Ar žiemą susiduriate su plaukų priežiūros problemomis? Jei taip, tada laikas nustoti nerimauti ir išmokti paprastų ir naminių patarimų, kaip apsaugoti plaukus nuo žiemos rūpesčių. Stiliaus gyvenimas siūlo įvairius paprastus plaukų priežiūros patarimus žiemą, kuriais galite apsaugoti plaukus nuo žiemos ir išlaikyti juos pamaitintus bei sveikus.

Skirtingiems plaukų tipams reikia skirtingos ir ypatingos priežiūros. Žiema yra sezonas, kai temperatūra ir toliau krenta, o jūsų plaukų tekstūra tampa sausa. Tai yra tas žiemos metų laikas, kai jūsų plaukams reikia ypatingos priežiūros.

Geriausi plaukų priežiūros patarimai žiemą

Kai tik manote, kad plaukus reikia prižiūrėti žiemą, ir nežinote, kaip rūpintis plaukais žiemos sezono metu, prisiminkite ir laikykitės 10 auksinių taisyklių, kurios padės jums be didelių pastangų išspręsti jūsų problemą namuose..

10 geriausių žiemos plaukų priežiūros patarimų su vaizdais:

1. Drėkinkite:

Žiema yra ta metų dalis, kai reikia nuolat drėkinti plaukus. Rinkoje yra įvairių tipų drėkintuvų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti geriausią jūsų plaukams!

Drėkinkite plaukus

Rinkoje yra įvairių drėkinamųjų priemonių, tačiau svarbiausia pasirinkti tinkamą. Ekologiški alyvuogių aliejaus drėkintuvai gali būti geriausias pasirinkimas renkantis plaukų drėkintuvą. Taip pat galima pasirinkti drėkinamąjį kremą „Style Aromatherapy Intensive Hair Repair“. Tai daro jūsų plaukus sveikus ir netgi suteikia blizgesį.

2. Plaukus reikia giliai kondicionuoti žiemą:

Kiekvieną plaukų tipą žiemą reikia kondicionuoti bent kartą per savaitę. Suteikite savo plaukams reikiamą kiekį karšto aliejaus masažo ir baltymų ir pamatysite, kokį skirtumą jie palieka jūsų plaukuose.

Kondicionuojantys plaukai

Giliam kondicionavimui galite pasirinkti gilų kondicionierių „Organics Olive Oil“. Alyvuogės daro stebuklus tiems, kurie turi plaukų slinkimo problemų. Stiprina plaukus nuo šaknų ir suteikia žvilgesio.

3. Pasakykite „Ne“ džiovinimui:

Žiemą plaukai tampa šiurkštūs ir nevaldomi. Yra tik keli būdai, kaip apsaugoti plaukus nuo išsausėjimo. Tokiu atveju visada atminkite, kad neturėtumėte labai dažnai džiovinti plaukų džiovintuvo, nes džiovinimas džiovintuvu daro jūsų plaukus tikrai šiurkščius.

džiovinti

Džiovinimas džiovintuvu yra galimybė tik tada, kai turite kažkur skubėti arba skubate, taip pat vieną ar du kartus per mėnesį. Tai yra vienas iš geriausių ir svarbiausių žiemos plaukų priežiūros patarimų, kad jūsų plaukai būtų sveiki.

4. Aliejus plaukams:

Kitas plaukų priežiūros patarimas žiemą – plaukų riebalavimas. Visada nepamirškite sutepti plaukų aliejumi. Aliejų laikykite per naktį, o kitą rytą nuplaukite. Plaudami plaukus, nepamirškite naudoti kondicionieriaus. Pasirinkite geriausią šampūną ir kondicionierių pagal savo plaukų tipą. Neplaukite plaukų, jei jų nepatepėte aliejumi. Aliejus daro plaukus lygius; tai kondicionuoja ir suteikia blizgančią bei sveiką išvaizdą.

Plaukų riebumo stilius

Labai svarbu pasirinkti geriausią plaukų aliejų. Migdolų aliejus yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori valdyti gausius plaukus. Kitais atvejais alyvuogių arba „Amla“ plaukų aliejai puikiai sukuria plaukus. Atėjo laikas susipažinti su savo plaukų tipu ir pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį plaukų aliejų.

5. Leiskite tiesiog uždaryti:

Kai jau žiemos sezonas ir norime pabėgti nuo sausų ir pažeistų plaukų, tiesiog neįmanoma išeiti. Taigi, kai paprasta plaukų priežiūra žiemą, labai gera idėja tiesiog dėvėti gražią ir madingą kepuraitę visą dieną. Tai tarnauja jums abiem būdais.

tiesiog užsidėk

Visų pirma, jūs jau sekate žiemos tendencijas su saldžiu ir spalvingu vilnoniu dangteliu, taip pat taupote plaukus nuo labai sausų ar garbanotų. Taip pat įsitikinkite, kad kasdien nesiplaunate plaukų šampūnu, o du kartus ar tris kartus per savaitę tikrai galite plauti plaukus.

6. Leiskite palaidi plaukus:

Ypač žiemos sezono metu tai tiesiog kvaila mintis, kad jūs turite surišti plaukus visą dieną, nes tai visai nebloga plaukų diena. Jei tikrai norite žinoti, kaip rūpintis plaukais žiemą, prisiminkite, kad plaukų surišimas visą dieną nėra jokia priemonė.

paleisti plaukus

Dėl šios priežasties aliejus vienoje plauko vietoje krešasi, o plaukai tampa lipnūs ir aplaistyti ir iš tikrųjų atrodo blogai. Geriausias būdas yra išlaikyti plaukus laisvus arba, jei reikia, surišti gražų ir žemą arklio uodegą ar bandelę ir nieko nedaryti..

7. Kūdikių pudros triukas:

kūdikių pudros triukas

Ar žiemos sezono metu susiduriate su pleiskanų problema? ir dar viena problema – plaukų slinkimas žiemą. Dabar jums tikrai reikia plaukų priežiūros žiemai, o kūdikių pudra – kaip tik jums. Visų pirma, jei turite riebią galvos odą ir daug pleiskanojančių pleiskanų, nėra geresnio būdo, kaip daug kartų šukuoti plaukus, kad jie nenukristų, tačiau įsitikinkite, kad nesistengiate per daug, nes tai linkę dribsniai prilipo prie jūsų plaukų sruogų. Be to, galite paimti šiek tiek kūdikių pudros į rankas ir švelniai paleisti plaukus, kad pašalintumėte visą aliejų. Po šio natūralaus kondicionavimo gerai šukuokite plaukus.

8. Pasakykite „Ne“ karštam vandeniui:

ne karštam vandeniui

Vienas iš geriausių plaukų priežiūros patarimų žiemos sezono metu yra tai, kad šį sezoną savo plaukams turėtumėte griežtai atsisakyti karšto vandens. Turite laikytis tik drungno vandens, o vėliau plauti plaukus vėsiu vandeniu, kad drėgmė puikiai užsifiksuotų. Taip pat galite pasirinkti plaukų kondicionierius, kurie neturi jokio šalutinio poveikio ir kuriuos galima palikti ant plaukų, kad būtų lengviau ir sklandžiau plaukuoti..

9. Pakeiskite šukas:

Pakeisti šukos

Gerai, jūs turite įsimylėti galvos odos ir plaukų šepetėlio pojūtį, tačiau plaukų priežiūrai žiemą būtina pakeisti šepetį plataus danties šukomis, o dar geriau būtų, jei tai būtų medinė. Visada matoma, kad jūs tiesiogine prasme kovojate, kad atlaisvintumėte plaukus, kai jie yra sausi, garbanoti ir nevaldomi. Dabar, prieš nuplėšdami visus plaukus, naudokite plaukų purškiklį, kad jūsų plaukai būtų daug lengviau valdomi ir gana lygūs, kad juos būtų galima nušluostyti, o tada atidarykite visus susivėlimus, neprarandant plaukų sruogų..

10. Plaukų SPA priemonė, skirta apsaugoti plaukus nuo žiemos:

Plaukų gydymo priemonė

Na, jei jums neaišku, kaip rūpintis plaukais žiemą, tada viena idėja, žinoma, yra plaukų SPA bent kartą per savaitę. Nesijaudinkite, jums nereikia reguliariai lankytis grožio salone, tai galite padaryti ir namuose. Tai ne kas kita, kaip gražiai sutepti plaukus, po to atlikti garo terapiją ir tada plauti plaukus šampūnu drungnu vandeniu. Tai ne tik padeda išlaikyti plaukus lygius ir šilkinius, bet ir padidina galvos odos kraujotaką bei padeda plaukams išlikti visiškai prižiūrimiems.

Žiema yra tikrai sunkus laikas jūsų plaukams, todėl labai reikalinga speciali plaukų priežiūra žiemą. Taigi nelaukite paskutinės dienos ir tiesiog laikykitės visų patarimų, kaip žiemą palaikyti gerus plaukus.

Žiemos plaukų priežiūros patarimai