Filmo siužetas vyksta linksmai ir keistomis aplinkybėmis, o aktorius labai gerai su juo susidoroja. Tai populiarus tarp telugų romantiškų komedijos filmų.

11. Ala Modalaindi (2011):

Lygiai kaip ir kiti aktoriaus Nani filmai, šis filmas mūsų jokiu būdu nenuvilia – ar tai būtų linksmybės, ar drama, ar meilė. Gauthamas, kurį vaidina Nani, yra pagrobtas pakeliui, kad dalyvautų buvusios merginos santuokoje. Jis turi papasakoti pagrobėjui visą savo meilės įvykį su heroje. Siužetas nepakartojamas, su įdomiais posūkiais ir juokingais posūkiais, linksmais įvykiais ir pagrobėju. Tai vienas populiariausių telugų komedijos filmų.

12. Pilla Zamindar (2011):

Šis komedijos-dramos filmas sukasi apie dvarininko anūką, kuris į gyvenimą žiūri švelniau ir yra išlepintas berniukas. Norėdamas paveldėti savo turtą, jo senelis prideda sąlygą, kad jis turi baigti mokslus. Kai jis pradeda savo kelionę, kad baigtų studijas, jis susiduria su būtinomis ir įprastomis gyvenimo sąlygomis, kol yra įpratęs prie savo patogumų. Dabar juokingi telugų filmai sukasi apie juokingą būdą, kaip jis sugeba valdyti savo gyvenimo situacijas, kad paveldėtų turtus, ir tuo pačiu išmoksta vertingų pamokų.

13. Gabbar Singh (2012):

Šis juokingas „Power Star Pavan Kalyan“ veiksmo ir komedijos filmas yra vienas didžiausių pramonės hitų. Aktorius yra policijos pareigūnas, pasivadinęs Gabaru Singhu, įkvėptas filmo filmo personažo. Jis turi susidurti su kaime gyvenančiu šaunuoliu, norinčiu įsitraukti į politiką, o likusi istorija paimta humoristiniu kampu, apimančiu romantiką, veiksmą ir dramą. Tai geras laikrodis.

14. „Venkatadri Express“ (2013 m.):

Filmas sukasi apie vyrą, kuris turi patekti į „Venkatadri Express“, kad pasiektų Tirupathi, nes dalyvavo brolio vestuvėse, praleidžia jo traukinį. Juokingas tęsinys ir aplinkybės, kaip jis turi pasiekti kelionės tikslą, sukasi aplink likusią filmo dalį. Tai paprastas ir paprastas laikrodis su juokingomis scenomis ir atvejais.

15. Malligadu santuokos biuras (2014):

Aktorius Malligadu vadovauja vedybų biurui, kuris rengia pasiūlymus dėl vestuvių. Tačiau jis nerimauja dėl verslo, o galvoja tik apie pelną ir pinigus. Su juokingu žmogumi gamtoje, filmas sukasi apie tai, kaip jis sugeba valdyti įvairias savo gyvenimo aplinkybes ir kas nutinka, kai kvailys įsitraukia į savo verslą, atnešdamas jam problemų.

16. Lenktynės „Gurram“ (2014 m.):

Šis veiksmo komedijos ir dramos filmas yra puikus paketas, skirtas puikiam šeimos laikrodžiui. Siužetas sukasi apie du brolius, kurie negali priimti vienas kito, turi nugalėti gangsterį. Nors vyresnysis brolis yra policija ir eina oficialiai, jaunesnysis brolis turi būti nerūpestingas, tačiau jam pavyksta įgyvendinti savo planą su humoru ir lengvesniu požiūriu. Tai vienas iš populiariausių telugų komedijos filmų ir scenų su Brahmanandamu iš tikrųjų išskiria visą siužetą linksmybėmis ir juokeliais.

17. „Bhale Bhale Magadivoy“ (2015 m.):

Kitas aktoriaus Nani superhitas ir komedijos filmas yra čia. „Bhale Bhale Magadivoy“ siužetas sukasi apie aktorių, kuris yra mokslininkas, kenčiantis nuo trumpalaikės amnezijos. Kasdieniniame gyvenime jis pamiršta keletą dalykų. Tačiau jo meilė iš pirmo žvilgsnio aktorei (Lavanya Tripathi) verčia jį slėpti savo būklę. Dabar siužetas sukasi apie tai, kaip jam pavyksta ją paguosti ir turi padaryti įspūdį jos šeimai.

18. Yevade Subramanyam (2015):

Jevade Subramanyamas yra juokinga ir emocinga istorija apie tai, kaip draugas įveikia kito draugo mirtį ir nusprendžia leistis į Himalajus kaip gyvenimo keitiklis. Šis filmas yra geras pramoginis laikrodis, turintis labai naują ir unikalią siužetinę liniją, smulkmenas ir humoristines bei emocines dalis.

19. Subramanyam for Sale (2015):

Filmas „Subramanyam for Sale for Sale“ yra jaunatviškas komedijos ir pramogų laikrodis. Siužetas sukasi apie tai, kaip jaunas vyras, orientuotas į pinigų uždirbimą, vyksta į JAV. Pakeliui jis sutinka aktorę ir susidraugauja. Jos vaikinas ją apgaudinėja, o kai ją guodžia ir lydi į Indiją, merginos šeima neteisingai suprato, kad yra ištekėjusi. Likusi filmo siužeto dalis tęsiasi linksmai ir įdomiai.

20. „Sapthagiri Express“ (2016 m.):

Šis naujausias leidimas yra nepakankamai įvertintas perlas. Filmas turi unikalią ir naują istoriją, kuri sukasi apie aktorių Sapthagiri, kuris po mirties turi imtis savo tėvo darbo. Kai jis supranta, kad galėjo būti nužudytas, dabar jis turi išsiaiškinti tiesą. Tai tinkamas veiksmo ir komedijos filmas su įdomiais ir linksmais personažais bei scenomis.

21. A Aa (2016):

Filmas „A Aa“ yra vienas didžiausių tų laikų pasirodymų. Tai sukasi apie tai, kad aktorė įsimyli savo išplėstinės šeimos pusbrolį, kuriam mama nepritarė. Nors ji priklauso turtingai aukštai klasei ir verslui, vyras priklauso paprastam sluoksniui. Siužetas sukasi apie tai, kaip ji slepia savo vizitą pas mylimą vyrą ir kaip jie perkelia savo meilę.

22. Pelli Choopulu (2016):

Filmas tuo metu buvo didžiulis hitas kasose ir sukūrė keletą aktorių karjeros, įskaitant naują meilužį Vijay Devarakonda. Aktorius yra inžinerijos studentas, neatsargus požiūris į gyvenimą. Pavargęs nuo jo, tėvas nusprendžia susituokti, kad išmoktų atsakomybės ir manierų. Klaidingai jis vestuvėms sutinka kitą merginą (akt. Ritu Verma) ir susidraugauja. Filmas sukasi apie tai, kaip jie vykdo susitikimą, kad sukurtų verslą, ir kaip jis turi pasikeisti į gerąją pusę.

23. Jamba Lakidi Pamba (2018):

Šis komedijos-dramos ir fantastinis filmas sukurtas remiantis jaunos poros romantika, kuri tarsi išblėsta ir taikoma skyryboms. Kai jie kreipiasi į advokatą, jis turi įveikti neįprastas aplinkybes, kad ištaisytų jų santykius. Siužetas labai nuotaikingai nufilmuotas puikiu pramoginiu laikrodžiu. Šis naujausias telugų komedijos filmas yra geras vienkartinis žiūrėjimas.

24. Nani gaujos lyderis (2019 m.):

Neseniai sukurtas aktoriaus Nani filmas yra dar vienas super hitas. Siužetas sukasi apie tai, kaip mažas kriminalinis romanų rašytojas turi matyti plėšimo mirtį, kai prie jo prisiartina skirtingos moterys. Filmas sukasi aplink nusikaltimo istoriją su linksmomis ir lengvesnėmis akimirkomis. Tai geras laikrodis pramogoms ir poilsiui. Tai būtina žiūrėti tarp naujų telugų komedijos filmų.

25. Brochevarevarura (2019 m.):

Šie jaunatviški telugų komedijos filmai 2019 sukasi apie tris kolegų draugus, kurie nuolat žlunga per egzaminus dėl lengvesnio požiūrio į gyvenimą. Jie susitinka su kitu draugu toje pačioje kolegijoje, o dabar naujasis draugas turi padėti jiems sudaryti planą baigiant koledžą. Įdomus įvykių posūkis linksmiausiai ir juokingiausiai yra tai, kas sukuria filmo siužetą.

Šie Tolivudo ir telugų komedijos filmai yra privalomi žiūrėti tiems, kurie nori lengvų filmų ir patogaus, atpalaiduojančio laiko. Dėl humoro, linksmų ir įkvepiančių scenų bei gero vaidmens šie filmai išsiskiria iš kitų. Kuris iš jūsų mėgstamiausių šiame sąraše ir kodėl? Praneškite mums savo mintis!