Dieve, kas rytą pabudęs pamatai plaukų kuokštus ant pagalvės, tai nėra gera pradžia GERAM RYTAM. Plaukų slinkimas – viena iš daugelio priežasčių, kodėl šiais laikais vyrai ir moterys yra prislėgti, nes šių dienų išvaizda yra svarbi.

Namų gynimo priemonės skirtingoms plaukų problemoms

Niekas nenori būti sugautas su besitraukiančia plaukų linija ar plikomis lopinėlėmis, jau nekalbant apie tai, kad sugautų su peruku, kuris skrenda vėjuotą dieną. Štai kodėl taip svarbu skirti bent dešimt minučių per dieną, kad pamaitintumėte ir pasirūpintumėte turima karūna, kitaip galite prisijungti prie amžinų saulės kiaušinių gaujos, kuri yra jūsų košmaras.

Dažnos moterų ir vyrų plaukų slinkimo problemos:

Plaukų problemos atsiranda dėl:

 1. Vitaminų trūkumas.
 2. Mineralų trūkumas.
 3. Geležies trūkumas.
 4. Amžius.
 5. Tarša.
 6. Išoriniai elementai.
 7. Cheminis apdorojimas.
 8. Stresas.
 9. Nėra miego ar jo trūkumo.
 10. Nesubalansuotas hormonų kiekis.
 11. Pagrindiniai negalavimai.
 12. Neteisingas plaukų priežiūros priemonių naudojimas.
 13. Plaukų balinimas, tiesinimas ir kitos problemos.
 14. Galvos odos ir pleiskanų infekcijos.
 15. Gyvenimo būdo pokyčiai.

Ekspertai mano, kad kiekvienas žmogus kasdien praranda apie šimtą plaukų sruogų, o tai yra normalu, tačiau daugiau nei tai turėtų skambėti pavojaus varpais. Štai kodėl taip svarbu sveikai maitintis, mankštintis ir daug vandens, miegoti ir giliai kvėpuoti, kad ilgaamžis blizgesys tose nuostabiose jūsų turimose šukuosenose.

Namų gynimo priemonės nuo plaukų problemų

Namų gynimo priemonės nuo plaukų slinkimo ir galvos odos problemų:

Tai vietinės ir ne aktualios namų gynimo priemonės, kurios pasirodė veiksmingos kovojant su plaukų slinkimu nuo Ye Olde laikų!!

1. Jūsų plaukai turi būti švarūs, o tai reiškia, kad būtų labai gerai juos nuplauti švelniu žolelių šampūnu, pagamintu iš shikakai ir amla. Tai ne tik plautų plaukus šampūnu, bet ir išlaikytų juos natūraliai kondicionuojamus. To paties mišinio žolelių šampūnus galima įsigyti plytų ir skiedinio parduotuvėse bei visose žinomose internetinėse parduotuvėse. Tačiau, norėdami gauti geresnių rezultatų, pasirinkite vieną pagal savo plaukų tipą.

2. Šiltas aliejus, sumaišytas su česnako skiltelėmis ir du kartus per savaitę įmasažuojamas į galvos odą, daro stebuklus plaukams. Galima naudoti bet kurį eterinį aliejų, tačiau užtikrinkite, kad ricinos aliejus ir garstyčių aliejus būtų vartojami lygiomis dalimis stalo šaukšto. Turbanas apvynioja galvą ir leidžia šilumai įsigerti į aliejus, todėl galvos oda pamaitinama. Atlikite tai du kartus per savaitę, plaukai nustos slinkti, nebus pleiskanų, dėl kurių galima verkti, ir blizgesys bus atkurtas.

3. Mes prašome atsispirti pagundai šukuoti plaukus net plačiu dantytu šepečiu ar šukomis. Šlapi plaukai yra silpni, todėl patartina apvynioti rankšluosčiu ar turbanu, kad natūraliai išdžiūtų. Nenaudokite plaukų džiovintuvo per daug plaukų džiovinimo procesui, jis sudegina plaukus ir sukelia jų slinkimą.

4. Moterys, jei naudosite per griežtus plaukų aksesuarus, jie traukdavo plaukus ir sruogos kris. Taigi, kad ir kaip mielai atrodytų zuikio segtukai ar bobby segtukai, įsitikinkite, kad nenaudojate ir neperkate plaukų sruogų ir kitų plaukų aksesuarų, kurie būtų tvirti.

5. Kai vyrai ir moterys išeina į saulę, jie turi uždengti galvą. Taip plaukai būtų švarūs ir apsaugoti nuo išorinių veiksnių, tokių kaip tarša, dulkės ir saulės UV spinduliai. Taip, saulės UV spinduliai žudo plaukų folikulus ir neleidžia gerai kvėpuoti galvos odai.

Plaukų problemos

6. Plaukų slinkimui gydyti naudokite palmetto, tai mūsų žiniomis nuo senų laikų naudojo indėnų gentys. Žinoma, kad „Palmetto“ stabdo DHT gamybą. DHT iš tikrųjų yra priežastis, dėl kurios padidėja prostatos, taip pat sukelia plaukų slinkimą.

7. Vitaminai yra svarbūs, nes jie maitina kūną, palaiko odos blizgesį ir plaukus. Vitaminas A padeda gaminti riebalus, jis taip pat yra antioksidantas. Vitaminas E padeda kraujotakai, būtinas galvos odai maitinti, kad būtų sveikesni plaukų folikulai, o vitaminas B padeda gaminti melaniną, todėl jūsų plaukai gali pasigirti giliai tamsiomis spalvomis.

8. Ieškokite savo virtuvėje atsakymų į plaukų slinkimą, svogūnų pasta, česnako pasta ir imbiero pasta, po vieną šaukštą ir švelniais sukamaisiais judesiais įtrinama į galvos odą. Nemaišykite jų, tiesiog naudokite vieną iš jų !! Laikykite pastą dvylika valandų tiesiai, tada nuplaukite šaltu vandeniu.

9. Henna padeda atkurti drėgmę ir sandarina odeles. Yra žinoma, kad žolė stiprina plaukų šaknis.

10. Mes visi mėgstame žaliąją arbatą dėl jos įvairios naudos, be antioksidantų, kuriuos ji turi kovai su senėjimu, ji taip pat padeda sustabdyti plaukų slinkimą. Užtenka šaukštelio šiltų drėgnų žaliosios arbatos lapų, įmasažuotų į galvos odą ir palikti dešimt minučių. Padarykite tai du kartus per savaitę, kad gautumėte natūralų blizgesį ir padidintumėte plaukų augimą.

Skaičiuok savo palaiminimus:

Dažnai skundžiamės buvusiais plaukais ir sandoryje pamirštame apie turimus plaukus, kad tik vėliau pamatytume tai, ką ignoravome ir praradome. Nebūk statistika, brangioji širdis, pasirūpink vainikuojančia šlove, kuri vis dar gražiai sėdi ant galvos. Vykdykite mūsų patarimus ir puoselėkite likusius plaukus.

a. Pabandykite kvėpuoti ir užsiimti joga kiekvieną dieną bent trisdešimt minučių. Tai labai sumažintų streso lygį.

b. Meditacija taip pat padeda; tai ramina protą ir sielą. Tai taip pat padeda įnešti ramybę ir teigiamą aurą, kuri gydo vidines ir išorines problemas, sako holistiniai ekspertai.

c. Greitas ėjimas, važiavimas dviračiu, laisvų rankų pratimai taip pat yra labai naudingi, todėl eikite į priekį ir, jei norite, kiekvieną vakarą mėgaukitės šokiu. Kai kūnui suteikiamas pakankamai judesių, kraujo cirkuliacija vyksta gerai, išlaikant kiekvieną kūno ir galvos centimetrą tinkamą ir gerai.

plaukų problemos