Ar nerimaujate dėl besitraukiančios plaukų linijos? Ar galvojate apie brangią alternatyvą, vadinamą plaukų skiepijimu? Reguliariai vartojant minoksidilį mažiausiai septynis mėnesius, galite pamatyti stulbinantį plaukų rezultatą. Tai ne tik sutaupytų šimtus jūsų sunkiai uždirbtų pinigų, bet ir sustabdytų plaukų slinkimą. Tinkamai gydant minoksidilį, per kelis mėnesius pastebėsite stebuklingą plaukų augimą. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip naudoti minoksidilą plaukų augimui?.

Minoksidilas plaukų augimui

Minoksidilio nauda plaukų augimui:

Minoksidilas plaukų augimui:

Minoksidilas iš tikrųjų yra vaistas, patvirtintas FDA ir populiariai žinomas pagal savo prekės ženklą Rogaine. Remiantis tyrimais ir apklausomis, šis vaistas tikrai veikia žmones, kurie jį vartoja reguliariai. Vaistas yra dviejų ir penkių procentų koncentracijų. Jei vartojate šį vaistą du kartus per dieną, ne tik plaukų slinkimas bus sustabdytas, bet ir atsistatys. Vaistas plečia kraujagysles, esančias aplink plaukų folikulus. Tai padidina maistinių medžiagų tiekimą ir taip padidina plaukų augimą.

Minoksidilas plaukų augimui

Minoksidilas padidina DNR sintezę, todėl plaukai auga:

Šis vaistas taip pat pagerina DNR sintezę plaukų folikuluose. Jei tepsite ant galvos odos, jis įsigers į plaukų folikulus ir susidarys katalizatorius, vadinamas sulfoniltransferaze. Šio katalizatoriaus funkcija yra įprastai neaktyvų minoksidilą paversti aktyviu sulfito junginiu. Šis aktyvuotas junginys savo ruožtu suaktyvina visus kalio kanalus, todėl greitai auga plaukai.

Plaukų augimui tepkite minoksidilio kremą arba skystą tirpalą:

Galite pasirinkti minoksidilo kremą, kurio yra 10%arba 12,5%, arba pasirinkti skystą tirpalą, kuris yra 2%, 4%, 5%ir 8%. Ši procedūra pagreitina plaukų augimą. Sėkmės laipsnis priklauso nuo žmogaus plaukų struktūros, besitraukiančios plaukų linijos srities ir vaisto stiprumo. Rezultatas gali skirtis nuo 2% švelnaus tirpalo iki ypač stipraus 8% tirpalo. Tačiau vaisto procentą turi nustatyti specialistas. Visada pasitarkite su gydytoju, kad nustatytumėte reikiamą plaukų linijos stiprumą. Jei nuplikimas yra stiprus, gydytojai kartais taip pat rekomenduoja naudoti papildomus stiprintuvus, tokius kaip kofeinas, azelaino rūgštis ir MPG arba medroksiprogesteronas. Šios dozės daugiausia skirtos vyrams. Kartais gydytojai taip pat rekomenduoja kartu vartoti propeciją su minoksidiliu. Pirmasis taip pat yra FDA patvirtintas vaistas.

Minoksidilas taip pat daro stebuklus moterų plaukų augimui:

Šis vaistas turi įrodymų, kad moterų plaukai greičiau auga. Panaudojus švelnų 2% minoksidilio tirpalą, dauguma moterų pastebėjo stebuklingą plaukų ataugimą per kelis mėnesius. Tačiau, norėdami pamatyti maksimalų rezultatą, turite vartoti šį vaistą mažiausiai septynis ar aštuonis mėnesius.

Tačiau prieš pradėdami gydyti plaukų slinkimą minoksidiliu, turėtumėte pasikonsultuoti su specialistu. Kaip ir visi kiti vaistai, šis vaistas taip pat turi nedidelį šalutinį poveikį. Jie yra labai lengvi ir nesukelia jokios ilgalaikės žalos. Kai kurie galimi šalutiniai poveikiai yra galvos skausmas, širdies plakimas, bėrimas ir veido plaukų augimas. Tačiau nutraukus minoksidilio vartojimą, šis šalutinis poveikis sumažėja per trumpą laiką. Didesnė šio vaisto dozė gali padidinti šių šalutinių poveikių tikimybę. Taigi, būkite labai atsargūs pasirinkdami tinkamą tirpalo ar kremo procentą ir priauginkite plaukus iki norimo ilgio.