„Prada“ kaip prekės ženklas siūlo įvairius dizainerius ir skirtus vyrams ir moterims matuoti, pradedant akiniais, avalyne, kvapais, drabužiais ir odos gaminiais. Prada piniginės vyrams ir moterims yra vieni geidžiamiausių lobių, kuriuos galima įsigyti. Pasirinkite iš šių aukščiausios kokybės odinių piniginių, dažniausiai pagamintų Italijoje. Įvairovė, iš kurios galima rinktis, yra didžiulė, o čia minimos geriausios vyrų ir moterų piniginės.

Naujausi ir geriausi „Prada“ piniginių modeliai vyrams ir moterims:

Čia yra 9 geriausi „Prada“ prekės ženklo piniginių dizainai.

1. Juoda moterų „Prada“ piniginė:

prada pinigines

Įsigykite šią autentišką juodą „Prada“ piniginę moterims kaip pareiškimą. „Saffiano“ odos piniginė yra su atvartu ir auksu padengtais užtrauktukais. Logotipas užrašytas metalu. Piniginėje yra dešimt kortelių lizdų, viena kupiūra ir vienas monetų skyrius. Taip pat yra išorinė kišenė su užtrauktuku.

2. „Navy“ vyrų „Bifold Prada“ piniginė:

„Navy“ vyrų „Bifold Prada“ piniginė

Tai klasikinė tamsiai mėlynos spalvos vyriška „Prada“ piniginė. Dvišakė piniginė turi du kupiūras ir yra kompaktiška piniginė vyrams nešiotis ir gerai sėdi kišenėse. „Saffiano“ odos piniginė yra labai madinga ir prašmatni.

3. „Pink Women“ prancūziška „Prada“ piniginė:

Rožinė moteriška prancūziška „Prada“ piniginė

Čia yra nuostabi „Prada“ piniginė, apie kurią kalbės visi jūsų draugai. Puiki raudonos spalvos piniginė pagaminta iš firminės „Saffiano“ odos, taip pat yra kišenė monetoms. Sudėtingos raidžių ir užrašų detalės yra pagamintos iš metalo su aukso spalvos apdaila.

4. „Bow Chain Prada“ piniginė:

Lanko grandinė „Prada“ piniginė

Įsigykite šią nuostabią raudonos spalvos „Prada“ piniginę su lanku priekyje, kad padidintumėte prabangą. Piniginėje yra grandinė, kuri taip pat atrodo sudėtinga. Dviejų kupiūrų skyrius ir užtrauktuku užsegamas maišelis geriausiai tinka laikyti būtiniausius daiktus. Rankinės viduje taip pat yra veidrodis.

5. Odinė zigzago „Prada“ piniginė:

Odinė zigzago „Prada“ piniginė

Čia yra kontinentinė klasikinės „Prada“ piniginės versija. Rožinė odinė piniginė paryškinta baltu, mėlynu ir juodu zigzago raštu. Piniginėje yra tipiški du sąskaitų skyriai ir kredito kortelių lizdai. Taip pat yra nuimamas kortelių lizdas.

6. Vyrų lenktyninių automobilių „Prada“ piniginė:

Vyrų lenktynių automobilio „Prada“ piniginė

Įsigykite šią retą „Prada“ piniginę vyrams su lenktyninių automobilių atspaudais priekyje. Piniginė yra stačiakampio formos, todėl joje telpa apie 33 kortelės. Lizdai taip pat yra jūsų čekių knygoms ir pasui laikyti. Dvigubo užtrauktuko piniginėje yra daug daiktų.

7. Tekstūruotos odos „Prada“ piniginė:

Tekstūruotos odos „Prada“ piniginė

Ši elegantiška piniginė turi kelis skyrius ir yra pagaminta iš tekstūruotos odos. Jame yra dvigubas užtrauktukas ir 25 kortelių lizdai. Yra trys sąskaitų skyriai su keturiomis dokumentų kišenėmis. Vidiniai užtrauktukų skyriai yra du, todėl tai tikrai labai universali piniginė vyrams.

8. „Prada“ piniginės užtrauktukas:

„Prada“ piniginė su užtrauktuku

Ši fantastiška „Prada“ piniginė moterims yra pakaitalas nuo tradicinių piniginių. Čia piniginė yra užtrauktuku ir atsiveria kaip akordeonas. Įmantri piniginė puikiai tinka jaunimui, o jo dizainas yra robotas. Juoda ir auksinė spalva taip pat turi dramatišką poveikį.

9. Voko Prada piniginė:

Vokas „Prada“ piniginė-9

Tai sensacinga „Prada“ piniginė, suformuota kaip vokas. Moteriškos piniginės išorėje yra juodos ir auksinės raidės. Įsigykite šį nuostabų kūrinį, kuriame yra du skyriai ir maišelis su užtrauktuku.

„Prada“ piniginės yra puikus pirkinys visiems, kurie jas gali sau leisti. Pasirinkite ryškių spalvų moteriškas „Prada“ pinigines, tokias kaip mėlyna, rožinė ir raudona. Vyriškos piniginės taip pat yra klasikinių spalvų, tokių kaip juoda, tamsiai mėlyna ir pilka. Kiekvieną iš jų sudaro skyriai sąskaitoms ir kreditinių kortelių lizdai. Maišeliai su užtrauktukais padeda išlaikyti daiktus. Vyriškos piniginės yra dviejų formų – kvadratinės ir stačiakampės. Moteriškos piniginės yra įvairios formos, įskaitant voką, stačiakampę ir kvadratinę.