Individualizuotos piniginės yra puiki dovanų galimybė vyrams. Tai piniginės, kurias galima pritaikyti ir suprojektuoti pagal jūsų poreikius. Pasirinkite iš šio gausaus piniginių sąrašo, kad padovanotumėte savo mylimam žmogui kažką unikalaus.

Naujausi ir stilingi individualizuotos piniginės modeliai vyrams ir moterims:

Pažvelkime į 9 populiariausius individualizuotų piniginių dizainus.

1. Citatų piniginė:

individualizuotos piniginės

Šios asmeninės piniginės vyrams yra geriausia dovana, kurią galite įteikti. Ant piniginės viršelio galite išgraviruoti bet kokias vyro mėgstamas formuluotes. Šios piniginės turi skyrius sąskaitoms ir kreditinių kortelių lizdus. Šios piniginės spalva yra puikus įdegis, kontrastingai susiuvamas kreminiais siūlais.

2. Pavadinkite personalizuotas pinigines:

Pavadinkite personalizuotas pinigines

Peržiūrėkite šias nuostabias vyrų personalizuotas pinigines, kuriose galima išgraviruoti asmens vardą. Šių piniginių odos kokybė yra geresnė, o išorės detalės yra labai prašmatnios. Ruda piniginė piniginės centre yra susiuvama kremu, o pavadinimas gali būti išgraviruotas piniginės apačioje.

3. Slapto pranešimo personalizuota piniginė:

Slaptas pranešimas asmeninė piniginė

Ar labai myli savo vyrą ?? Parodykite jam savo amžiną meilę su šia asmenine pinigine. Piniginėje yra išgraviruotas asmens vardas. Tada slapta žinutė išgraviruojama ant nedidelio odos gabalo, kuris dedamas į vieną iš angų. Tai bus dovana, kurios jis ilgai nepamirš.

4. Knygos formos personalizuota piniginė:

Knygos formos personalizuota piniginė

Tai vėlgi nuostabi piniginė vyrui, kuri yra knygos formos. Piniginė pagaminta iš geros kokybės odos, o apačioje išgraviruotas pavadinimas. Piniginės viršuje taip pat yra užtrauktukas. Pasirinkite šią puikią jūsų vyrui tinkančių spalvų piniginę, įskaitant juodą, įdegį, rudą ir kt.

5. „Bill Flap“ personalizuota piniginė:

„Bill Flap“ personalizuota piniginė

Čia yra dar viena puiki asmeninės piniginės versija vyrams. Odinėje piniginėje yra išgraviruotas asmens vardas. Piniginės išorėje taip pat yra sąskaitos dangtelis, kuriame galima laikyti keletą sulankstytų kupiūrų. Atvartas tvirtinamas magnetais, kad kupiūros lengvai neslystų žemyn. Pasirinkite tai kaip puikią dovaną.

6. Monograminė piniginė:

Monogramos piniginė

Jei jums patinka jūsų vardo monograma, tai yra labai geras pasirinkimas. Galite išgraviruoti savo vardo monogramą ant odinės piniginės, kad ji taptų asmeniška. Monograma pagaminta subtiliu ir įmantriu šriftu ir prideda piniginei prabangos. Tai taip pat gali būti labai aukščiausios klasės dovana mylimam žmogui ar net jūsų viršininkui.

7. Nuotraukų personalizuota piniginė:

Nuotraukų personalizuota piniginė

Tai puikus būdas parodyti savo meilę kažkam. Čia yra suasmeninta piniginė, kurios sentimentalus jūsų pasirinktas paveikslėlis yra atspausdintas piniginės išorėje. Galite pasirinkti įdėti savo ir jūsų sutuoktinio ar net savo vaikų nuotrauką. Tai labai asmeniška piniginė, o paveikslėlis pasakys tūkstantį žodžių.

8. Kaukolės personalizuota moterų piniginė:

Personalizuota kaukolė

Jei jums patinka puošnūs ir metaliniai dalykai, tai jums tobula piniginė. Drąsi ir viena iš tokių piniginių tikrai pakels kelis antakius. Piniginėje ant visos piniginės yra raštuotos mažos metalinės kaukolės. Piniginė su užtrauktuku geriausia laikyti viską savo vietose. Pasirinkite šią dramatišką piniginę dėl akį traukiančio efekto.

9. Įdėkite „Flap Personalized“ piniginę:

Įdėkite „Flap Personalized“ piniginę

Čia yra individualizuota piniginė, kuri yra minimalistinio pobūdžio ir geriausiai tinka žmonėms, kurie nenori kažko per garsiai. Pati piniginė yra labai paprasta ir paprasta, ant odos išgraviruotas pavadinimas. Piniginė užsidaro atvartu, įkišamu į odinę juostelę, kuri eina aplink piniginę.

Pasirinkite, kad piniginėje išgraviruotumėte vardą ar posakį, kad prisilietėte. Piniginės gali būti monogramuotos arba atspausdintos su jūsų tobula nuotrauka.