Ar kenčiate nuo plaukų slinkimo problemų? Ar jums reikia tinkamo plaukų augimo gydymo? Plaukų slinkimas gali atsirasti dėl kelių veiksnių, tokių kaip mityba, stresas, sezoniniai pokyčiai, hormoninis disbalansas, nėštumas ir kiti. Norint turėti norimą plaukų ilgį, jūsų mityboje turi būti pakankamai baltymų. Pasak Amerikos dermatologijos akademijos dermatologų, viena iš pagrindinių plaukų slinkimo ir slinkimo priežasčių yra baltymų trūkumas. Taigi, norint gauti sveiką plaukų augimą, būtina valgyti daug baltymų.

Baltymų nauda plaukų augimui:

Turėtumėte pradėti nuo subalansuotos mitybos su mažai riebalų turinčiu maistu ir pakankamai žalių daržovių. Įsitikinkite, kad turite dietos planą, kurį suplanavo registruotas dietologas arba dietologas, kad padidėtų baltymų suvartojimas. Tinkamai subalansuota mityba, turinti pakankamai baltymų, yra tinkamas būdas ilgiems, sveikiems plaukams. Baltymai gali paskatinti sveikų plaukų augimą, nes esminis plaukų elementas yra baltymai.

baltymai plaukų augimui

Turite laikytis tam tikrų dalykų, kad įsitikintumėte, jog jūsų plaukai gauna pakankamai baltymų plaukams augti.

Natūralūs baltymų šaltiniai daro plaukus gražius:

Į savo racioną turėtumėte įtraukti kai kuriuos natūralius baltymų šaltinius, įskaitant kiaušinius (albuminą arba baltąją dalį), kviečių gemalus, žuvį, sojos pupeles, tofu, mėsą, riešutus, ankštinius augalus, grūdus ir jogurtą. Vidutiniškai suaugusiam žmogui kasdien reikia suvartoti nuo 1,4 iki 2,5 uncijos baltymų. Tačiau suvartojamų baltymų kiekis priklausys nuo jūsų amžiaus, lyties, ūgio, svorio ir kitų tokių veiksnių. Gaukite profesionalios dietos lentelę.

Žmogaus spynos iš esmės yra pagamintos iš baltymų (keratino), kuriuos savo ruožtu sudaro 20 aminorūgščių. Aminorūgštys rūpinasi baltymų sinteze. Žmogaus kūnas natūraliai gamina 11 šių amino rūgščių. Likusius 9 reikia įtraukti į dietą, kad padidėtų plaukų augimas.

Tinkamai išsimiegokite, kad tinkamai veiktų plaukų baltymai:

Kadangi stresas yra dažna plaukų slinkimo priežastis, turite pakankamai išsimiegoti. Miegodami bent aštuonias valandas per dieną, jūsų kūnas neapkrauna streso ir plaukai auga. Taigi, kartu su baltymų vartojimu turite įsitikinti, kad baltymai patenka į plaukus be jokio streso.

Patikrinkite sintetinių baltymų alternatyvas:

Norėdami paskatinti sveiką plaukų augimą, taip pat galite patikrinti plaukų produktus, kuriuose gausu baltymų, amino rūgščių papildų ir kitų tokių dalykų. Departamento parduotuvėse galite rasti FDA patvirtintų baltymų turinčių plaukų produktų. Taip pat galite juos įsigyti iš žinomų internetinių pardavėjų su nuolaida. Tai paskatins plaukų augimą ir netrukus turėsite pilną galvą storų, ilgų sruogų.

Jei atliksite šiuos tris pagrindinius dalykus, per trumpą laiką pastebėsite lanksčias, minkštas, storas ir ilgas plaukų sruogas, besisukančias iki kelių. Tačiau, jei esate nėščia ar maitinanti motina, prieš pasirinkdami bet kokį sintetinių baltymų papildą, turėtumėte pasitarti su gydytoju. Visada retkarčiais patikrinkite savo mitybą profesionalui, kad įsitikintumėte, jog einate teisingu keliu. Apsvaiginkite žmones savo socialiniame ir profesiniame rate ilgais ir sveikais plaukais.