Ar norite numesti pilvo riebalus per 3 dienas? Ar tai tikrai pasiekiamas tikslas? Pasaulyje, kuriame reikalaujama greitų rezultatų, įskaitant svorio metimą, atrodo, kad nieko nėra neįmanomo. Paprasti gyvenimo būdo pakeitimai gali padėti pasiekti lygesnį pilvuką ir plonesnę juosmenį.

Pilvo riebalai taip pat vadinami visceraliniais riebalais, kurie susidaro pilvo srityje dėl riebalų sankaupų. Tai veda prie puodo pilvo, kai galite sukelti nepatogumų ir sugadinti savo struktūrą. Ab riebalai ilgainiui taip pat gali būti pavojingi jūsų sveikatai. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip paprastas gyvenimo būdas namuose gali greitai pasiekti rezultatų per tris dienas.

Prarasti pilvo riebalus per 3 dienas

Kaip sumažinti pilvo riebalus per 3 dienas?

Pateikėme keletą geriausių patarimų, kurie padės natūraliai atsikratyti pilvo riebalų per 3 dienas. Pažvelkime į juos.

1. Atlikite kalorijų deginimo pratimus:

Įeiti į intensyvius fizinius pratimus yra svarbus žingsnis siekiant savo tikslų. Atlikite bet kokio tipo mankštą, galite pagreitinti medžiagų apykaitą ir pagreitinti virškinimą bei riebalų deginimą. Tai gali padėti efektyviai panaudoti kalorijas, kurios neleidžia joms kauptis kaip apatiniams pilvo riebalams. Kardio, svorio, pilateso ir kt. Derinys yra labai rekomenduojamas pašalinti ir sumažinti riebalų sankaupas.

storas pilvas

2. Būkite hidratuotas:

Geriant daug vandens, galima ne tik išlaikyti drėgmę, bet ir atsikratyti žarnyno riebalų. Tyrimai rodo, kad vartojant daug vandens gali padidėti energijos suvartojimas dėl savo termogeninio poveikio (1). Vanduo taip pat gali jaustis sotesnis ilgiau ir sumažinti suvartojamo maisto kiekį. Tai taip pat gali palengvinti pilvo pūtimą, kuris yra atsakingas už tai, kad jūsų skrandis atrodytų didelis. (2)

3. Venkite daug kalorijų turinčio maisto:

Būtina vengti maisto produktų, tokių kaip sausainiai, traškučiai, pyragai ir saldainiai, kuriuose yra daug kalorijų ir mažai maistingų medžiagų. Šiuos maisto produktus sunku sulaužyti net ir mankštinantis, o virškinimas užtrunka ilgai. Be to, šiuose maisto produktuose esantis cukrus ir riebiosios medžiagos gali nusėsti pilvo srityje. Laikykitės sveikos mitybos be šių kenksmingų medžiagų

4. Apskaičiuokite savo kalorijas:

Stebėkite suvartojamų kalorijų skaičių. Apribokite tai iki 1200 kalorijų per dieną arba pagal savo KMI. Laikykitės sveikos mitybos plano ir užsirašykite kiekvienos porcijos vertes. Skaičiavimui už jus galite naudoti tam tikras išmaniąsias programas savo telefone!

pilvo riebalai per 3 dienas

5. Mažesni valgiai didesniems rezultatams:

Yra teiginys, kad valgyti mažesnius patiekalus geriau numesti pilvo riebalus nei valgyti tris didelius patiekalus. 6 porcijas kontroliuojančių patiekalų valgymas yra susijęs su geresniu virškinimu ir geresne medžiagų apykaita. Tačiau tai neturi jokių patvirtinančių įrodymų ir yra pagrįsta tik asmens patirtimi.

6. Valgykite daug skaidulų turinčius maisto produktus:

Žinoma, kad valgant maistą, kuriame yra daug tirpių maistinių skaidulų, sumažėja pilvo riebalų (2). Suplanuokite valgį, kurį sudaro tokie maisto produktai kaip avižiniai dribsniai, obuoliai, citrusiniai vaisiai, pavyzdžiui, citrina, uogos, sveiki grūdai ir kt..

7. Įtraukite kiaušinius ir lašišą:

Jei esate ne vegetaras, į savo racioną įtraukdami lašišą ir kiaušinius galite sumažinti skrandžio riebalus. Abiejuose yra daug baltymų ir mažai angliavandenių. Be to, jie yra geri vitamino D šaltiniai, kurie vaidina svarbų vaidmenį kontroliuojant apetitą ir deginant riebalų ląsteles.

8. Gerai išsimiegokite:

Tyrimai rodo, kad miegas yra tiesiogiai susijęs su kūno svoriu. Kai miegate nepakankamai, visa sistema išsikraipo ir daro neigiamą poveikį jūsų medžiagų apykaitai. Štai kodėl ekspertai, pasimėgavę geru 7–9 valandų kokybišku miegu, užkerta kelią su stresu susijusiam valgymui ir prastam virškinimui.

Nors šie patarimai gali skatinti gerą sveikatą ir tonizuotą pilvą, jų efektyvumas numesti pilvo riebalus per 3 dienas nėra tikras. Taip pat nerekomenduojama tikėtis staigių kūno pokyčių, kurie taip pat yra nepraktiški ir pavojingi. Taigi, kasdien darykite mažus žingsnelius ir siekite tinkamo ir aktyvaus kūno. Proceso metu taip pat pasieksite plokščią pilvą, kurio visada norėjote!