Paso piniginės yra kažkas, kas labai svarbu tiems, kurie daug keliauja. Tai taip pat svarbus aksesuaras kiekvienam keliautojui. Tai padeda patogiai sutvarkyti visus kelionės dokumentus. Daugelyje pasų piniginių dabar yra RFID funkcija, kad jūsų pasas būtų apsaugotas nuo visų rūšių elektromagnetinių signalų ir galimų įsilaužimo grėsmių. Toliau aprašomi įvairūs pasų turėtojų tipai, turint omenyje patogiausius, kurie tiktų keliautojams.

Naujausios ir stilingos pasų piniginės vyrams ir moterims ekskursijose:

Pažvelkime į 9 populiariausius piniginių dizainus pasui.

1. Klasikinė paso piniginė:

pasų piniginės

Dabar gali būti daug medžiagų, tokių kaip nailonas ar medvilnė, tačiau beveik neįmanoma įveikti odos kaip bet kokios rūšies piniginės. Klasikinė paso turėtojo piniginė būtų pagaminta iš odos ir joje būtų galima tinkamai sinchronizuoti jūsų pasą ir visus kelionės dokumentus. Piniginėje taip pat yra protingai sukurta vieta rašikliui, ir tai sandoris yra sandarus.

2. Plona paso piniginė:

Plona paso piniginė

Tai tinkamiausias tipas tiems, kurie ketina išlaikyti savo stilių ir keliauti kuo mažiau. Puikiai suprojektuotas, kad visada turėtumėte po ranka pasą ir mikro rašiklį, itin stilingas plonas paso laikiklis yra sumažinta klasikinės odinės paso piniginės versija.

3. Nešiojamojo kompiuterio paso piniginė:

Nešiojamojo kompiuterio paso piniginė

Jei bet kuriuo metu negalite išlaikyti savo noro rašyti, tada tai yra tinkamas pasirinkimas. Nuostata turėti nedidelį užrašų knygelę kartu su pasu ir kelionės dokumentais leis užsirašyti net menkiausias kelionės detales. Gražiai pagaminta odinė paso kelioninės piniginės išorė suteikia dar vieną gerą priežastį šypsotis.

4. Metalinė paso piniginė:

Metalinė paso piniginė

Ne minimalistams padarykite pareiškimą su metaline vyrų paso pinigine. Lygus odinis vidus ir nikelio-metalo išorė garantuoja, kad jūsų pasas bus saugus nuo beveik visko. Jame taip pat yra nuostata saugoti keletą jūsų kortelių.

5. Užtraukiama paso piniginė:

Užtraukiama paso piniginė

Jei jums taip pat reikia nešiotis savo šeimos narių pasą ir jums reikia pakankamai vietos ir labai saugiai, tada jums geriausiai tiktų piniginė su užtrauktuku. Su keliomis kišenėmis ir kortelių lizdais, kurie visi yra užsegami užtrauktuku, taip pat galite saugoti daugybę kelionės dokumentų. Visa tai nėra per didelė, tai yra protinga kelionių paso piniginė.

6. Voko stiliaus paso piniginė:

Voko stiliaus paso piniginė

Voko stiliaus paso piniginės oda yra nuostabi su saugojimo talpa. Tai gražiai pagaminta iš odos taip, kad visus svarbius ID galite saugoti toje pačioje vietoje. Tai jums labiausiai tinka, jei esate linkę padaryti savo piniginę nerangią su milijonais kvitų.

7. Daugiafunkcinė paso piniginė:

Universali paso piniginė

Kodėl riboti savo vaizduotę? Išnaudokite visas paso piniginės galimybes ir laikykite mobilųjį telefoną, kreditines korteles, rašiklius, kad jie būtų tinkamai sudėti į vidų. Drobės paso laikiklis taip pat yra su užtrauktuku, kad visi jūsų lobiai būtų apsaugoti net tada, kai skubate. Tai ideali paso piniginė vyrams, kurie visą laiką yra gremėzdiški.

8. Krokodilo odos paso piniginė:

Krokodilo odos paso piniginė

Dvi rankovės ir gražus dizainas yra tai, ko galite tikėtis iš krokodilų įspaustos odos paso piniginės. Prabangus eksterjeras ir patogus interjeras tikrai patrauks daugybę akių obuolių. Žmonės tikrai pavydės grožio jūsų rankose ir spės apie jūsų pirmos klasės skrydį, net jei ketinate taupiai.

9. Spalvinga paso piniginė:

Spalvinga paso piniginė

Kam nuobodžiai rinktis paso piniginę, kai jūsų kasdienis stilius yra susijęs su spalvomis. Apsišvieskite kai kuriomis spalvomis oro uoste eidami su gražia paso pinigine, kad užsiregistruotumėte. Būkite linksmi ir įpurkškite spalvų, žinoma, turėdami omenyje patogumą. Kelios kišenės ir daugybė išgalvotų spalvų padarys šią paso piniginę moterims vienu iš labiausiai vertinamų daiktų.

Paso turėtojas arba paso piniginės pastaruoju metu išgyvena daug evoliucijos. Galimi unikalūs dizainai ir tipai, kuriuos galite pasirinkti pagal savo poreikius. Yra daug pasų piniginių, kuriose būtų pakankamai vietos vienoje vietoje laikyti savo mobilųjį telefoną, pinigus ir svarbius dokumentus.