Skrandžio riebalai ir toliau yra viena dažniausių šios kartos problemų. Nuo „Mc Donald“ raudonų lūpų juokdario iki „KFC“ mėsainių su „zinger“, nuo tų pėdų metro sumuštinių iki nesibaigiančių svogūnų žiedų „Burger King“ sėdynėje, nutukimo problema per pastaruosius kelerius metus buvo labai svarbi, o grafikas rodo tik padidėjimas ir dar šiek tiek padidėjimas. Nutukimas yra terminas, kurį mes vartojame tam storam vaikui mokyklos valgykloje, bandančiam sutalpinti visą keksiuką į burną.

Kaip sumažinti skrandžio riebalus

Skrandžio riebalai yra būklė, kai esate per daug sveikas arba šiek tiek per daug riebalų, nei reikalaujama, o dabar pasaulį užklupo staiga. Tada mes pakeliame amžiaus grupę į paauglius, kurie ir toliau seka savo vaikystės kelią į šias greito maisto grandines ir taip padidina nutukimą. Tačiau kai kurie supratimai prasideda paauglystės pabaigoje, todėl jaunimas gali būti kontroliuojamas etapas, kuris vėlesniais metais vėl greitai virsta nutukimu. Mes galime sukurti visą gyvenimo ratą tiesiog apie tai, kaip nutukimas ir protas veikia sinchroniškai, kad sukurtų tiek daug nepageidaujamų rezultatų.

Tada yra tokių, kurie neturi jokių pilvo riebalų požymių, o paprastą puodo pilvą, laisvai kabančią virš 38 dydžio kelnių. Tas pats pasakytina ir apie ponias, kur kažkada siauri džinsai, kurie anksčiau pabrėžė jūsų išlinkimus, dabar pagerina jūsų žemai kabančio puodo pilvą. Dabar perėjote prie varpų dugno ir galvojote, kad paslėpti puodelį išspręs problemą. Tu stora, neatrodai gerai, bet ta aukšta šviesiaplaukė, kurią tavo buvęs žmogus buvo matęs klajojančias rankas į rankas, buvo, todėl verki su kubilu ledų ir dar šiek tiek alaus ir dar kartą pasirenki laisvesnius baltus marškinius, kad paslėptum vasaros pilvas.

Ar nenorite grįžti į tuos laikus, kai jūsų derliaus viršus privertė pasaulį pasukti galvą, kai jus aplenkė, o jūsų brunetės spynos sklandė ore? Ar nesusimąstote, kaip jūsų ilgi platinos šviesūs plaukai būtų tikę prie tos aptemptos juodos spalvos švarkelio parduotuvės vitrinoje? Ar ne visada norėtum, kad vakare dar galėtum gerai padirbėti tą dirbtinę bobą su tuo korsetu, ir visi tie norai bus tik tokie, jei nieko nedarysi, fiziškai? Nors protinis mąstymas gali jus pasiekti tik iki šiol, nepaprastai svarbu, kad pripažintumėte save, kaip sumažinti moterų pilvo riebalus, nesijaudindami, kad paslėpsite išsikišusį pilvą.

Geriausi skrandžio riebalų gydymo būdai:

Toliau pateikiami geriausi būdai, kaip efektyviai gydyti skrandžio riebalus ir nesukelti šalutinio poveikio.

1. Gyvenimo būdo keitimas Kaip sumažinti pilvo riebalus:

Tai yra bendras veiksnys, kai jūsų gyvenimo būdas lemia jūsų grožio ir sveikatos priežiūros problemas. Jei kas antrą penktadienį pataikysite į klubą ir išgersite kaip žuvis, tai gali paguosti nevalgyti maisto visą savaitę, tačiau penktadienio vakaro alus jau kompensavo jūsų sunkią savaitės dienos dietą. Jei visą savaitę badausite ir rysite, ką gausite savaitgalį, jums tai nepadės. Geros savaitės salotos gali nuplauti futbolo nakties alaus dėžes, o ši aptempta maža juoda suknelė pademonstruotų jūsų griaustines šlaunis ir nebūtų tokia įspūdinga kaip Beyonce

Pakeiskite savo gyvenimo būdą į sveikesnį. Jei norite atsikratyti pilvo riebalų, pirmas žingsnis – nustoti gerti. Alkoholis taip pat daro kūną tingų (reguliarus gėrimas). Jis turi daug kitų šalutinių poveikių, išskyrus kūno riebalų padidėjimą. Jei nenustosite dažnai vartoti alkoholinių gėrimų, dietos ir pratimai nebus tokie naudingi.

2. Nebūk neaktyvus:

Dabar galite turėti puikų salotų ir sulčių, brokolių, sumaišytų su naminiais jogurtais ir pan., Gyvenimo būdą, tačiau jei išlaikysite savo kaip kušetės vietą, rezultatų neparodysite. Išimkite tas senas jogos kelnes ir įspauskite į jas. Leisk jiems pasitempti ir dabar pradėk nuo tempimo. Pabandykite atsistoti ant kojų ir mankštintis tingiai, kad pagaliau galėtumėte išryškinti tą siaurą smoką ir rudą odinę liemenę ir puikuotis aukštai. Tikslas yra vėl tilpti į savo jogos kelnes, kad pluoštas neištemptų kelnių iki begalybės ir toliau. Neveiklumas verčia vidinį kūną susitaikyti su bloga laikysena ir tai atspindi. Žmonės bus mažiau traukiami, jei laikysitės blogos kūno padėties ir visą laiką gulėsite. Na, tai reikia pakeisti, kad sumažėtų pilvo riebalai.

3. Valgykite, kad tilptumėte:

Dabar pirmas žingsnis norint žinoti, kaip sumažinti pilvo riebalus, yra žinoti tinkamo maisto rūšį, kuri padėtų jums grįžti į kelią ir į žaidimą. Maistas apibrėžia jūsų riebalus ir taip pat jūsų kultūrizmo sugebėjimus. Taigi jaunystėje ar paauglystėje, jei laikysitės griežtos dietos ir pradėsite galvoti, kaip jūs numesite svorio, kartu su svoriu taip pat aukosite savo vienintelę galimybę augti ir vystytis.

Taigi, užuot aklai atsisakę savo maisto, stenkitės kuo geriau į savo lėkštę įtraukti sveiką ir kaip niekada anksčiau kovoti su skrandžio riebalais. Kai kuriems žmonėms mitybos įpročiai taip pat keičiasi. Venkite spurgų ir eikite į rudą lovą. Jie yra naudingi jums, nes juose yra ląstelienos ir jie gali efektyviau sudeginti kalorijas. Tai gerai prarandant sunkius pilvo riebalus. Kaip sumažinti pilvą? Sekite šią techniką.

4. Arbata:

Kaip sumažinti pilvo riebalus naudojant bet kokios rūšies arbatą, tokią kaip Oolong arbata, balta arbata, juodoji arbata ir pan., Bet ar gali kas nors įveikti gero garuojančio žaliosios arbatos puodelio naudą, kai arbatos maišelis šiek tiek sugulęs ant to puošnaus lėkštutės gabalėlio. Žalioji arbata yra natūralus pilvo riebalų šalintojas, todėl kiekvieną kartą apsipirkdami apsipirkinėkite, į savo sąrašą įtraukite žaliosios arbatos dėžutę. Tai ne tik padeda išgydyti vėžį, bet ir turtinga antioksidacinė savybė bei EGCG elementas padėtų kovoti su riebalais iš lentynos.

Neseniai atliktas tyrimas taip pat parodė, kad balta arbata yra žalios spalvos, o eksperimentas parodė, kad reguliariai naudojant 70% riebalų absorbuojama iš jūsų kūno. Kai laikotės svorio metimo dietos, žolelių arbata (išskyrus žaliąją) jums puikiai tiks. Kai kurios geriausios žolelių arbatos yra ajurvedos arba natūraliai pagaminti produktai, kurie yra vietiniai, bet sėkmingai veikia. Jei norite prarasti pilvą, tai yra vienas iš nedaugelio dalykų, kuriuos turėsite išlaikyti.

5. Pridėkite masę prie savo riebalų:

Svorio metimas nereiškia, kad turite būti liguistai lieknas ir primityvus ir tinkamas, kaip tie nulinio dydžio modeliai. Vietoj to, turėkite savo kelią ir puoselėkite sveiką kūną, paversdami riebalus į pilną kūną. Tam pagrindinis reikalavimas yra baltymai ir vitaminai. Dabar greitesnis, bet rizikingesnis požiūris į tai yra tabletės. Galite nusipirkti be recepto baltymų ir vitaminų tabletes, kurios padėtų jūsų masinei konversijai.

Tas pats pasakytina apie papildus, kurie gali būti naudojami jūsų kūnui tonizuoti ir formuoti, tačiau ar kas nors gali konkuruoti su geros patiekalo lėkštės autentiškumu. Norėdami į savo racioną įtraukti baltymų, įtraukite daug vištienos, kuri taip pat padėtų jums augti. Raudona mėsa yra antroje eilutėje kartu su gerais paukštienos kiaušiniais ir žuvimis.

Jūros gėrybės taip pat yra geras baltymų šaltinis, ir buvo paskelbta, kad baltymai padėtų jums kontroliuoti medžiagų apykaitą ir tuo pačiu užpildyti skrandį, kad galėtumėte praleisti dieną nejausdami nuolatinio alkio. Įrodyta, kad tinkamas baltymų vartojimas yra labai sėkmingas žmonėms, norintiems atsikratyti pilvo riebalų. Pilvo riebalų mažinimas gali būti sunkus procesas, tačiau taikydami šią techniką galite efektyviai sumažinti pilvą. Taikykite šią techniką, kol galite, nes tam tikrame amžiuje negalėsite suvartoti tokio didelio baltymų kiekio.

6. Pataisykite aliejų:

Dabar įrodyta, kad grynas ekologiškas augalinis aliejus ir kokosų aliejus yra viena iš pagrindinių svorio metimo priežasčių. Hidrinimo technika į jūsų kūną įtraukia daugiau vandenilio atomų, taip pagerindama skulptūros struktūrą. Dygminų aliejus arba ypač tyras alyvuogių aliejus taip pat nėra blogas varžovas. Šie turtingi aliejai, turintys daug omega-3 riebalų rūgščių, išliks sveiki ir liekni. Pabandykite tai paruošti savo skonį ir pajusite rezultatus. Tinkamų aliejų pasirinkimas gali būti įtemptas procesas, nes kai valgote, kad sumažintumėte pilvuką, rinkitės tik tinkamus aliejus, kurie veiksmingai sumažins pilvo riebalus. Tai yra viena iš sunkiausių dalių. Tačiau šis punktas jį sulaužo ir palengvina. Aliejų naudojimas yra vienas iš geriausių būdų sumažinti pilvo riebalus.

7. Filmo laiko užkandis:

Tikslas yra nuolat turėti daugiau pilno grūdo produktų, todėl čia yra keletas greitų tų alkanų vėlyvųjų pusryčių gydymo būdų. Pataisykite nesmulkintus kviečius, rudą duoną su kumpio gabalėliu be sūrio ir pagal skonį pridėkite šiek tiek salotų ar špinatų.

Tiems įtemptiems vakarams į mikrobangų krosnelę įmeskite maišelį spragėsių ir mėgaukitės jais kelyje. Tai nuoširdus būdas sumažinti skrandžio riebalus, nes spragėsiai taip pat yra pilno grūdo produktas. Tačiau spragintų kukurūzų sūdymas, sviestas ar sūris bus visiškas šio plano praradimas. Tai visiškas ne-ne. Sviestinių spragėsių sviestas gali labai pakenkti sveikatai, ir tik keli žmonės tai žino. Tai prideda papildomų riebalų sluoksnių prie kūno, nes jūs ne tik turite vieną ar du. Jūs naudojate kibirą ar dubenį, pripildytą spragėsių.

8. Pienas:

Valgykite virtą kiaušinį ir, prieš skubėdami su knygomis rankoje, pasitaisykite stiklinę pieno, kurio reikia pridėti prie dienos. Pradėkite ieškoti internete, kaip namuose pasigaminti varškės, o tada dar keletas naminio jogurto receptų. Kai žinosite receptus, pradėkite dirbti. Įrodyta, kad pieno produktai yra gana veiksmingi mažinant pilvuką. Tai yra vienas iš geriausių būdų, kaip sumažinti pilvo riebalus, ir žmogus galės suvartoti daug gerų vitaminų ir išlikti sveikas, tuo pačiu organizuodamas sau dietą, kuri leis jam prarasti daug riebalų.

9. Valgykite žalumynus:

Dabar kai kurie žalumynai puikiai skonis burnoje, pavyzdžiui, jalapenos Havajų salotose, o kai kurie – su dideliu sultingu kepsniu. Padarykite salotas iš kai kurių brokolių ir kai kurių lapinių žalumynų, pavyzdžiui, salotų ar špinatų, ir net iš kiniškų kopūstų „Bok Choy“. Jums taip pat padės puikaus skonio avokadai. Ar žinote dar vieną mažai kaloringą vaisių, kuris padėtų jums atsikratyti pilvo riebalų? Šalti ir žali agurkai. Daržovės visada naudingos mažinant riebalus. Galima paveikti jų pilvo raumenis valgant tinkamas daržoves. Daržovės pasižymi gamtos gerumu ir neabejotinai padeda sumažinti kūno riebalus ir pilvą.

10. Avižos:

Kai jūsų namuose iškilo svorio metimo klausimas, mama pasiūlė rimtą avižinių dribsnių dietą ir laikas pradėti jos klausytis. Po ilgos darbo dienos supjaustykite bananus ir persikus, dalį kriaušių ir šiek tiek braškių, išvirkite avižas, sumaišykite ir atsigulkite dienos televizoriaus sofoje. Daugelis žmonių nemėgsta avižinių dribsnių. Tačiau jie yra sveiki ir gali padėti išlaikyti sveiką mitybą ir aprūpinti organizmą geros ląstelienos proporcijomis. Tai leis jums paprašyti mažiau maisto ir prarasti daugiau riebalų vartojant mažiau maisto.

Nuplaukite nuodėmes: jūsų kūnas gali būti visiškai sveikas, tačiau mes gyvename pasaulyje, kuriame tarša yra pagrindinė problema, todėl labai svarbu išlaikyti kūną pilną vandens. Dažnai toksinai ir tarša lauke patenka į mūsų organizmą per orą ir panašiai, o šie kaupiasi riebalų ląstelėse. Dabar šie užsispyrę toksinai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios jūs vis dar pilvo pūtimas, todėl naudokite natūralų gyvybinį vandenį, kad išplautumėte toksinus iš savo sistemos.

11. Pradėkite apšilimą, kad sumažintumėte pilvo riebalus:

Kokie pratimai padės natūraliai sumažinti skrandžio riebalus? Po apšilimo tikrai atsikratysite pilvo riebalų.

A) Bėgiojimas:

Pirmiausia pradėkite kasdienį bėgiojimo grafiką. Anksti ryte pasveikinkite save granatų sultimis, tada užsidėkite „Nike“ ir eikite gerai bėgti. Pabandykite ieškoti partnerio, kuris galėtų prisijungti prie jūsų, kad bėgimas taptų linksmesnis. Tai turėtų būti bent 45 minučių išbandymas. Tai padidintų jūsų širdies ir galūnių raumenis bei juos gerai panaudotų.

Tai puikus riebalų deginimo būdas ir visas šias dienas galite stebėti, kaip sumažinti skrandžio riebalus. Dažnai, jei esate bėgikas veteranas, raskite tuščią lauką ir auštant, tiesiog pradėkite lenktyniauti lauke ir žemyn. Profesionalams, norėdami gauti geresnių rezultatų, suriškite apvyniotą čiurną. Bėgiojimas yra vienas iš geriausių būdų sudeginti pilvo riebalus. Žmogus galės efektyviai sumažinti pilvuką, sumažindamas pilve susikaupusius riebalus. Vienas iš geriausių būdų numesti pilvuką – užlipti ant bėgimo takelio ir išlaikyti pastovų tempą ir lėtai jį didinti (jei turite tokią įrangą).

B) Nusiplauk savo rūpesčius:

Jūs turite žinoti, kaip sumažinti pilvo riebalus, todėl plaukimas yra puikus pomėgis, kurį galite pasirinkti. Užregistruokite savo vardą viename iš artimiausių plaukimo centrų ir iškilmingai išplaukite visus savo pilvo riebalus. Galite pasirinkti tam tikrus stilius ir būdus, kuriuos jūsų treneris gali geriau paaiškinti. Plaukimas yra vienas iš geriausių būdų, kaip ištempti pilvo raumenis ir padaryti tinkamą spaudimą skrandžiui, ir tai leis sumažinti tuos pilvo riebalus. Jei stengiatės sumažinti pilvo riebalus, tai vienas iš geriausių būdų, kaip tą raumenį išplėsti skrandį ir jį suspausti. Šis procesas galiausiai sumažins pilvą. Kaip sumažinti skrandžio riebalus? Eik ir išbandyk pavojingą plaukimą.

C) Dviračių kelias:

Kai važiuojate dviračiu, pilvo raumenys nuolat treniruojasi. Jei pasirinksite anaerobinį metodą, greitai pasieksite savo tikslą. „Anaerobinis“ yra intensyvios treniruotės, trunkančios vos minutę, todėl važiuojant dviračiu dideliu greičiu padidinamas greitis ir pradedama irkluoti didesniu greičiu. Važiavimas dviračiu tinkamu tempu leis sustiprinti kojų raumenis, kad kūnas taip pat atitiktų. Važiavimas dviračiu ilgiems atstumams sumažins pilvuką, o laikantis profesionalių baikerių dietos galėsite pasiekti plunksnos svorio etapą. Kūnas išliks ir bus tinkamas, o jūs galėsite atlikti daug veiklos, kuri anksčiau buvo apribota dėl jūsų svorio.

Maždaug po minutės grįžkite prie normalaus greičio ir pakartokite; Važiuojant dviračiu, apatiniai raumenys patiria nuolatinę įtampą, kuri padėtų jums įsisiurbti tą pilvą kartu su kai kuriomis didelėmis perkūnijos šlaunimis. Jei reguliariai važinėjate dviračiu, esate geriausias pavyzdys, kaip sumažinti kūno riebalus.

D) traškėjimas:

Kitas geriausias pratimas pilvo riebalams yra traškėjimas, kuris yra lengvesnė atsilenkimų versija. Pradėkite gulėti veidu į viršų ant jogos kilimėlio ir pradėkite sulenkdami kelius aukštyn. Dabar padėkite rankas už galvos, bet ne už nugaros. Nesikiškite piršto už nugaros. Nykštis turi būti už ausų, o likusi delno dalis palaiko galvą ir kaklą. Tinkamai susitrenkti gali būti geriau, nei atlikti daugybę atsilenkimų. Tai sustiprina pilvo dalies raumenis ir taip pat juos sunkina. Jei norite atsikratyti daug pilvo riebalų, vienas geriausių būdų tai padaryti ir išlikti sveikam yra padaryti truputį. Darant traškesius gana dažnai kūnas yra sveikas ir nuo šerdies.

Dabar pakėlę smakrą, viršutinę kūno dalį pakelkite tik iki tos ribos, kur pilvas jaučia tiesioginį spaudimą. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite. Jūs netgi galite pasirinkti įstrižus susitraukimus, kai atsiguliate ir pakeliate kojas įstrižai, taip sukurdami spaudimą pilvo srityje.

E) Pratimai kojoms:

Pratimai kojoms, kaip sumažinti skrandžio riebalus. Čia yra puikus kojų pratimas, kuriame galite panaudoti apatinę kūno jėgą, kad sumažintumėte didelį svorio netekimą pilvo srityje. Atsigulkite veidu į viršų jogos kilimėlyje ir padėkite rankas už klubų. Įkiškite juos ir lėtai pakelkite koją aukštyn, kol jie bus virš lygiagretaus lygio. Šį kartą galite naudoti žirklinę techniką, kai koordinuojate kojų judesius aukštyn žemyn. Galite sulygiuoti kojas ir tada pradėti jas sukti ratu.

Tai gali atrodyti lengva, tačiau iš tikrųjų tai yra labai sunkus pratimas, kurio metu apatiniai raumenys, įskaitant pilvą, kartu valdo kojos pakabą. Kojų pakėlimas (gulint ar pakabinus) pasirodė esąs vienas geriausių pratimų pilvo riebalams numesti. Tam nereikia narystės sporto salėje. Jūs galite tai padaryti namuose gana lengvai, kuo įdomiau. Įjunkite muziką ir padarykite kojų pakėlimo pratimus smagesnius.

F) Šoninė lenta:

Šoninė lenta yra vienas geriausių pavyzdžių, kaip numesti pilvo riebalus, ir naudinga mankšta mažinant pilvo riebalus. Dabar vėl paimkite kilimėlį ir šį kartą pasukite į šoną taip, kad ilsitės vienoje pusėje, galbūt kairė ranka ar kairė alkūnė palaiko galvą. Kojos turi būti tiesios. Dabar laikykite savo kūną lanksčiu ir šiek tiek pakelkite klubą, kad pridėtumėte spaudimą vidurinėje dalyje. Kurį laiką išlaikykite poziciją, tada atleiskite trumpai pauzei ir tada stebėkite savo funkcijas.

G) Traukimas ir pakėlimas:

Tai dar vienas svarbus pratimas, kurį galite pasirinkti. Dar kartą atsigulkite veidu į kilimėlį ir pakiškite rankas po sėdmenimis. Įsitikinkite, kad jūsų stuburas, kaklas ir kojos yra suderinti. Dabar pailsėkite viršutinę kūno dalį, pakeldami sėdmenis į orą, kad su kūnu susidarytumėte nedidelę N figūrą. Koją ir galvą vis tiek reikia tvirtai pritvirtinti prie žemės. Dabar pradėkite nuo vienos kojos ir pakelkite. Laikykite poziciją, nuleiskite koją į pradinę padėtį ir tęskite kitą.

[Žiūrėti daugiau: Prarasti pilvo riebalus per 3 dienas]

H) Praleidimas:

Prisiminkite tuos senus laikus, kai jūs ir jūsų draugas praleisite savo terasoje ir visi kovos dėl savo posūkių. Na, atėjo laikas sugrąžinti tas dienas atliekant šį gražų pratimą. Visas praleidimas padės jums sumažinti pilvo riebalus iš visų tam tikrų kūno dalių, o jūsų tikslas yra pilvas. Nesijaudinkite dėl likusio; tiesiog praleiskite su ausinėmis ir pažiūrėkite rezultatus.

12. Aerobika gali sumažinti pilvą:

Čia yra puikus būdas linksmybes įvesti į savo kasdienę treniruotę. Kai sakome aerobiką, mes paprastai turime omenyje ritminį modeliuotą choreografiją su solidžiu šokio numeriu ar ritmu atitinkančia muzika. Aerobika yra smagu, nes tai yra treniruotė, paversta šokių aikštele, kurioje galite sportuoti ir linksmintis tuo pačiu metu. Jei norite greitai numesti pilvo riebalus, apsilankykite kai kuriuose aerobikos užsiėmimuose. Pilvo riebalų praradimas taps labai smagiu ir energingu procesu, jei tai padarysite per aerobiką. Tinkamas aerobikos atlikimas padės prarasti papildomą kūno riebalų dalį sėdmenyse ir juosmens pusėje.

Tada galite pamatyti savo kūno skirtumą, kaip sumažinti pilvo riebalus, kai reguliariai atliekate aerobinius pratimus. Tai greiti, optimistiški ir iš karto padėtų jums atsikratyti tų užsispyrusių riebalų. Vienas iš įprastų aerobikos scenarijų apima grupę žmonių, dirbančių vienu metu, o tai padės neatsilikti nuo treniruotės tempo. Tačiau jei ne viskas gerai, visada galite pasirinkti namų treniruotę.

13. Bėgimo takelio perkrova, kaip atsikratyti pilvo riebalų:

prarasti pilvo riebalus

Eik į sporto salę ir bėk į bėgimo takelį. Kai rasite nemokamą bėgimo takelį, paleiskite šiek tiek daugiau, kad prarastumėte skrandžio riebalus; tai kompensuojama visais laikais, kai jautėtės tingūs savo namuose ir griežtai išvengėte rytinio žadintuvo išeiti ir bėgti. Tai kompensuos visą tą laiką, todėl jei neturite įgūdžių bėgti, tiesiog išbandykite savo laimę bėgimo taku.

14. Joga pilvo riebalams mažinti:

Kai sakome jogą, tai daugiau apie tempimą ir kvėpavimą, tačiau šis strateginis kvėpavimas ir tempimas tuo pačiu padėtų jums numesti pilvo riebalus. Joga yra daug ramesnis būdas sumažinti pilvo riebalus, todėl tikrai svarbu, kad atliktumėte tinkamus pratimus, padedančius kovoti su užsispyrusiu pilvu. Pavyzdžiui, pradėkite nuo visos saulės pasveikinimo serijos, o tada pereikite prie aukštyn ir žemyn nukreiptų šunų. Tai tiesiog susiję su kvėpavimu ir tempimu.

Šalutinis pilvo riebalų poveikis:

Aš jums pasakysiu dar vieną priežastį, kodėl jums reikia žinoti, kaip sumažinti moterų pilvo riebalus. Nutukimas yra ne tik jūsų depresija ir protas, bet ir jūsų sistema. Tai reiškia, kad su nutukimu dabar susidursite su didesne rizika, visų pirma, diabetu. Jei jau esate užsiregistravęs cukriniu diabetu, žinote, kad jūsų keliai patiria didelių problemų.

Kitos problemos, kylančios kartu, yra miego apnėja, kai miegant atsiranda kvėpavimo pauzė, kuri yra mirtingesnė nei diabetas. Tada kartais atsiranda tikimybė užsikimšti arterijoms su tais keksiukų apledėjimais, kuriuos turėjote anksčiau šį vidurdienį, o tai gali reikšti, kad šį vakarą galite atsidurti ligoninės lovoje, kuri bus suvyniota į kitą galimą OT šuntavimo operacijai. Jūs sėkmingai leidote insulto situacijai užgožti jūsų vakaro žaidimų planus po biuro. Jei laikysitės šiame punkte pateiktų patarimų, jums tikrai pavyks sumažinti svorį ir tankų pilvo riebalą. Reikėtų tinkamai atsižvelgti į rizikos veiksnius ir jų laikytis. Tai jums tarsi įstatymas ar taisyklė, kol neprarasite pilvo riebalų.

Nors pirmasis yra tarp jūsų organų ir išorinio apvalkalo susikaupę riebalai, poodiniai riebalai nebėra tokie mieli; tai riebalai, kuriuos galite pajusti besisukdami pilve.

2. Paveldimumas:

Didelė dalis jūsų pilvo riebalų gali būti kaltinama dėl paveldimumo, ir kadangi jūs pasiekėte šį dominuojantį geną, nuvytę savo tėvus, tai gali būti pasikartojanti problema, kai net kietai virtas kiaušinis sukels mažą pilvuką po bamba. Kai kurie sako, kad maistas, kurį valgote laikydamiesi dietos, pateko tiesiai į skrandį. Tačiau tai galima pakeisti naudojant ankstyvą mitybą, sveiką gyvenseną ir daug daugiau pratimų, kuriuos reikia kontroliuoti. Kai problemos priežastys yra genai, tada nieko negalima padaryti. Kažkam tai tikrai bus nesėkmė. Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, yra laikytis dietos ir tęsti pratimus. Sunkus darbas nugali talentą.

[Žiūrėti daugiau: Kaip sumažinti pilvo riebalus per 2 dienas]

3. Žinokite savo priežastis:

Jūsų tikslas yra žinoti, kaip sumažinti pilvo riebalus, todėl prieš pradėdami kasti duobę, visi pripažinkime priežastį, kodėl taip elgsimės. Su amžiumi mūsų liemuo tapo platesnis, taip pat ir mūsų struktūra, o nors dalis jos buvo kaltinama dėl brendimo ir senėjimo, kita vertus, jūsų nutukimas buvo reikalingas griežtai patikrinti. Dabar jūsų kūne yra dviejų rūšių riebalų kaupimasis. Visceraliniai ir poodiniai riebalai.

Kaip sumažinti pilvo riebalus moterims nėra didelis dalykas, o jei sunkiai dirbate, su nutukimu galima kovoti ir laimėti. Atkreipkite dėmesį į šio straipsnio žodžius ir patys pamatysite rezultatus.

Šiame straipsnyje jums buvo pasiūlyta keletas geriausių būdų, kaip numesti pilvo riebalus laikantis tam tikrų dietų ir atliekant tam tikrus pratimus. Yra daugybė būdų, kaip numesti pilvo riebalus, o kai kurie iš geriausių yra aptariami šiame straipsnyje. Sumažinti pilvo riebalų perteklių gali būti paprasta, jei tinkamai laikomasi veiksmų.

Sumažinkite skrandžio riebalų kiekį