Šukuosenos su pintinėmis kirpčiukais yra populiari šių dienų tendencija. Garsenybėms paverčiant jį populiaresniu ir populiaresniu, tendencija pinti kirpčiukus kartu su šoninėmis ar virvių pynėmis tapo labai populiari. Turėtumėte turėti vidutinio ir ilgo kirpčiuko šonus, kad plaukai atrodytų gražiai.

Pinti kirpčiukai šukuosena

Tai gali suteikti jums visiškai kitokį plaukų dizainą, kurį galite sportuoti savo vakarėliuose ir savo išleistuvėms. Ši plaukų išvaizda dažnai yra viena iš sudėtingiausių plaukų, kuriuos sportuoti ar sukurti. Tačiau, atlikus kelis bandymus ar padedant rankoms, tai tampa gana paprasta. Kartais galite tiesiog susukti ir pasukti savo pintines ir prisegti jas prie šoninių pintinių ar bėgančių pintinių.

Pinti kirpčiukai šukuosenos:

Čia yra pasirinktos 9 populiariausios šukuosenos su pintomis kirpčiukais, kurias taip pat galite išbandyti.

1. „Twisted Clipped In Bangs“ pintas stilius:

„Twisted Clipped In Bangs Braided Style“ - pynės ir kirpčiukai

Čia be problemų pinti šoninius kirpčiukus, pynės buvo daromos paprastai, naudojant užpakalinius plaukus, paimant juos į vieną pusę. Kirpčiukai yra tiesiog susukti ir įkišami į pynę plaukų smeigtukais, ir tai sukuria lengvesnę pintų kirpčiukų šukuosenos versiją. Galite tai išbandyti.

2. Ilgi pinti kirpčiukai:

Ilgi pinti kirpčiukai - pynės kirpčiukams

Jei turite vidutiniškai ilgus plaukus ir ilgus kirpčiukus šonuose, galite sukurti šonines kasas su kirpčiukais, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Atplėškite tas dvi pynutes iš dviejų pusių ir sujunkite su likusiais plaukais. Sukurkite vieną pynę su visais plaukais, kad užbaigtumėte šią šukuoseną. Šią sprogimo pynę iš tikrųjų gana lengva padaryti, jei turite storus plaukus ir jei gerai mokate pinti. Baikite pynimą gražia žuvies uodega ir pritvirtinkite elastine.

3. Šoninė bandelė ir krioklio pynė:

Šoninė bandelė ir krioklio pynė - pynės su trenksmu

Jei norite, kad prie jos derėtų šoninė pynė ir šoninė bandelė, tai gali būti gražus stilius. Visus įstrigusius plaukus galite perkelti į vieną pusę ir supinti. Paimkite pynę atgal ir pasukite į viršų ir susukite, kad sukurtumėte bandelę. Pritvirtinkite kaiščiais.

4. Pinti kirpčiukai ir garbanoti plaukai:

Pinti kirpčiukai ir garbanoti plaukai - pynės su kirpčiukais

Jei norite paprasto įprastų pintų plaukų išvaizdos posūkio, šis garbanotas pintas stilius jums gali būti naudingas. Pabandykite tai suvynioti plaukus mažais suktukais. Tam reikės turėti ilgus šoninius kirpčiukus, kurie yra pakankamai stori, kad iš jų būtų galima padaryti tankią storą pynę.

Skaityti: Mielos pintos šukuosenos juodos spalvos

5. Sprogimo virvės pynė:

Bang Rope Braid - pinti kirpčiukai

Įprasta plona virvės pynė, einanti per kaktą, pagaminta iš kirpčiukų iš vienos pusės, gali būti puikus pasirinkimas. Vėl galite pinti plaukus gale ir priartinti prie priekinio galo žuvies uodega. Plaukus laikykite šiek tiek netvarkingus ir šiek tiek laisvus.

6. Storas vienpusis pintas sprogimas:

Storas vienpusis pintas sprogimas - pynės su kirpčiukais šukuosena

Vienpusės šukuosenos su pintomis gali būti geras pasirinkimas, jei turite vidutiniškai ilgus kirpčiukus be sluoksnių. Išbandykite šį kartu su kitais stiliais ir patikrinkite stiliaus skirtumą.

Skaityti: Vidutinio ilgio pynės

7. Tvirti pinti plaukai:

Tvirti pinti plaukai

Kirpčiukai gali būti nukirpti ir sandariai supinti kukurūzų eilės afro stiliaus, kaip aukščiau pateikta šukuosena. Ar norėtumėte tai išbandyti?

8. Laisvas šoninis pintas sprogimas:

Laisvas šoninis pintas sprogimas

Labai laisvas šoninis pintinis sprogimas gali būti naudingas, kai norite atrodyti kaip pintas sprogimas, tačiau turite plonus kirpčiukus ar plonus priekinius plaukus. Nuvalykite visus kirpčiukų plaukus į vieną pusę ir padarykite pynę. Sujunkite jį su likusiais plaukais laisvu būdu, kad užbaigtumėte išvaizdą.

Skaitykite: Įvairios pintinės šukuosenos

9. Tvirta visos galvos krioklio pynė:

Tvirta visos galvos krioklio pynė - pinti plaukai su kirpčiukais

Tai stora visa galva pintas sprogimo vaizdas. Moteris, turinti ilgą ar deimantinį veidą, gali gauti nuostabią išvaizdą su šiomis pynėmis ir kirpčiukais. Galite tai išbandyti vakarėliams su atitinkama suknele ir nustebinti savo draugus.

Skirtingos šukuosenos yra šių dienų tendencija, tarp jų yra ir šukuosenos su pintinėmis kirpčiukėmis. Šiame straipsnyje mes pateikėme jums populiariausias šukuosenas, supintas pynėmis, ir bent kartą išbandykite jas eidami į vakarėlius ir funkcijas.