„Kannada“ kino industrija visada išliko kaip Pietų Indijos kino nepakankamumas! Dėl mažo biudžeto ir „griežtai“ regioninių filmų daugelis „Kannadiga“ žvaigždžių liko nepastebėtos likusiam pasauliui. Tačiau viskas pamažu keičiasi, kai įeina kai kurios „uber“ talentingos menininkės, kurios išpopuliarėjo dėl jausmingos išvaizdos. Tokios moterys kaip Sanjana ir Ramya savo flirtuojančiomis nuotraukomis sukėlė audrą socialinėje žiniasklaidoje ir atskleidė spalvingą „Sandalwood“ gražuolių pusę. Taigi, kodėl laukti? Pažvelkime į populiarias „Kannada Actresses Hot“ nuotraukas, kurios gali uždegti jūsų širdį!

Sandalmedžio aktorės nuotraukos

„Kannada“ herojų nuotraukos: filmai, serialai, TV laidos

Kanados filmai gali būti nežinomi platesnei auditorijai, tačiau jos herojės žavisi visoje šalyje. Net Bolivudo superžvaigždė Deepika Padukone pradėjo savo karjerą sandalmedžio pramonėje. Kanados herojėse yra daug kitų žinomų vardų sąrašą, kurie garsėja savo natūraliu grožiu ir miela išvaizda. Kai kurie iš jų net pateko į Tolivudą ir Kolivudą, įrodydami savo aktorinius sugebėjimus.

Skaitykite kartu, kai aptariame kai kurias regionines ir ne regionines kanados kino aktores, kurios galėtų tai padaryti!

Naujausi kanados aktorės vaizdai:

Turint tokią svarbą žavesiui ir blizgesiui, netrūksta naujų įrašų į „Kannada“ kino pasaulį. Kadangi dubliavimo galimybės yra ribotos, daugelis gimtosios, kanadiškai kalbančių merginų galėjo pasinaudoti geromis galimybėmis. Net kai filmas nepavyksta pasirodyti kasose, kai kurioms iš šių žvaigždžių damų pavyko pritraukti dėmesio centrą savo viliojančiais pasirodymais ir žavinga išvaizda. Jie taip pat tiesiogine to žodžio prasme užsidegė savo „Instagram“ rankenas su pikantiškomis „Sandalwood Bikini“ nuotraukomis.

Sustabdykime spėliojimo žaidimą ir išsiaiškinkime kanados aktorių sąrašą, kurie gimė Karnatakos valstijoje. Taip pat peržiūrėkite visas karštos kanados herojės nuotraukas:

 Sanjana Galrani:

Karščiausios kanados herojų nuotraukos

Rashmika Mandanna (oficiali „Karnataka Crush“):

kanados herojės vaizdai

Hariprija:

Samyukta Hegde:

mergaičių kannada nuotraukos

Deepa Sannidhi:

Kannada mergaičių vaizdai

Amulya:

sandalmedžio aktorė

Rachita Ram:

karštos sandalmedžio nuotraukos

Shraddha Srinath:

sandalmedžio herojės atvaizdai

Nabha Natesh:

karštos sandalmedžio nuotraukos

Populiarios sandalmedžio aktorės nuotraukos:

„Kannada“ kino lauko grožis yra tai, kaip jis apėmė aktores, kilusias iš kitų valstijų. Yra daugybė moterų, atvykstančių iš visų šalies dalių, įskaitant šiaurę ir net pietus. Šios žvaigždės padarė Sandalmedį savo gimtąja vieta ir pasirodė esą ne mažesnės už vietines Sandalmedžio herojes. Jie bandė išmokti kanadų ir sužavėjo publiką savo aštriais dialogais ir patraukliomis išraiškomis.

Norite pamatyti karštų Sandalwood aktorių galeriją? Štai tau:

Anupama Parameshwaran:

kannada aktorės nuotraukos

Asmita Sood:

kanados herojės nuotraukos

Shruti Goradia:

kannada aktorių sąrašas

Aakanksha Singh:

sandalmedžio aktorė karšta

Parul Yadav:

kanados aktorės karštos nuotraukos

Kannada serijos aktorės:

Neperdeda, kad televizijos menininkai yra netgi populiaresni nei sidabro ekrano herojės. Daugeliui žmonių jie yra kasdienio gyvenimo dalis ir linksmina juos žvilgančiais pasirodymais. Vien jų buvimas gali padaryti jūsų dieną pilną ir su laiku užmegzti emocinį ryšį.

Čia yra geriausiai įvertintos populiarių serialų „Kannada“ televizijos herojės, transliuojamos „Colors Kannada“:

Vaishnavi Gowda:

Serialas „kannada“ aktorė

Swetha Prasad:

Swetha Prasad

Neha Gowda:

Serialas „kannada“ aktorė

Deepthi Manne:

Kanados televizijos herojės

Ankitha Amar:

Ankitha Amar

Kavyashree:

Kavyashree

Geriausi moterų inkarai kanadoje:

Tvirtinimas nėra lengvas darbas! Šeimininkas turi būti spontaniškas, sąmojingas ir linksmas. „Kannada“ mažame ekrane yra daug tokių moterų inkarų, dėl kurių televizijos laikas buvo gana įdomus. Jie alsuoja užkrečiama energija, kuri gali pakelti mūsų nuotaiką net ir po sunkios dienos. Nepriekaištingai valdydami kalbą ir derindami vietinius žargonus, šie garsūs

„Kannada TC“ inkarai sužavėjo tūkstančius žmonių:

Anushree:

Inkarų moterys kanadoje

Swetha Chengappa:

„Canada“ televizijos inkaras

Sushma K Rao:

Sushma K Rao

Kavya Shastry:

Kavya Shastry

Ar nemanote, kad šios kanados herojės nuotraukos yra per karštos, kad jas būtų galima tvarkyti? Savo sensacinga išvaizda ir tikrais pasirodymais šios gražuolės pelnė gerą vardą kino srityje. Jie pakeitė žmonių požiūrį į „Sandalwood“ pramonę ir pridėjo daug efektingo efekto jų ekrane. Taigi, kas yra jūsų mėgstamiausias širdies smūgis?