Ar dažnai iš marškinių iškrenta pilvas? Ar norėtumėte grįžti prie lieknesnio savęs? Jūs turite puikų jogos formos sprendimą, padedantį sumažinti pilvo riebalus, derinant juos su tinkama mityba ir gyvenimo būdu. Tinkamai derinant pratimus, kvėpavimo būdus ir meditaciją, joga taip pat gali padėti valdyti bendrą svorį. Reguliariai atlikdami juos, tikrai pastebėsite griežtesnius pilvo raumenis, tonizuotą pilvo sritį ir lengvesnį save!

Atlikdami jogą, norėdami numesti pilvo riebalus, asmenys gali patirti vidinę ramybę ir išlaikyti formą. Laikas padidinti pasitikėjimą savimi ir sumažinti nepageidaujamą „bagažą“ savo gyvenime!

Geriausios jogos asanos pilvo riebalams sumažinti

Jogos asanos pilvo riebalams sumažinti:

Dėl mūsų nesveiko gyvenimo būdo ir mitybos įpročių, taip pat be pratimų, atsirado daugybė nutukimo atvejų. Dauguma riebalų kaupiasi skrandžio srityje, todėl labai sunku atsikratyti. Joga yra patikrintas būdas sumažinti pilvo riebalus, taip pat suteikia sveiką kūną ir protą, suteikdamas jums bendrą gerovę.

Reguliari jogos praktika stiprina jūsų šerdies ir pilvo raumenis ir taip prisideda prie lygesnio pilvo. Galite praktikuoti jogą, kad sumažintumėte pilvo riebalus, o asanos, kurioms reikia lenkimo ir sukimo, taip pat padeda atsikratyti dujų kaupimosi, sukeliančios pilvo pūtimą. Visceraliniai riebalai kaupiasi skrandyje ir kelia daugelio ligų riziką. Tam tikros jogos asanos, skirtos skrandžio riebalų praradimui, padės sudeginti šiuos užsispyrusius riebalus ir sumažins bendrą kūno riebalų kiekį. Tyrimai parodė, kad reguliari jogos praktika per metus padėjo sumažinti riebalus ir colius ant juosmens.

Čia paaiškiname, kaip jogos asanomis sumažinti pilvo riebalus. Šios jogos pozos yra skirtos ne tik pilvo riebalams, bet ir tinka tiek vyrams, tiek moterims. Pateikėme keletą geriausių jogos pozų, skirtų sumažinti pilvo riebalus, su nuotraukomis:

1. Jogos rato poza (čakrasana):

Čakrasana arba rato poza yra puikus pratimas pilvo riebalams mažinti. Tai gali ištempti pilvo raumenis ir atrakinti širdies čakrą. Tai vienas iš geriausių jogos pratimų, mažinančių pilvo riebalus.

Kaip daryti?

 • Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius. Jūsų kojos turi stovėti ant grindų ir būti arčiau sėdmenų. Padėkite rankas ant žemės, delnai turi būti tiesūs, prilaikomi ir pečiai.
 • Šiuo metu pakelkite galvą ir petį, tada pakelkite klubus nuo žemės ir atsigulkite ant rankų bei kojų.
 • Galite pabandyti 20 sekundžių pakelti vieną koją į orą. Tą patį turite pakartoti kita koja.
 • Išbandykite šią jogą, skirtą numesti pilvo riebalus.

Kaip tai padeda?

 • Ši asana yra ideali ir yra viena iš efektyviausių jogos asanų, mažinančių skrandžio riebalus. Jis ištempia skrandžio raumenis, taip pat veikia viršutinę kūno dalį ir nugarą, taip tonizuodamas pilvo sritį.

Atsargumo priemonės: Nėščios moterys neturi praktikuoti čakrasanos. Venkite šios pozos, jei turite rimtų nugaros smegenų problemų.

2. Jogos kurpės poza:

Kurpės poza, dar vadinama Baddha Konasana, yra viena iš paprasčiausių jogos asanų. Tai padeda numesti svorio ir gali būti atliekama ir pradedantiesiems. Jis taip pat gydo daugybę ligų, išskyrus pilvo riebalų mažinimą. Norėdami sumažinti pilvo riebalus, atlikite šiuos jogos veiksmus:

Kaip daryti?

 • Kurpės poza yra viena lengviausių ir privalomiausių jogos pozų. Jums reikia sėdėti tiesiai už stuburo.
 • Jūsų keliai turi būti susukti, o pėdos – priešais vienas kitą.
 • Turite stumti padus kartu ir bent minutę suvokti šią pozą.

Kaip tai padeda?

 • Ši asana pagerina lankstumą, atverdama kirkšnį ir klubą.
 • Taip pat jūsų keliai ir šlaunys tampa tvirti ir taip sumažėja pilvo riebalų.
 • Jis stimuliuoja pilvo raumenis ir gerina virškinimą.

Įspėjimai: Venkite šio pratimo, jei turite kirkšnies traumą. Taip pat po apačia galite padėti čiužinį, kad gautumėte papildomos paramos.

3. Laivo poza:

Valčių poza arba „Navasana“ puikiai tinka jūsų pilvo raumenims tonizuoti. Tai gali pagerinti jūsų lankstumą ir sustiprinti kūną. Tai geriausia joga pilvo riebalams deginti.

Kaip daryti?

 • Atsisėskite ant kilimėlio ir ištieskite kojas. Jūsų keliai turi būti pakelti aukštyn, šlaunys turi būti įtemptos, o pirštai turi būti nurodyti.
 • Dabar pabandykite pakelti kojas nuo žemės ir pakelti kojas 45 laipsnių kampu. Įkvėpkite, kai pakeliate kojas ir vengiate sukti kelius.
 • Stuburas turėtų būti tiesus, o jūsų kūnas turėtų sudaryti V formą. Pakelkite rankas į pečių aukštį.

Kaip tai padeda?

 • Taip pat žinoma kaip Nauk Asana, valties poza stiprina jūsų šerdį ir įtempia pilvo raumenis. Įrodyta, kad reguliari šios jogos asanos praktika sustiprina ir pasiekia norimų rezultatų.

Atsargiai: Neatlikite šio pratimo, jei esate nėščia arba sergate lėtinėmis stuburo ligomis.

4. Joga Kapotasana (karaliaus balandžių poza):

Štai dar vienas jogos pratimas pilvo riebalams. Kapotasana arba karaliaus balandžio poza ištempia jūsų pilvo sritį ir tonizuoja raumenis. Tai pažangi poza, kurią reikia atlikti, kai gerai išmanote pagrindines pozas.

Kaip daryti?

 • Atsisėskite ant kojų už kelių ir blauzdų, užfiksuotų kartu. Norėdami išvengti skausmo, po savimi galite naudoti keletą minkštų audinių.
 • Dabar atsikelkite ant kelių ir padėkite rankas ant klubų. Ištiesdami liemenį, žiūrėkite į viršų.
 • Lėtai suimkite kulnus, viena ranka sekite kita. Pasukite atgal ir išplėskite krūtinę pilvu.
 • Daugiau sulenkite liemenį ir padėkite galvą tarp kojų ir likite 20 sekundžių.

Kaip tai padeda?

 • Galite pajusti masę savo rankose. Ši poza vertinga suskystinti riebalus beveik visuose kūno regionuose. Taip pat mankštinamas stuburas ir galūnės, todėl jie tampa lankstesni.

Atsargiai: Žmonės, turintys kraujospūdžio problemų, turi susilaikyti nuo šio pratimo.

5. Asilo spyrių joga:

Asilo smūgio joga apima nugaros raumenų tempimą, kad pagerėtų jūsų šerdies jėga. Tai taip pat veiksminga, kaip ir traškėjimas, sudeginti pilvo riebalines ląsteles ir tonizuoti kūną. Tai viena iš veiksmingų jogos asanų pilvo riebalams.

Kaip daryti?

 • Pradėkite nuo šuns žemyn, šiek tiek sulenkite kelius į žemę, tada pakelkite kojas aukštyn, galiausiai pabandykite pakelti kelius aukščiau klubų.
 • Jūs patirsite panašų į tai, kaip ruošiatės šokinėti ant rankų. Greitai pakartokite šiuos smūgius – kitą kartą kojos daužys žemę, skriskite atgal – 25–50 kartų.

Kaip tai padeda?

 • Ši joga įtraukia pilvo raumenis, o pilvo riebalai greitai išnyksta. Ši asana padeda atsikratyti nepageidaujamų riebalų viduryje.

Atsargiai: Naudokite savikontrolę, kad atliktumėte smūgius. Stenkitės subalansuoti savo svorį ant rankų ir būkite atsargūs atlikdami judesius.

6. Jogos skėrių poza (Shalabhasana):

„Shalabhasana“ arba „Locust Pose“ yra puikus stuburo pratimas, kuris taip pat gali padėti jūsų pilvo raumenims. Jis gali sutvirtinti pilvo raumenis ir padeda natūraliai deginti riebalų ląsteles. Tai viena geriausių jogos pozų, padedančių numesti pilvo riebalus.

Kaip daryti?

 • Atsigulkite veidu žemyn delnais priešais žemę. Įkvėpdami turite pakelti kojas, nesukdami kelių.
 • Viršutinė liemens dalis ir rankos taip pat turi būti pakeltos, kad ištemptumėte pilvo raumenis.
 • Atsigulkite ant pilvo. Ši poza labai naudinga mažinant pilvo riebalus.

Kaip tai padeda?

 • Ši laikysena daro didelį spaudimą skrandžiui ir raumenys yra ištempti, padeda atsikratyti skrandžio ir įtempia pilvo srities raumenis.

Atsargiai: Neatlikite šios asanos, jei esate nėščia ar sergate sunkiais negalavimais.

7. Surya Namaskar (Saulės pasveikinimas):

„Surya Namaskar“ yra jogos asanų rinkinys, skirtas numesti pilvo riebalus. Tai 12 jogos pozų susitikimas, taip pat į priekį ir atgal kreivė leidžia ištempti, o gilus kvėpavimas viso darbo metu padeda detoksikuoti. Atlikite Surya Namaskar kasdien ryte priešais saulę, kad gautumėte didžiausią naudą. Tai geriausia joga sumažinti pilvo riebalus per 1 savaitę.

Kaip daryti?

 • Vykdykite kiekvienos asanos nurodymus.
 • Pradėkite lėtai, penkiais raundais, lėtai didindami skaičių virš laiko.
 • Priklausomai nuo galimybių, padidinkite skaičių iki 12–13 raundų.

Kaip tai padeda?

„Suryanamaskar“ ne tik stiprina nugaros ir viršutinės kūno raumenis, bet ir padeda deginti riebalus visame kūne. Kai sudeginami optimalūs riebalai, jie sutelkiami į riebalus aplink pilvo sritį. Tai taip pat pagerina lankstumą ir padeda efektyviai praktikuoti.

Atsargiai: Surya Namaskar negalima daryti menstruacijų ar nėštumo metu. Žmonės, turintys išvaržų ar stuburo problemų, turi vengti šios sekos.

8. Sėdimasis posūkis į priekį:

Taip pat žinomas kaip paschimottanasana, kai žmogus turi sėdėti ištiesęs kojas priešais save, o tada ištiesęs rankas nukreiptas į viršų. Tai atitinka iškvėpimo modelį, kai rankos kartu su viršutine kūno dalimi lenkiasi link pėdų, stuburo smeigtukas tiesus, o delnai laikosi už kojų. Tai puikus būdas atlikti mankštą skrandžiui, kurio jums tikrai reikėjo sudeginti riebalų perteklių organizme.

Štai kaip tai padaryti:

 • Ištieskite kojas ir sėdėkite tiesiai.
 • Pakelkite rankas ir lėtai įkvėpkite.
 • Iškvėpdami pasilenkite į priekį ir palieskite kojų pirštus. Įsitikinkite, kad nesulenkėte kelių.
 • Palieskite galvą prie šlaunų ir laikykite pirštus.
 • Laikykitės šios pozos apie 20 sekundžių.
 • Pakartokite.

Kaip tai padeda?

 • Ši asana yra puiki atsipalaidavimo technika, taip pat tonizuoja ir stiprina visą kūną.

Atsargiai: Venkite šios asanos, jei sergate astma ar viduriavimu.

9. Ustrasanos joga:

Ustrasana arba kupranugario poza yra joga, skirta sumažinti pilvo riebalus ir suteikti jėgą raumenims. Jis gali tonizuoti jūsų pilvo sritį, šlaunis ir rankas, kad pagerėtų lankstumas. Tai pažangi ir geriausia joga, skirta sumažinti pilvo riebalus.

Kaip tai padaryti?

 • Atsiklaupkite ant kelių ir tada sulenkite liemenį atgal arkos formos link kulnų, o jo rankos eina atgal, remdamos viršutinę kūno dalį ant pėdos..
 • Triukas yra kurį laiką išlaikyti poziciją, toliau įkvėpus iškvėpti, tada grįžti į pagrindinę pozą ir tada daryti viską iš naujo.
 • Tai turi būti daroma iš eilės per kelias ateinančias dienas, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Kaip tai padeda?

 • Tai sustiprins jūsų pilvo raumenis, o tai yra būtina norint sumažinti pilvo riebalus. Tai padarius, jis taip pat sustiprins stuburą, o laikui bėgant stuburas taps tvirtas ir lankstus.

Atsargiai: Ši poza gali įtempti kaklo raumenis. Taigi susilaikykite, jei turite problemų, susijusių su kaklu.

10. Kobros poza:

Kobros poza yra dar viena veiksminga asana, mažinanti pilvo riebalus. Tai ypač naudinga moterims metant svorį po gimdymo. Šį tempimo pratimą lengva atlikti net pradedantiesiems ir tai geriausia joga, padedanti sumažinti pilvo riebalus per 15 dienų.

Kaip daryti?

 • Pradėkite gulėti ant priekio, rankos remiasi į šoną.
 • Dabar sutvirtinkite savo čiulpus, kai įtempiate pilvą ir pradedate kelti pečius, juosmenį aukštyn.
 • Pakreipdami galvą, galite naudoti delnus ir alkūnę kaip atramą, sukeldami nedidelį kaulų čiulpų įlenkimą.
 • Išlikite šioje pozoje apie 30 sekundžių.
 • Pakartokite du kartus.

Kaip tai padeda?

 • Ši asana yra žinoma kaip mažinanti pilvo riebalus ir tonizuojanti nugaros raumenis.

Atsargiai: Žmonės, turintys išvaržos ir nugaros problemų, turi susilaikyti nuo šio pratimo.

11. Pečių stovo padėtis:

Pozicija ant peties arba „Sarvangasana“ idealiai tinka pilvo, šlaunų ir sėdmenų raumenims tonizuoti. Tai taip pat pagerina jūsų lankstumą ir sustiprina stuburą.

Kaip daryti?

 • Pirmieji žingsniai apima tai, kad gulite ant nugaros, rankos yra šalia jūsų. čia jūs turite panaudoti viršutinę kūno jėgą, kad subalansuotumėte visą apatinę dalį.
 • Pradiniame etape jums gali prireikti papildomos poros rankų.
 • Pradėkite pakeldami apatines galūnes iki taško, kuriame jos tampa statmenos kūnui.
 • Dabar alkūnėmis palaikykite kūną, kai keliate klubus į orą, visą svorį padėdami ant peties ir viršutinės kūno dalies.

Kaip tai padeda?

 • Joga turi rimtą sukimo pozą, kuri pagerins jūsų virškinimą, taip pašalindama riebalų sankaupas pilve. Įtraukdami kojų ir rankų raumenis, jūs darote daugiau raumenų ir taip sudeginate riebalų perteklių.

Atsargiai: Jūs neturite atlikti šios asanos, jei turite kraujospūdį, viduriuojate, menstruacijos ir stuburo traumos.

12. Lanko pozos:

Lanko poza yra gera joga, mažinanti pilvo riebalus. Šiame skyriuje jūsų kūnas iš tikrųjų imituoja lanko formą ir pradėkite atsigulti ant savo priekio. Giliai įkvėpkite ir pakeldami viršutinę ir apatinę kūno dalis iš abiejų galų, balansuodami ant pilvo. Jūsų rankos, esančios jūsų gale, dabar gali naudoti kojas kaip rankeną, kad sukurtumėte vilkimą, tobulindami pusiausvyrą.

Štai kaip tai darote:

 • Atsigulkite ant pilvo.
 • Sulenkite abi kojas ir šiek tiek pakelkite krūtinę.
 • Laikykite kulkšnis ir švelniai pakelkite šlaunis.
 • Pakėlus šlaunis ir krūtinę, asana sutelkiama į jūsų pilvą.
 • Išlikite šioje pozoje apie 30 sekundžių.
 • Pakartokite du kartus.

Kaip tai padeda?

 • Ši poza, lanko poza, yra žinoma dėl to, kad jūsų stuburas yra tikrai lankstus, taip pat daugiausia dėmesio skiriama pilvo riebalams ir taip sumažėja.

Atsargiai: Venkite šios pozos, jei turite stuburo traumų.

13. Vėjo malšinimo poza:

Turite galvoti, kaip sumažinti pilvo riebalus, naudojant vėją mažinančią pozą ar „Pavanamuktasana“? Čia mes naudojame įtampą, atsiradusią jūsų pilvo srityje, kad sumažintume kilogramus ant skrandžio.

Kaip daryti?

 • Pradėkite gulėdami ant nugaros.
 • Sulenkite kelius ir patraukite juos prie pilvo.
 • Sutrikus apatiniam bankui, dabar pabandykite pakelti galvą, priartindami smakrą kuo arčiau kelio.
 • Šiuo metu jūsų pilvas turėtų būti įtemptas ir suspaustas, sukuriant spaudimą, kuris sudegina esamus riebalus.

Kaip tai padeda?

 • Taip pat žinoma kaip Pawanmuktasana, šią asaną reikia praktikuoti atsargiai. Jis stiprina ir tonizuoja pilvo, kojų, rankų ir apatinės nugaros dalies raumenis. Tai padeda virškinti ir gerina kraujotaką.

14. Warrior Twist Pose:

Tai yra įprastos kario pozos variacija. Jis susuka pilvo raumenis ir sustiprina nugarą bei šlaunis. Tai taip pat padeda sudeginti riebalines ląsteles aplink pilvą:

Kaip daryti?

 • Suformuokite kario pozą, kai viena iš jūsų galūnių, pastatytų priešais kitą, traukia tarp jų, o galinė dalis ištempta gale.
 • Dabar užuot pakreipę atgal, šį kartą pasukite viršutinę kūno dalį į vieną pusę, galbūt iki maksimalios.
 • Rankos gali būti sulenktos priešais krūtinę, kad būtų lengviau pasukti.
 • Šioje pozicijoje būkite apie 5 įkvėpimus, kad jūsų šerdis būtų užfiksuota.
 • Tai geras būdas sumažinti riebalų kiekį joga.

Kaip tai padeda?

 • Ši poza stiprina šlaunis, taip pat tonizuoja pečius, rankas ir šlaunis. Tai taip pat tonizuoja jūsų pagrindinius raumenis ir taip sumažina riebalus iš pilvo.

Atsargiai: Venkite šios pozos, jei turite nugaros smegenų ar disko problemų.

15. Tilto poza:

Į pilvo riebalų joga taip pat įtraukia tilto pozą į savo inventorių. Ši poza taip pat ištempia jūsų pilvo sritį ir padeda sumažinti jūsų pilvą. Jis taip pat puikiai tinka skausmui malšinti apatinėje nugaros dalyje.

Štai kaip tai darote:

 • Atsigulkite ant nugaros.
 • Šį kartą jūsų kraštutinumai, kaklas ir kojų pirštai lieka ant žemės, kai kūnu sukuriate lentą.
 • Pečiai šiek tiek spaudžia, kai keliate kūną, o pirštai prilimpa prie žemės.
 • Palaikykite rankas šalia savęs arba naudokite kaip pirštų griebtuvą, kad išlaikytumėte pusiausvyrą.

Kaip tai padeda?

 • Ši jogos asana padeda pagerinti jūsų laikyseną ir padeda geriau virškinti. Jis atveria krūtinę ir tonizuoja šlaunis, dirbančias iki pat pilvo. Jūs tampate lankstesni, o tai ištempia apatinę kūno dalį ir ją tonizuoja.

Atsargiai: Venkite to, jei jaučiate skausmą ar diskomfortą kakle.

Ką daryti ir ko negalima atsikratyti pilvo riebalų naudojant jogą:

Norėdami maksimaliai išnaudoti jogos programos pranašumus, vadovaukitės šiais patarimais:

Daryti:

 • Valgykite sveiką mitybą, kurią sudaro švieži vaisiai ir daržovės.
 • Gerkite daug vandens ir palaikykite hidrataciją.
 • Padalinkite maistą į mažas porcijas, kad būtų lengviau virškinti.
 • Į savo racioną įtraukite daug skaidulų, kad žarnynas judėtų geriau.
 • Sumažinkite streso lygį ir atsipalaiduokite.
 • Miegokite bent 7-8 valandas per dieną.

Ne:

 • Griežtai venkite greito maisto, cukraus turinčių gėrimų ir desertų.
 • Pasakykite „ne“ angliavandenių pertekliui.
 • Venkite persivalgymo ir vėlyvų vakarėlių.
 • Negalima permiegoti ar nemiegoti. Tiesiog pailsėkite savo kūnui.
 • Neapsiribokite viena vieta. Toliau judėkite ir būkite aktyvūs.

Daugeliui prarasti pilvo riebalus yra tolima svajonė. Tai nebus jums, jei reguliariai laikysitės šių pozų (jogos asanų). Joga veikia ne tik kūną, bet ir kitus organus, daugiausia dėmesio skiriant jūsų pagrindinei sričiai. Be tonizavimo, jis taip pat stimuliuoja jūsų liaukas ir taip pagerina jūsų organų veiklą. Tai padeda išlaikyti pusiausvyrą ir taip pat numesti pilvo riebalus reguliariai praktikuojant ir atkakliai. Visada praktikuokitės pas apmokytą jogos instruktorių ir, jei turite kokių nors sveikatos problemų, kreipkitės į gydytoją. Pradėkite sveikai gyventi nuo šiandien!

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kiek laiko užtrunka joga, kad sumažėtų pilvo riebalai?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo jūsų bendro gyvenimo būdo, ryžto ir laiko, praleisto joga. Jei reguliariai užsiimsite joga ir valgysite sveiką mitybą, matomus rezultatus pastebėsite maždaug po 3–4 savaičių. Vėlgi, šis laikas gali skirtis priklausomai nuo pagrindinės problemos priežasties.

2. Ar galiu gauti plokščią pilvą su joga?

Taip! Su joga galima gauti plokščią pilvuką! Joga apima daugybę tempimo pratimų, kurie gali pagerinti jūsų lankstumą ir tonizuoti raumenis. Kai kurios iš šių asanų savo poveikiu ir rezultatu kūnui prilygsta traškėjimams. Reikia pastebėti plonesnę juosmenį ir galiausiai plokščią pilvuką.

3. Kaip dažnai turėčiau daryti jogą pilvo riebalams mažinti?

Norint pasiekti gerų rezultatų, rekomenduojama kasdien užsiimti joga. Joga gali padėti sudeginti papildomas kalorijas ir išlaikyti jūsų formą bei šviesą. Norėdami gauti maksimalią naudą, užsiimkite joga bent 3–4 dienas per savaitę ir 1–2 valandas per dieną. Svarbiausia yra reguliariai praktikuoti kartu su drausmės jausmu savo gyvenime.

4. Ar galite priaugti svorio nutraukę jogą?

Joga, kaip ir bet kuris fizinis pratimas, sudegina kalorijų perteklių organizme. Kai nustosite jogą, su maistu gaunamos kalorijos nebus sunaudotos dėl nepakankamo fizinio krūvio. Tai gali baigtis riebalų nusėdimu, ypač aplink juosmenį. Štai kodėl jums reikia tinkamai jį naudoti, kad pasiektumėte tinkamų rezultatų.

5. Kokie maisto produktai mažina pilvo riebalus?

Kartu su joga sveika mityba taip pat vaidina svarbų vaidmenį siekiant maksimalios naudos. Maistas, pavyzdžiui, švieži vaisiai, daržovės, neskaldyti grūdai, žalioji arbata, uogos, liesa mėsa ir kt., Gali padėti numesti svorio, nepakenkiant mitybai. Šių maisto produktų rinkinį galite derinti kasdien, kad laikytumėtės visavertės dietos.