Vyrai yra nesudėtingas žmonių rinkinys, kuris nėra linkęs į madą ir tendencijas. Kalbant apie šios mados taisyklių pažeidimą, jie išsiskiria tuo, kad šiame sąraše pasirenka savo priedus, tokius kaip kaklaraištis, skrybėlės, diržas ir pan., Kurios viršūnės yra „Piniginės“. Užpakalinėje kišenėje turi būti tobula spalva ir derinama apranga, kuri išryškina vyrų charakterį, tačiau išlaikyti monetas, kurios labai užpildo vyrų piniginę, visada yra problema, kai jie yra priversti rinktis didelio dydžio piniginę. Tačiau vis tiek atrodo, kad vyrai visą laiką laikosi tos pačios piniginės ir prekės ženklo, kol piniginė neišnyks, skirtingai nei moterys, kurios keičiasi kiekvieną dieną ir yra skirtos įnoringo tendencijų vėjo.!!

monetų piniginės

Naujausios ir skirtingų tipų monetų piniginės vyrams ir moterims:

Vyrams labai rekomenduojama naudoti paprastą ir sulankstytą piniginę su kvadrato formos monetų lentynėle priekyje ir sumažinti kortelių bei kupiūrų krūvą piniginėje. Čia yra 9 populiariausios piniginių rūšys, skirtos triukšmą keliančiai C laikyti monetomis!!

1. Klasikinė odinė piniginė (dvigubai sulankstyta) su moneta:

klasikinė odos piniginė

Odinė ir vyriška piniginė – klasikinis derinys. Dėl subtilios odos nupirktos spalvos jis išryškina elegantišką išvaizdą. Tokia piniginė yra dviejų kartų piniginė, kurioje yra dvi lentynos gryniesiems laikyti ir nedidelis plotas su monetų užrakto mygtukais sistema, taip pat kortelių laikiklio laikiklis. Šiuo metu monetų skyrius yra palyginti erdvus, skirtingai nei senovėje.

2. Ti sulankstyta piniginė su moneta:

tris kartus sulankstyta piniginė

Tokią piniginę dažniausiai naudoja jaunimas, nes ji yra erdvesnė dėl įvairių skyrių ir ją labai patogu laikyti.

3. Tik monetų piniginė:

piniginė

Tai yra vienas iš geriausių monetų laikymo būdų, kuris taip pat praverčia dėl miniatiūrinio dydžio. Tačiau vaikinai paprastai nenori to nešiotis visą laiką, jie pamiršta, kad egzistuoja piniginė.

4. Čekių piniginė su monetomis:

čekių knygelė-piniginė

Tai taip pat vadinama kelionine pinigine. IT padeda reguliariai tvarkyti visus svarbius kelionės dokumentus. Kartu su juo yra nedidelis trikampis monetų laikiklis.

5. Kortelės laikiklio monetų piniginė:

kortelės laikiklis-piniginė

Kortelės laikymo piniginė paprastai yra mažo dydžio, kumščio dydžio. Jį sudaro daug skyrių kortelėms laikyti, jį galima konvertuoti kaip monetų piniginę, jei yra užrakinimo sistema.

6. Telefono dėklo piniginė su moneta:

telefono dėklas-piniginė

Nešiojant piniginę, užpildytą sąskaitomis, grynaisiais pinigais ir laikant telefoną atskirai, į kišenę įpilama daug kišenės, kad to išvengtumėte, patogus būdas nešiotis monetas ir grynuosius pinigus kartu su telefono dėklu su atskirais stelažais ir užrakto mygtukais.

7. Monetų piniginė:

sportinė piniginė

Šios rūšies piniginė yra pagaminta iš sintetinės medžiagos ir ryškesnių spalvų su vyriška išvaizda, todėl turinys lieka įdėtas į skirtų lentynų vidų. Užrakinimo sistema paprastai yra užtrauktuko tipo, turinti įgūdžių laikyti monetas ir grynuosius pinigus

8. Itin plona piniginė:

itin plona piniginė

Šio tipo piniginės paprastai rekomenduojamos vyrams, gyvenantiems šalyje, kurioje monetų naudojimas nematomas didesnėje bendruomenės dalyje. Piniginėje jis turi nešiotis tik vieną ar dvi monetas dėl dailios formos ir mažesnio naudojimo.

9. Vyriško audinio piniginė:

audinys-piniginė

Paprastai tai naudoja vyrai, kurie labiau mėgsta naudoti organines medžiagas ir yra draugiški aplinkai. Paprastai tai yra dvigubai didesnė, kad būtų galima laikyti grynuosius pinigus ir monetas.

Pagal madą ir stilių, piniginės formų ir spalvų yra be galo daug, visiškai priklauso nuo kiekvieno asmeninio pasirinkimo ir skonio naudoti aligatoriaus odą ar perdirbamą medžiagą. Tamsesnė ir subtili spalvų piniginė visada išryškina oficialų ir subtilų vaizdą. Taip pat išsaugokite visus reikalingus dokumentus internete, kurie sumažina kortelių ir sąskaitų skaičių piniginėje.