Buvo sakoma, kad pasaulis pirmiausia vertina mus pagal mūsų išvaizdą. Taigi, norėdami išlaikyti patrauklų įvaizdį, turime pasirūpinti savo plaukais šalia veido. Plaukų kondicionieriaus pasirinkimas gali būti įtemptas darbas. Yra daugybė įvairių kompanijų gaminamų kondicionierių. Tačiau visi jie negali duoti tinkamų rezultatų. Kai kurie iš jų yra tik laiko ir pinigų švaistymas. „Schwarzkopf“ yra vienas patikimiausių ir populiariausių kosmetikos gaminių pavadinimų.

„Schwarzkopf“ plaukų kondicionieriai

„Schwarzkopf“ plaukų kondicionieriai Indijoje:

Jų platus „Schwarzkopf“ kondicionierių asortimentas yra skirtas jūsų plaukams suteikti maksimalią priežiūrą, kurios nori kiekviena mergaitė. Štai keletas iš aukščiausios klasės produktų, kuriuos gamina „Schwarzkopf“.

1. „Schwarzkopf Bonacure“ remonto kondicionierius:

„Bonacure“ remonto kondicionierius

Kalbant apie plaukų kondicionavimą, negalvokite toliau nei šis nuostabus produktas. Kondicionierius sukurtas tam, kad suteiktų jums minkštus, purius ir energingus plaukus. Šis nuostabus kondicionierius atkuria plaukų ląsteles ir suteikia galvos odai. Trumpai tariant, šis produktas leidžia jūsų plaukams atrodyti gražiai per trumpą laiką. Kondicionierius tepamas ant drėgnų plaukų. Po naudojimo plaukai turi būti palikti tokie, kokie yra ne trumpiau kaip 15 minučių. Norint kuo geriau išnaudoti šį produktą, rekomenduojama jį reguliariai tepti.

2. „Schwarzkopf Spa Essence“ kondicionierius:

SPA esencijos kondicionierius

Šis produktas buvo pagamintas iš visų būtinų natūralių elementų, būtinų, kad plaukai nebūtų užteršti ir suteiktų jiems natūralų blizgesį. Po to, kai naudosite šį nuostabų produktą, jums nereikės apsilankyti plaukų SPA. Tai švelni formulė, tinkanti visų tipų plaukams. Priemonė per trumpą laiką sutvirtina plaukus ir padaro juos glotnius ir natūraliai gražius. Pasveikinkite sveikus plaukus su „Schwarzkopf“ „Spa Essence“ kondicionieriumi. Kondicionierius tepamas ant šiek tiek drėgnų plaukų ir paliekamas ne trumpiau kaip 10 minučių, kad gautumėte teigiamų rezultatų..

3. „Schwarzkopf Bonacure“ drėkinamasis purškiamasis kondicionierius:

Bonacure drėkinamasis purškiamasis kondicionierius

Jei turite banguotus ar garbanotus plaukus, tai gali būti geriausias jūsų plaukų kondicionierius. Produktas sukurtas taip, kad jūsų plaukai būtų drėkinti ir maitinami visą dieną. Taikant šį produktą jūsų plaukai bus gražios tekstūros. Tai puikus paketas, suteikiantis jūsų plaukams dievišką drėgmės prisilietimą.

4. „Schwarzkopf“ kondicionierius – „Bonacure Smooth“:

„Bonacure Smooth“ kondicionierius

Iš pavadinimo galima tiesiog numanyti, kad šis kondicionierius skirtas lygiems plaukams. Naudojant šį produktą jūsų plaukai bus pataisyti iš vidaus ir atrodys lygūs bei blizgūs iš išorės. Kondicionierius geriausiai tinka nevaldomiems laukiniams plaukams taisyti.

5. „BC Bonacure Repair Rescue Treatment“:

„BC Bonacure Repair Rescue Treatment“

Kova su šiurkščiais ir nusidėvėjusiais plaukais. Užtepkite šį nuostabų „Schwarzkopf“ kondicionierių. Jis kondicionuos ir atgaivins jūsų plaukus. Produktai pasižymi unikalia „Bio mimetic“ plaukų taisymo funkcija, kuri tvirtai atkuria plauko ląsteles ir daro plaukus lygius ir maitina juos nuo šerdies. Produktas tinka visų tipų plaukams.

6. Schwarzkopf plaukų kondicionierius – Bonacure Q10:

Bonacure Q10 kondicionierius

Schwarzkopf supranta, kad mūsų plaukai ilgainiui sensta ir tam tikru metu jiems reikia ypatingos priežiūros. „Bonacure Q10“ kondicionierius yra skirtas patenkinti brandžių plaukų poreikius ir padaryti juos blizgius ir gražius tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Kreminė šio gaminio tekstūra rūpinasi šiurkščiais ir pažeistais plaukais, todėl jie tampa lengvai valdomi ir stiprūs.