Kokios maistinės medžiagos padeda plaukams augti. Yra šešios pagrindinės maistinės medžiagos, kurios skatina plaukų augimą ir saugiai kontroliuoja plaukų slinkimą. Maistinės medžiagos yra angliavandeniai, mineralai, vitaminai, baltymai, riebalai ir vanduo.

Geriausi maisto produktai su maistinėmis medžiagomis plaukų augimui

Plaukų augimas priklauso nuo jūsų valgymo ir maistinių medžiagų, kurias vartojate. Šiame straipsnyje išvardijami dešimt geriausių maisto produktų, kuriuos reikia įtraukti į savo mitybą, kad gautumėte būtinų maistinių medžiagų plaukams augti ir užkirstų kelią plaukų slinkimui bei nuplikimui:

Maistinės medžiagos plaukų augimui

Geriausios maistinės medžiagos plaukams augti:

Čia mes pateikėme 10 geriausių maisto produktų, kuriuose gausu maistinių medžiagų plaukų augimui, sąrašą, kuris gali saugiai kontroliuoti plaukų slinkimą.

Geriausios maistinės medžiagos plaukų augimui

1. Lašiša- vitaminas D., baltymai ir omega 3 riebalų rūgštys:

Lašiša plaukų augimui

Lašišoje gausu vitamino D ir baltymų. Jame taip pat yra omega-3 riebalų rūgščių. Šių rūgščių organizmas negali gaminti natūraliai- jos yra būtinos plaukų augimui. Šios riebalų rūgštys yra labai svarbios ir sudaro apie 3% tikrojo plauko. Šios Omega-3 rūgštys yra naudingos kuriant natūralius aliejus, reikalingus galvos odai išlaikyti drėgmę. Jie slypi galvos odos ląstelių membranose. Šias nepakeičiamas riebalų rūgštis taip pat galima gauti iš kitų žuvų, tokių kaip upėtakiai, sardinės, silkės ir skumbrės. Jie taip pat randami graikiniuose riešutuose, moliūgų sėklose ir avokaduose. Tai yra viena iš geriausių plaukų augimo maistinių medžiagų.

2. Graikiniai riešutai- biotinas, vitaminas E, varis ir omega 3 riebalų rūgštys:

Graikiniai riešutai plaukų augimui

Graikiniuose riešutuose gausu biotino ir omega 3 riebalų rūgščių. Juose taip pat gausu vitamino E. Vitaminas E padeda apsaugoti organizmo ląsteles nuo DNR pažeidimų. Kadangi mūsų plaukai negauna daug pavėsio nuo saulės, saulės spinduliai ardo plaukus ir tai neleidžia. Biotino trūkumas dietose gali sukelti plaukų slinkimą. Graikiniai riešutai taip pat turi vario, kuris padeda išlaikyti sodrią plaukų spalvą. Tai yra viena iš geriausių plaukų augimo maistinių medžiagų.

3. Austrės- cinkas ir baltymai:

Tai puikus baltymų maistas plaukų augimui. Austrėse yra labai daug cinko. Cinko trūkumas sukelia sausą ir pleiskanojančią galvos odą. Tai savo ruožtu lemia plaukų slinkimą. Suvartojus tris uncijas cinko, yra 493% dienos vertės, reikalingos jūsų mitybai. Cinko yra daug spirituotuose grūduose ir viso grūdo duonoje. Tačiau austrėse taip pat yra daug baltymų. Austrėse yra 97% baltymų. Baltymai organizmui reikalingi norint pakeisti plaukus, kuriuos organizmas natūraliai kasdien numeta. Dėl baltymų trūkumo plaukai tampa silpni, sausi ir trapūs. Riešutuose, kiaušiniuose ir jautienoje taip pat gausu cinko.

4. Saldžiosios bulvės- vitaminas A (beta karotinas):

Saldžiosios bulvės plaukų augimui

Antioksidantas beta karotinas yra daug saldžiųjų bulvių. Juos organizmas paverčia vitaminu A. Vitaminas A padeda gaminti ir apsaugoti eterinius natūralius aliejus, kurie drėkina galvos odą. Jei jūsų organizme trūksta vitamino A, tai sukels dirginančias pleiskanas. Tai yra vienas geriausių maisto produktų plaukams augti.

5. Kiaušiniai- baltymai, cinkas, geležis, siera ir selenas:

Kiaušiniai- baltymai plaukams

Kiaušiniuose gausu maistinių medžiagų, kurios skatina plaukų augimą. O kiaušiniai taip pat yra turtingas baltymų šaltinis. Juose taip pat gausu keturių pagrindinių ir pagrindinių mineralų, reikalingų organizmui: geležies, cinko, seleno ir sieros. Šie geriausi būtini mineralai ir baltymai plaukų augimui. Geležis reikalinga plaukų folikulams apsaugoti ir sveikiems plaukams augti.

6. Špinatai- folio rūgštis, geležis, vitaminas C ir beta karotinas:

Špinatai plaukų augimui

Špinatuose gausu beta karotino, geležies, vitamino C ir folio rūgšties, kurie padeda išlaikyti plaukų folikulus sveikus ir padeda cirkuliuoti eteriniams galvos odos aliejams. Špinatai yra geriausias maistas, kuriame gausu mineralų ir vitaminų, kurie yra naudingi plaukų augimui ir stabdo plaukų slinkimą.

7. Lęšiai- biotinas, cinkas, geležis ir baltymai:

Lęšiai yra dar vienas puikus maistinis maistas plaukams augti. Lęšiai yra mažo dydžio, tačiau juose gausu maistinių medžiagų. Juose gausu biotino, cinko, geležies ir baltymų. Taigi jie yra puikus patiekalas maistui.

8. Graikiškas jogurtas- vitaminas B5, baltymai ir vitaminas D:

Graikiškas jogurtas nuo plaukų slinkimo

Graikų jogurte gausu baltymų ir vitamino B5. Tai geriausias vitamino B maistas plaukų augimui. Jame taip pat yra vitamino D. Jie padeda plaukų folikulams augti. Jogurtas yra dar vienas nuostabus maistas, kuriame gausu maistinių medžiagų, tokių kaip riebalai, vitaminai ir angliavandeniai, kurie taip pat palaiko plaukų augimą.

9. Mėlynės- vitaminas C:

Mėlynės- vitaminas C.

Mėlynės yra puikus maistas. Juose yra didžiausias vitamino C kiekis, kurio labiausiai reikia plaukams augti. Vitaminas C taip pat yra labai svarbi plaukų stiprumo maistinė medžiaga, kitaip jis gali sukelti stiprų plaukų slinkimą. Tai yra vienas iš geriausių maistinių medžiagų plaukams augti.

10. Paukštiena- cinkas, baltymai, geležis, vitaminas B:

Paukštienoje yra labai daug cinko. Cinko trūkumas sukelia sausą ir pleiskanojančią galvos odą. Tai savo ruožtu lemia plaukų slinkimą. Cinko yra daug spirituotuose grūduose ir viso grūdo duonoje. Suvartojus tris uncijas cinko, yra 493% dienos vertės, reikalingos jūsų mitybai. Paukštienoje natūraliai yra daug baltymų.

Turėtumėte pridėti šių puikių maisto produktų, kuriuose gausu maistinių medžiagų, būtinų plaukų augimui. čia, komentarų laukelyje, galite pasidalyti kitais maistiniais maisto produktais plaukų augimu, mes jus priimame.

10 geriausių maisto produktų su maistinėmis medžiagomis plaukų augimui