Prekės ženklas „Aroma Magic“ yra kokybės ir pasitikėjimo sinonimas. Jis yra gerai žinomas dėl daugybės jūsų odai ir plaukams skirtų aromaterapinių produktų. Ypač tokioje šalyje kaip Indija, kur žmonės tiki aliejavimo gerumu, rasti tinkamą plaukų aliejų gali būti gana sunku, „Aroma Magic“, po intensyvių aromatinių aliejų gerumo tyrimų, sukūrė šiuos turtingus mišinius, kad subalansuotų pH. galvos odą, maitina plaukus ir stimuliuoja šaknis. Šiame straipsnyje mes išsamiai išnagrinėsime produktus, kurie padės jums išsirinkti geriausią Aroma Magic plaukų aliejų jūsų poreikiams:

Aromatiniai plaukų aliejai:

Čia yra mūsų 3 geriausi aromatiniai plaukų aliejai plaukų augimui.

1. Aroma Magic Stimulate Mišrus plaukų aliejus:

PIRKITE ČIA

Aroma Magic Stimulate plaukų aliejus yra pripildytas Jojobos aliejaus, eukalipto, ramunėlių, rozmarino eterinių aliejų gerumo. Šis plaukų aliejus yra labai lengvas ir nesukelia sunkumo jausmo. Reguliarus šio plaukų aliejaus naudojimas labai sumažina plaukų slinkimo ir kitų galvos odos infekcijų problemą. Šis stimuliuojantis aromatinis aliejus plaukams turi stiprų aromaterapinį aromatą, kuris vėsina, ramina ir net ramina galvos odą. Tai geriausias magiškas aromatinis aliejus plaukams.

Pagrindiniai ingredientai: Jojoba aliejus. Eukalipto, ramunėlių, rozmarinų eteriniai aliejai.

Kaip naudoti: Aroma Magic Stimulate plaukų aliejus Įlašinkite kelis lašus į šaukštelį. vandens & tepti ant plaukų, šaknų & galvos odą kiekvieną rytą & naktis.

Argumentai “už”:

 • Gali stimuliuoti galvos odą.
 • Sumažina plaukų slinkimą.
 • Padaro plaukus minkštus.

Minusai:

 • Neveikia labai sausiems plaukams.
 • Galima įsigyti tik pasirinktose internetinėse parduotuvėse.

Įvertinimai: 3.4

2. Aroma Magic Flaky plaukų aliejus:

PIRKITE ČIA

Jei nerimaujate dėl sausos galvos odos niežėjimo ir pleiskanų, išbandykite šį „Aroma Magic Flaky“ aliejų ir jis tikrai padės. Šie plaukai, pagaminti iš unikalaus rozmarino, kedro, pačiulio ir eukalipto mišinio, labai padeda suvaldyti pleiskanas ir palengvina galvos odos niežėjimą. Jis veikia išlaikydamas natūralų galvos odos pH balansą.

Pagrindiniai ingredientai: Jojobos aliejus, eteriniai aliejai iš pačiulio, citrinos, kedro, arbatmedžio, eukalipto.

Kaip naudoti: Įlašinkite kelis lašus į šaukštelį. vandens & tepkite galvos odą kasdien prieš miegą. Palikite.

Argumentai “už”:

 • Gerai veikia sausą galvos odą.
 • Kontroliuoja pleiskanas.
 • Atleidžia nuo niežėjimo.

Minusai:

 • Gali užtrukti ilgiau, kol bus pašalintos užsispyrusios pleiskanos.
 • Galima įsigyti tik pasirinktose internetinėse parduotuvėse.

Įvertinimai: 3.5

3. Aroma Magic plaukų aliejus:

PIRKITE ČIA

Kaip ir visi kiti „Aroma Magic“ aliejai, šis taip pat gaminamas iš žolelių ekstraktų ir augalinių aliejų. Jis turi saldų Ajurvedos kvapą, kuris nėra labai pribloškiantis. Jis apsaugo nuo plaukų slinkimo, stimuliuodamas plaukų folikulus. Šis Aroma Magic plaukų aliejus rekomenduojamas tiems, kurie turi sausus ir trapius plaukus. Tai vienas geriausių stebuklingų aromatinių aliejų.

Pagrindiniai ingredientai: Argonų, Bhringraj, levandų, hibiskų, čiobrelių eteriniai aliejai.

Kaip naudoti: Įkaitinkite aliejų iki šiltos temperatūros. Suskirstykite plaukus ir patepkite aliejumi galvos odą ir plaukų ilgį. Švelniai masažuokite galvos odą pirštais 10-15 minučių. Palikite jį valandai 30 minučių ir nuplaukite šampūnu. Venkite aliejaus ant plaukų ilgiau nei 12 valandų.

Argumentai “už”:

 • Be parabenų.
 • Sudėtyje yra visi natūralūs ingredientai.
 • Prideda plaukams apimties.
 • Jūsų plaukai neatrodo riebūs.

Minusai:

 • Galima įsigyti tik pasirinktose internetinėse parduotuvėse.

Įvertinimai: 4.7

Aroma magic plaukų aliejai yra praturtinti natūralių eterinių aliejų gerumu. Šie mišiniai gali patenkinti visus jūsų plaukų poreikius, nesvarbu, ar tai būtų sausumas, ar pleiskanos. Jų kaina yra šiek tiek didesnė, palyginti su įprastais šampūnais, tačiau verta investuoti. Aromatiniai plaukų aliejai taip pat yra gana lengvi kasdieniniam naudojimui. Taigi, nebėra pasiteisinimų praleisti savaitės aliejaus procedūrą. Išbandykite juos ir praneškite mums, kuris iš jų yra jūsų mėgstamiausias.